Ку ка ку ка ку• 14 октября 2023
Посварилися з сестрою
Із-за подарунку папі. Точніше із-за того, що я не хочу нічого дарувати. Як так можна?
А так як вони , значить, можна? Все життя, стільки пам´ятаю себе сестрі на день народження подарунок є. Навіть коли немає грошей, навіть якийсь дріб´язок. Мені не було жодного разу. Внуки так само. Моїм раз в декілька років щось. Племінниці: від бабусі, від дідуся, від бабусі і дідуся.
Хай я буду меркантильною, поганою , але якщо для нас немає і не було ніколи, то чому я маю дарувати їм?
Джем Шакіри• 14 октября 2023
Все правильно. Надо было и раньше не молчать. Люди наглеют. Потом не понимают, почему это ты терпела, а теперь рот открыла.
пу_пугренчик• 14 октября 2023
Якщо Вас з сестрою аж так розділяють батьки, чому Ви взагалі з ними спілкуєтеся?
Ку ка ку ка ку
• 14 октября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Та я довго намагалася бути хорошою донькою. Заслужити любов. А зараз, нарешті, мені дійшло, щоб не робив, якщо не любили, то не полюблять.
Стигла полуниця• 14 октября 2023
Купіть краще собі чи дітям подарунки! І так на кожен ДН батьків .
Ку ка ку ка ку
• 14 октября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Бо хотіла заслужити любов. Не вийшло. Але добре, що дійшло нарешті.
Хоча за словами батьків, вони нас люблять однаково. А я невдячна дочка, бо не ціную цього
Голубая фишка• 14 октября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Истину глаголите!!!
Голубая фишка• 14 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Любовь не надо заслуживать. И широких жестов от вас они не оценят. Вы всегда будете на втором плане.
Ку ка ку ка ку
• 14 октября 2023
Ответ дляГолубая фишка
Це розумієш вже в дорослому віці.
Голубая фишка• 14 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Це розумієш вже в дорослому віці.
Теперь вы это понимаете? Всё. Живите своей жизнью. Вы никому ничего не должны.
Танцепесенная• 14 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Переписали не неї нерухомість?
Ку ка ку ка ку
• 14 октября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Переписали не неї нерухомість?
Не знаю. Я тим не цікавилася . Але не здивуюся
Регионщица• 14 октября 2023
Сестра хоче зробити подарунок від вас обох? Просто скажіть їй, що питання з подарунком кожен вирішує особисто
Нафаня Маня• 14 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Желательно донести свою позицию вслух.