lilu1990• Изменено 15 октября 2023

У нас є час до виборів в США...

Почула таку думку сьогодні. Ще з того що відгукується мені:

Україна і Польща це останній сильний оплот в Європі проти російських загарбників. Великобританія не має таких ресурсів як США, щоб підтримувати нас. Францію роздирають протиріччя. Німеччина слабка.

Ізраїль можуть змести з лиця землі. І це не перебільшення. Якщо США не дасть відсіч хазбалі і хамасу, а по суті Ірану, то Ізраїль не вистоїть.

Після Ізраїлю черга Тайваню і Південної Кореї з Японією. Про що власне уже сказав син трампа.

Якщо у виборах в сша переможе Трамп, штати можуть піти в ізоляцію і відмовитись від ролі світового поліцейського.

І тоді я не знаю... Хто думає, що сховається, глибоко помиляється. Хіба що на місяць
Vik_tori07• 15 октября 2023
И что вы хотите этим сказать?
rybka21• 15 октября 2023
у нас є час для чого?
якщо сховатись не вийде
nutty• 15 октября 2023
То треба їхати в США
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляnutty
То треба їхати в США
Думаю, вже пізно пити боржомі
Мимо_шла• 15 октября 2023
Ответ дляnutty
То треба їхати в США
Там точно все будет нормально
Евга-9246• 15 октября 2023
Ога, нагнітайте, депресуйте, давайте, більше негативу. Це ж так корисно! А головне потрібно. Бо депресуючи і чекаючи гіршого ми не притягуємо в своє життя негатив, нє.
Zelenkа• 15 октября 2023
Здам койку в погребі))
Мимо_шла• 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
Психологически мы уже взяли Крым🎉
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
Краще дивитись марафон і сидіти на чемоданах в Крим?
Vik_tori07• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Думаю, вже пізно пити боржомі
Ну так не пейте
Евга-9246• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Думаю, вже пізно пити боржомі
Починати повзти в бік кладовища? Я так розумію, ви вже в дорозі?
Евга-9246• 15 октября 2023
Ответ дляМимо_шла
Психологически мы уже взяли Крым🎉
І? Всьо, здаємось?
rybka21• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
так а що потрібно робить?
Евга-9246• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Краще жити своє життя тут і зараз, а не сидіти і дрижати від страху перед майбутнім, яке ви не в силах змінити
Santa_n• 15 октября 2023
А чому тоді цього всього не було при Трампі? Він вже був президентом
Мимо_шла• 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
І? Всьо, здаємось?
Удалено администрацией...
Taby• 15 октября 2023
Ну да, все верно. Только мы на это никак не повлияем
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Більше всього я боюсь що ми зробили ставку на імпотентну Європу з толерастією і клімаксом в останній стадії.
Pole• 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
То це через депресію у нас війна розпочалася? А, я знаю, занадто багато про неї говорили напередодні, притягнули негатив.
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляrybka21
так а що потрібно робить?
Жити кожен день як останній, я думаю
Евга-9246• 15 октября 2023
Ответ дляPole
Любите перекручувати, а не вдумуваттся?
rybka21• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Жити кожен день як останній, я думаю
ви кажете ’в нас є час’
для яких дій?
кожен день як останній ми й так живемо
Евга-9246• 15 октября 2023
Ответ дляМимо_шла
Удалено администрацией...
Баг
Мимо_шла• 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
Думать и прокручивать разные сценарии тоже надо.
Кто думал, тот после признания уйлом лднр свалил заграницу, кто жил тут и сейчас уже в другой ситуации
автор lilu1990 • 15 октября 2023
Ответ дляrybka21
ви кажете ’в нас є час’
для яких дій?
кожен день як останній ми й так живемо
Час до того, як США можливо піде в ізоляцію і ми всі залишимось один на один із віссю зла
rybka21• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
а в нас був вибір?
хто допоміг, на тих і ’робили ставки’
Мимо_шла• 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
Баг
Что?
Pole• 15 октября 2023
Ответ дляЕвга-9246
Любите перекручувати, а не вдумуваттся?
Просто треба розуміти, що деякі події відбуваються незалежно від нашої депресії чи ’нагнітання’.
rybka21• 15 октября 2023
Ответ дляlilu1990
ну це ми вже зрозуміли
ви не відповідаєте на одне просте питання - для чого в нас є час?
Евга-9246• 15 октября 2023
Ответ дляМимо_шла
Ну ок, ви можете якось змінити, те, що буде, кудись виїхати?