Почула таку думку сьогодні. Ще з того що відгукується мені:
Україна і Польща це останній сильний оплот в Європі проти російських загарбників. Великобританія не має таких ресурсів як США, щоб підтримувати нас. Францію роздирають протиріччя. Німеччина слабка.
Ізраїль можуть змести з лиця землі. І це не перебільшення. Якщо США не дасть відсіч хазбалі і хамасу, а по суті Ірану, то Ізраїль не вистоїть.
Після Ізраїлю черга Тайваню і Південної Кореї з Японією. Про що власне уже сказав син трампа.
Якщо у виборах в сша переможе Трамп, штати можуть піти в ізоляцію і відмовитись від ролі світового поліцейського.
І тоді я не знаю... Хто думає, що сховається, глибоко помиляється. Хіба що на місяць
Ответ дляЕвга-9246
Ога, нагнітайте, депресуйте, давайте, більше негативу. Це ж так корисно! А головне потрібно. Бо депресуючи і чекаючи гіршого ми не притягуємо в своє життя негатив, нє.
То це через депресію у нас війна розпочалася? А, я знаю, занадто багато про неї говорили напередодні, притягнули негатив.
Ответ дляЕвга-9246
Краще жити своє життя тут і зараз, а не сидіти і дрижати від страху перед майбутнім, яке ви не в силах змінити
Думать и прокручивать разные сценарии тоже надо.
Кто думал, тот после признания уйлом лднр свалил заграницу, кто жил тут и сейчас уже в другой ситуации