Будь ласка, муки вибору, вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Питання: треба зробити в однокімнатній в новобудову підлогу. По всьому іншому ми вже більш менш вирішили питання, частково дороблюємо, залишилося питання підлоги.
Однокімнатна, площа під ламінат буде 50 кВ, подобається одним контуром: коридор, кімната (20 кВ), кухня-вітальня (19 кВ). Багато хто каже, що вологостійкий ламінат нормально. Але ніхто не клав на кухні. Робити апендикс з плитки не буду - бо кухня не у вікна і вікно одне, виглядатиме "галімо".
Робити spc? Але знайомих з кварцвінілом немає взагалі, а в інтернеті різні відгуки, кому вірити?
П.с. підлогу під спс підготуємо.
Результат:
вже голосів:
6 (54.55%)
Нічого з переліченого
3 (27.27%)
Вологостійкий ламінат є досвід
2 (18.18%)
Spc є досвід застосування
0 (0%)
Вологост. ламінат бо знаю
0 (0%)
Spc бо знаю (що нормально)
Я бы там где нету жёсткой эксплуатации положил кварцвинил. Клеевой или замковой решать вам. Но под него надо идеально ровная стяжка.
Там где больше нагрузка проходная хороший ламинат.
Остальное плитка.
Теплый пол под всеми тремя пркрытиями будет работать.
Кварцвинил более мягкий и тихий в отличии от ламината. Но он и царапается больше чем ламинат. В спальнях или на вторых этажах дома частного идеально как по мне
Остальное плитка.
Ответ дляMeercury
Остальное плитка.
Нажаль в мене однокімнатна, кухня буде кухня-вітальня зі спальною зоною.
Ответ дляА ось і я
Автор, для себе визначалася з кварцвінілом. І не вибрала його. Дуже погані відгуки. Насамперед, що дуже тонкий и дуже ніжний. Дуже швидко і дуще замітно на ньому всі царапини і потертості. Навіть тут на Кідстафі тема була і дівчина дуже не радила.
Я щось не знайшла цю тему, набирала кварцвініл, кварцвинил, spc
АлександраА• 16 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Дякую. А можете дати назву, який у вас? Бо саме оці ’проливання’ мене і турбують.
На жаль, вже не пам´ятаю назву. Але ми замовляли в компанії, а не купували в будівельному магазині.
Ответ дляМэри Попкинс
Писала пимала і не відправилось.
Такий варіант вибрала, бо є собака і біля тарілки з водою буває мокро. Плюс є син 12 років, який не дуже акуратний.
Якби тварин не було, то поклалаб ламінат одним контуром.
В мене повинно бути приблизно так: фото внизу. Або на всю ширину 4 м кімната (кімната 4на 5) Тобто сидіти за столом і мерзнуттимуть ноги. Мабуть.
Або йдеш по ламінату, тоді заходиш на холодну плитку, а потім диван на ламінаті.
Ответ дляМадамОхмури
В кімнаті ламінат, а кухня і коридор однакова плитка з перехідним порожком (але обов’язково підігрів пола з окремими датчиками)
Для мене це надто холодне покриття: коридор 12 кв та кухня 19 кв. В кухні спальне місце з диваном та зоною ТВ. Це все життя у валянках ходити
Мэри Попкинс• 16 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Воно холодне і те і те. Я після лінолеуму не можу звикнути, що підлога холодна. Хоча в квартирі зараз 22, але я в тапках хожу кругом. В ванній у вас буде все рівно плитка.
На вашому місці я б не робила таку зону як у вас на фото, або зразу проговорити яким чином буде виглядати поріг між ламінатом і плиткою. Для мене саме цей момент був неприємною несподіввнкою. Якщо у вас буде невелико мокра зона плитка і ламінат, то там по контуру буде поріг як у мене на фото чи вище кинули теж фото. Це буде не дуже як на мене.
Тому я або за одним контуром ламінат( але тут є ризик, що десь вздується чи сколеться) або кварцвініл дорогий. Зараз попробую знайти що купляв сусід в 2 квартири і дуже задоволений. На вигляд теж красиво. Ми робили разом ремонти і ходили в гості дивитись.
Мэри Попкинс• 16 октября 2023
Ответ дляЕленка14
Дякую за вашу небайдужість. Таки да, вдвічі дорожче за водостійкий ламінат (750-900 грн) та кварцвінил замковий (спс) (1050-1100)
Я наче не бюджетний ремонт робила, але за таку ціну не була готова купувати. Тому так як є.
За кварцвініл шукала вам тему, але не знайшла. Суть її в тому, що форумчанка Оля купила дорогий кварцвініл і тілько поклала його і установили ліжко, як він весь в подряпинах був. Вона писала представнику, але чіткої відповіді чи це брак партії чи що ще не отримала. Я пам ятаю тоді, що дуже здивувалась такому.
Ламінат теж дуже голоснтй і холодний. Я не можу сказати, що дуже задоволена їм, але варіантів не було інших.
Ви поїдьте в великий шоурум і походіть потрогайте. Я прям знімала взуття і ходила по плашці
Мэри Попкинс• 16 октября 2023
Вже в тему ніхто не зайде, то ловіть для більшошо уявлення. Я так розумію кухні в нас плюс мінус однакові. Якраз падає світло на ту зону, де ви хотіли класти плитку. Все гарно обдумайте.
Ой, я як згадаю ці пекельні муки вибору)))
Ответ дляМэри Попкинс
А які у вас фасади?
Такий ’порожок’ майже не помітно
Мэри Попкинс• 16 октября 2023
Ответ дляЕленка14
А які у вас фасади?
Такий ’порожок’ майже не помітно
Фасади кухні? АGT.
Так, порог майже непомітний. На фото він є, а в реальності його не дуже видно. Якщо у вас не має тварин і малих дітей то вибирайте між ламінатом або вінілом.
У сусідки квік степ ламінат, все добре, але у них всі дорослі.
Я заморочилась із підлогою тільки із за собаки. І поверх вибирала заради нього)))