В кого тако було• 16 октября 2023
Мозоль на пальце ноги, не могу сама никак избавиться
Использовала аптечные пластыри от мозолей, не помогает. Временно отпадает корочка, потом на этом же месте опять.
В кого тако було
• 16 октября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Вам нужно выпилить у подолога стержень мозоли
Я в небольшом городе, даже не знаю, есть ли тут подолог
Кудесница_с_пургеном• 16 октября 2023
Так, треба до подолога. Він Вам допоможе. Можете в салонах краси запитати також — у них можуть працювати подологи. З якого Ви міста чи населеного пункту? Або ж замовте онлайн-консультацію у спеціаліста зі столиці, наприклад. Це також хороший варіант.
В кого тако було
• 16 октября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дякую. Пошукаю тут на місці, я в Кропивницькому.
Кудесница_с_пургеном• 16 октября 2023
Ответ дляВ кого тако було
О, думаю, що знайдете) Це вже аби у якомусь селищі чи дуже-дуже маленькому місті. Додайтеся у чати міста в Телеграм і там можете попросити, аби хтось із власного досвіду подолога порекомендував.
Мамина корзиночка• 16 октября 2023
Ответ дляТут надолго
Спробуйте ’Папіллек’
+1, але треба вважати, щоб на ’живу’ тканину не потрапляло
ЖонДуан• 16 октября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Смішно. Маленьке місто обласний центр.