курасаны• 14 октября 2023
"У вас 10-річні сини? Готуйте їх до війни!"
Як вам цей лгбт активіст? Єрмак, Аристович і Ко буде бюджет пиляти і будувати віли в Іспанії, а ви дітей готуйте
Ответ дляenglish book
А коли було по іншому, чи в якій країні не так?
Завжди чоловіки охороняли своє племя, місто, родину, країну.
Не знаю ні однієї країни, яка б одразу піднімала білий флаг і здавала все що в неї є загарбникам.
У нас по іншому хто захищає а хто в Монако їздять на ох...... машинах
А я не понимаю, почему все так накинулись на Бобыренко. Реакция точно такая же, как в 2015, когда после выхода сериала Слуга народа он говорил, что следующим президентом Украины выберут именно Зеленского и это все долгосрочный план - Зеленский создаст свою партию и т.д.и т.п.. Все в него тыкали ральцем и смеялись, что такого не может быть.
Он же в 2019 предсказал, что рейтинг Зеленского стремительно упадёт через 2 года к 2021 ниже 20%, чему так же не верили, и что сбылось сбылось по соцопросам.
Ответ дляеліт
Я фільм не дивилась а який там кінець був,що нас там чекає
И я не смотрела. Вообще 95 квартал не смотрела, мне их юмор не заходил никогда.
Подружки скидывают периодически из тик-тока нарезки из сериала, я потом перепроверяла в ютубе - да, есть эти серии. То там, мягко скажем, сценарий «пророческий» и не очень хороший . Раздел Украины, например. Буква z. И т.д.
Allka- skakalka• 14 октября 2023
Ответ дляhelga2014
Всё по сценарию ,путлер из той же шайки .
Привет глобалистам 👋
Ответ длячаревна
Если взрослые мужики не хотят воевать, то пойдут их дети. Как там сказал Залужный, мы не должны передать эту войну детям.
Я не смотрела выступление на Прямом, на которое ссылается автор, но смотрела другое интервью Бобыренко. Он там рассказывал, что это он говорил своей жене, когда она вернулась с детьми в Сумы, что нужно морально готовить сыновей (6 и 9), что им придётся воевать.
english book• 14 октября 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А примусова мобілізація, коли людину викрадають з вулиці, катують, це норм., по-європейськи, демократично?
У кожній країні є ідіоти і нормальні люди.
Всі побачили,надали розголосу, , покарають. Іншим наука. Це і є нормальна реакція, на ненормальну ситуацію,яка сталася в тому місці.
Мобілізація не примусова, а загальна. Не знаю нікого, хто впав би на землю і сказав не піду воювати, а йому автомат в зуби і вперед. Таких туди не беруть, бо він тобі пулю в спину пустить при нагоді, або зрадить. Їм знаходять місце в забезпеченні ЗСУ. Там не тільки в окопи потрібні. Якщо зовсім нічого і нікуди не хоче, ну що ж, мабуть далі за законом. Але я таких випадків не знаю. Не знаю нікого, кого примусили б поїхати на нуль силою.
все кто хочет идти воевать идут, кто не видит смысла и не имеет при этом мотивации - не идут. В чем проблема? насильно отправить и получится как есть- куча предателей, узнайте у ребят, которые служат, сколько тех, кто не хочет, не может, не мотивирован - сдает....предает
english book• 14 октября 2023
Ответ дляеліт
Таке було завжди. Хтось ставав на захист, хтось здавався, або прислужував окупантам, здавав своїх, або просто тікав заплативши на кордоні.
Ответ дляВітерець
А он сам сейчас где? Вот пусть их сыновья и дочери пускай и идут, модна уже и сейчас
Клементина• 14 октября 2023
Ответ дляВітерець
+
Теж не розумію.
Хтось зараз розуміє яким чином може закінчитись війна?
Ні одна із сторін ідти на поступки не збирається. Але нас в рази менше. Чиста матиматика.
Треба щось кардинально міняти. Або багато потужної зброї, або перестати посилати на смерть чоловіків.
Інакше може стати і так, що всі жертви марні. В результаті : і хлопців не буде, і перемоги. ((
Теж не розумію.
Ответ дляenglish book
А чому тоді так себе вони поводять силою з вулиці беруть примусово тримають і б´ють
Знаєте як українською буде дежавю? - ’це ж було вже’ так от я думаю пукіна на расії привів до влади олігархат, на початках він був молодий (приблизно вік коли людина не лох) не пьющий, усі жінки були за нього, настоящий мачо, а ч-з кілька років йому вже від влади йти було небезпечно, відразу в тюрму, і дядя бронзовів,бронзовів, і ми бачимо результат, це звичайно фентезі-утопія хто його знає може в 2019 - були останні вибори...