курасаны• 14 октября 2023
"У вас 10-річні сини? Готуйте їх до війни!"
Як вам цей лгбт активіст? Єрмак, Аристович і Ко буде бюджет пиляти і будувати віли в Іспанії, а ви дітей готуйте
Ответ дляSolgAvA
все кто хочет идти воевать идут, кто не видит смысла и не имеет при этом мотивации - не идут. В чем проблема? насильно отправить и получится как есть- куча предателей, узнайте у ребят, которые служат, сколько тех, кто не хочет, не может, не мотивирован - сдает....предает
Ой у нас такая власть вседозволчющая не хочеш заставят’ добровольно’ пойдеш
Ответ дляalex-3f3c
Знаєте як українською буде дежавю? - ’це ж було вже’ так от я думаю пукіна на расії привів до влади олігархат, на початках він був молодий (приблизно вік коли людина не лох) не пьющий, усі жінки були за нього, настоящий мачо, а ч-з кілька років йому вже від влади йти було небезпечно, відразу в тюрму, і дядя бронзовів,бронзовів, і ми бачимо результат, це звичайно фентезі-утопія хто його знає може в 2019 - були останні вибори...
Тот, который невтик, сказал же, что пока война, он нас не бросит🙈 а тянуть это все планируют долго, судя по всему. Во всяком случае, при нем война не закончится, это было понятно еще весной 22 года.
Вполне реалистичные ваши рассуждения.
Ответ дляenglish book
Наприклад.
Наприклад, там де я зараз знаходжусь тимчасово
Зразу скажу, що до русні ніякого відношення то має, і до нашої ситуації зараз тим більше
То, просто історія
9 квітня 1940 року Данія, в порушення угоди, була окупована силами вермахту у межах операції «Везерюбунг». Уряд і король віддали наказ збройним силам не чинити опору агресору й капітулювали.
У перші роки нацистське керівництво Німеччини запровадило так званий м´який режим окупації Данії. Країна використовувалась як вітрина «миролюбної» політики на окупованих територіях, формально залишаючись незалежною державою. Гітлер в окремому меморандумі гарантував територіальну цілісність і незалежність країни. Політичне життя в Данії залишалось незмінним, чинними залишались король, уряд, парламент, самоврядування, політичні організації. Чисельність армії та флоту було скорочено, однак збройні сили та поліція лишились під данським командуванням. Нацифікація суспільного життя не проводилась, діяльність профспілок не заборонялась. Були запроваджені тільки обмеження свободи преси та зібрань.
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
То, просто історія
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
kristi_ana• 14 октября 2023
Ответ дляalex-3f3c
то и говорит, якщо У вас 10-річні сини? Готуйте їх до війни!
А кто эти 8 лет воевать будет, он не говорит? У нас нет таких ресурсов.
Ответ дляhelga2014
Вполне реалистичные ваши рассуждения.
Боневтік сказав що поверне всіх евреїів в Украіну, а тут будет новий Ізраіль. Боневтік дійсно найвеличніший. Але далі буде видно...він просо так нічого не базікає, у нього нашийник-строгач
Ответ дляСhanelKa
То, просто історія
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
То, просто історія
Це один з прикладів . Історичний
Але, він не актуальний вже в наш час
А Израиль например не может себе позволить долгую мобилизацию из-за экономики. А мы можем) во как)))
Ответ дляеліт
Ну вот только одни разговоры а воевать никто не хочет тем более отправлять своих детей, поэтому зачем такие разговоры его
Ну никто из комментирующих в теме не видел само интервью и не слышал как и к чему он сказал. Если его журналистка спросила- ваше мнение, через сколько лет закончится война , он мог просто в ответ честно сказать свои мысли.
Ответ дляalex-3f3c
Так я всем говорил и сам чувствовал внутренне что это будет второй путин
Nikol-9a2f• 14 октября 2023
Сину 8 ,після школи буде вчитися закордоном. Ця країна не отримає моїх дітей
Ответ дляКлементина
+
Теж не розумію.
Хтось зараз розуміє яким чином може закінчитись війна?
Ні одна із сторін ідти на поступки не збирається. Але нас в рази менше. Чиста матиматика.
Треба щось кардинально міняти. Або багато потужної зброї, або перестати посилати на смерть чоловіків.
Інакше може стати і так, що всі жертви марні. В результаті : і хлопців не буде, і перемоги. ((
Теж не розумію.
Це було все кардинально міняти з самого початку коли не було скільки жертв а зараз безвихідь, біль і відчай нічого ми не можемо змінити і не від нас це залежить
Свас в шоке• 14 октября 2023
Ответ дляSofia Tatra
Я маю надію що це скінчиться роки за два три … довше якщо то нас як нації не буде . Нажаль. Багато хлопців вмирає багато жінок поїхали . Потім наші діти покинуть країну … і все
Всі не помремо, але нас буде значно менше, це вже відбувається
Це якщо взагалі цей світ не покотиться в тартарари
Ответ дляkristi_ana
Вообще, сколько я слушаю всяких экспертов, основная мысль у всех одна - наиболее вероятным сценарием является заморозка на несколько лет и потом вновь полномасштабное наступление.
Но все (и Бобыренко тоже), конечно, надеются на оптимистичный сценарий, что мы закончим сейчас (в 2024) раз и навсегда (в смысле надолго).
english book• 14 октября 2023
Ответ дляеліт
А чому тоді так себе вони поводять силою з вулиці беруть примусово тримають і б´ють
Ну то я ж кажу, що покидьки є всюди.Незалежно від професії, чи вантажник, поліціянт чи депутат.
Це не загальна система, бо серед знайомих і родичів нікого не тягли і не били.Все було згідно законодавства.
Свас в шоке• 14 октября 2023
Ответ дляKateryna-S
Куда вывозить? Это все уже глобально. Кто-то знает, где начнется следующая война?
Отож!
Ответ дляСвас в шоке
Коли я дивлюсь в соцмережах/читаю, що арабські підлітки розповідають іншим учням та вчителям в європейських школах, то відчуття щодо ’в тартарари’ все посилюється і посилюється
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляSolgAvA
Где он сказал? Можно ссылку на прямую речь?
english book• 14 октября 2023
Ответ дляеліт
Так без грошей не выпускают, все розраховано, що основна маса залишиться і будуть до кінця воювати
І без грошей тікають. Є на жаль давні знайомі, хто поїхав до Педерації. Через південь. Не знаю як зараз, а останній виїхав весною. Минулого року взагалі це не було великою проблемою. Через Запорізькк область.