Зайканалужайке• 15 октября 2023

А для вас така ситуація - ок?

Нас з чоловіком і дитиною запросила в гості сусідка (наші діти дружать) у нас з нею хороші сусідські відносини , не більше. В гостях було ще декілька сімейних пар. Через деякий час наша дитина вдарилася головою, синець біля ока , плач , я розумію ,що краще нам іти додому ,про що кажу чоловікові. Я збираюсь , їду з дитиною , а він мовчки залишається. ..і досі він там, скоріше за все всі гості ще там.
Не підозрюю ні його ,ні її ні в яких симпатіях, це не про ревнощі взагалі... сиджу і сама себе накручую , якось мені образливо , чи я не права, і норм ,хай віддихне?
КарамбОлька• 15 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
Ситуація як мінімум дивна. Мужчинка продовжує квасити в гостях, хоча вдома вдарена головою дитина, а він без телефону і не знає, чим ситуація закінчилася. Може там струс? Може потрібна допомога?
Це точно. Не можу навіть уявити в адекватній родині такого
я Кукарача• 15 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Не було саме таких випадків.
Если закроете 👀 на это, то будет повторяться ситуация, поэтому по приходу домой советую поговорить с мужем (если он трезвый, а если нет, то лучше после сна).
Скляна миша• 15 октября 2023
Ответ дляСиликоночка
а может уже скорая в больницу забрала, а он ни сном ни духом. блин, я б ему нагуляла!
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
Про що говорити? От мої думки , ну добре саме це я йому поясню, але блін , я не суду йому по кожній ситуації розжовувати ’ что такое хорошо’ якось хочеться адекватно реагуючого чоловіка поряд, без моїх пояснень...
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляСкляна миша
Я не хочу нікого виховувати, чесно...
Скляна миша• 15 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
так его или учить надо или искать другого. уже наученного и воспитанного.
я Кукарача• 15 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Вы должны ему дать понять, что такие номера с вами не прокатят. И спросить, в первую очередь, какого х он не ушёл с вами?!
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Мне не очень понятна причина ухода домой , упал ребенок , ну плачет, все дети падают и плачут, чего домой бежать. Вот мужа и достало это, он хочет отдохнуть с людьми пообщаться , а автор домой побежала . Или тут что-то не договаривают.
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
А она почему убежала без мужа ? Вот тоже вопрос
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Він головою вдарився, я розуміла що грати якось активно він не буде. Йому дуже боліло, у мене дуже стримана на сльози дитина , і якщо він плаче , то дійсно дуже болить, Інші діти гасали , були дуже активні ігри в них.отя і вирішила, що краще йти додому...
я Кукарача• 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
А плачущий ребёнок с набитым глазом не аргумент? Она должна была успокаивать ребёнка + уговаривать мужа идти домой?
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
Успокоить ребенка и остаться вот что надо было сделать . Через 10 минут ребенок бы уже забыл и играл дальше. Там же не нужно было вызывать скорую и ехать в больницу , значит ситуация житейская . Что теперь по гостям не ходить если дети падают .
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ну от добре , я і так думала. Якби ми були в гостях і мій чоловік чомусь вирішив йти додому , з чим я би була не згодна, чи стала б залишатись там сама ? Ні, не стала, я нагадаю, що це на якісь наші друзі, це люди ,в яких ми були перший раз , до того спілкувались , як сусіди. Тобто я б зрозуміла, якщо б ми були у його друзів , я б пішла ,а він не бо їм є про що говорити. А так , він залишився у чужих людей, що там для нього було такого цінного, не зрозуміло.
Великий сатирик• 15 октября 2023
Це не нормально. Коли повернеться додому, запитайте, чому він залишився там, коли ви з дитиною пішли. І спокійно поясніть, що Ви відчуваєте з цього приводу.
я Кукарача• 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Автор же написала, что ребёнок попросту никогда не плачет. Выходит, что для вас какие-то посиделки дороже состояния ребёнка. У вас дети есть?
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
Ой вот при чем тут есть дети или нет. Просто надо с мужем тоже как общаться и находить общий язык. Как можно встать и уйти. Автор сказала, что она попрощалась и ушла , а с мужем даже не обсудила,- это нормально по вашему. ?? Обычно пара обсуждает ситуацию и решает уходить вместе или оставаться вместе. И тут ситуация в одном доме , это же не уехать куда-то .
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я сказала йому ,що краще йти, , але мені в голову не прийшло, що він може там залишитись. Ну і добре , він же міг відповісти, що я б ще хотів посидіти , але він просто промовчав і почекав поки я піду. Він чув як я прощаюсь.
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Да вы ему не разрешили бы остаться , вот он и промолчал . Вам надо было поговорить с мужем в стороне. И решили бы что делать. Просто ситуация что вы как его мама, которая не разрешает долго гулять с друзьями .
я Кукарача• 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
- Дорогой! Наш ребёнок сильно плачет, ему больно, у него синяк под глазом...
- Дорогая, а давай- ка пропустим ещё пару стопок и пойдём !
- Ну, хорошо, дорогой !

Вы серьёзно?!
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я б ніколи не стала х ним з´ясовувати відносини в гостях , і щось типу не дозволяти .. і він це знає.
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
- Ну, хорошо, дорогой !

Вы серьёзно?!
Так вы сейчас отвечаете за него, мы ж не знаем чтоб он сказал. Ему не дали возможность обсудить . Куча вариантов могло быть. Папа кстати тоже может успокоить ребенка или отвести его домой , успокоить и потом вернуться . Не люблю просто такие ситуации где женщина превращается в мамку для мужа . Она решает что делать всем . Мужа можно было тоже напрячь с ребенком решить ситуацию . Самой сидеть с гостями- никто не рассматривал этот вариант почему-то .
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
У меня такого никогда не было и даже не представляю чтоб я ушла с гостей без мужа. Тут вы оба виноваты и точка.
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Я б змогла сидіти в гостях , коли дитина вдарилася так сильно. Так я суджу по собі.
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ви хто , що вирішуєте ,де точки ,і хто винен ?
автор Зайканалужайке • 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Як ви читаєте ,я кажу ’ краще йти додому’ він мовчить. У нього є можливість щось сказати , але він не каже, я це сприймаю , як ’молчаеие знак согласия’ збираюсь, декілька хвилин ще прощаюсь з людьми. У ньго
о є час підійти до мене , сказати що він хоче залишитись. Я в свою чергу думаю, що він також зараз попрощаєтья і прийде,
ХаДиДиШь• 15 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Вы почему тогда вышли с квартиры сама и ушли? Вы спросили тут совета, я свое мнение сказала. Да вам не приятно услышать не то, что вам хотелось, так бывает. Спросите психолога тогда, думаю он не сделает виноватого только мужа .
Файно Замало• 15 октября 2023
Ситуация не ок, автор. Но мой муж поступил бы так же, как и ваш. К моему сожалению и разочарованию.
Бубль Гум)• 15 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я по перше не хочу його заганяти. Але я коли збиралась, забрала його телефон, бо мені не прийшло в голову ,що він може залишитись...
Если вы уверены в муже, то я проблемы не вижу. Пусть отдохнёт.
Крим мій• 15 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Точно. Еще и телефон его прихватила. Чтобы «сыначка» не забыл, а то ж куда ему, бестолковому.
Живчик-счастливчик• 15 октября 2023
Всё можно понять, если бы он остался у друзей, но это компания посторонних людей. Что ему там так понравилось, вот это вызывает вопросы.