Елизавета 7180• 15 октября 2023

Пральна машина без ніжок?!

Пральну машину встановлюємо під столешницю і вийшло що вона вища на 0,5 см ніж попередня.
Прийшла ідея відкрутити ніжки, щоб знизити висоту за рахунок них. І поставити її на резиновий коврик

ЧИ В КОГОСЬ ВСТАНОВЛЕНА МАШИНКА БЕЗ НІЖОК? Якщо так чи нормально функціонує?
сЛАдКОежКА• 15 октября 2023
Та сама проблема, послухаю...
Ми максимально скрутили ніжки поки що.
whisky• 15 октября 2023
У нас снимали верхнюю крышку, что бы влезла.
празники не помню• 15 октября 2023
Ответ дляwhisky
Та так і має бути, так і виробник задумав
Ножки в пралці для того щоб її відреголувати щоб нею не кидало!!!
LediBlac• 15 октября 2023
Верх, крышка снимается. Это единственный способ понизить стиралку. Без ножек она прыгать будет
автор Елизавета 7180 • 15 октября 2023
Ответ дляLediBlac
Та вже зняли 🙃
english book• 15 октября 2023
Не знаю яка у вас конструкція. В колеги просто була завелика довжина ніжок. Він їх викрутив, і сточив на роботі. Це дало змогу закрутити їх далі.
english book• 15 октября 2023
Якщо конструкція не дозволить сточити ніжки, то не проблема виставити рівень без ніжок,підкладаючи щось мяке - резину, під кронштейни. Резину краще м´яку, товсту.
автор Елизавета 7180 • 15 октября 2023
Викрутили ми ніжки повністю і поставили на противібраційний коврик- наче нормально- не стрибає, трохи вібрація є, але не критично
english book• 15 октября 2023
Ответ дляЕлизавета 7180
Трохи згодом, як він примнеться, то похитаєте, і зрозумієте де треба трохи щось підкласти. А може й не треба буде.