Біток чи ефір?• 16 октября 2023
Чи може хрещений бути молодшим за похресника?
Сливочная пенка• 16 октября 2023
Я ’хрестила’ друга чоловіка на кілька років мене старшого, але в дорослому віці хрещені - це умовності)
Нафаня Маня• 16 октября 2023
Ні, хрещений треба для малої дитини, це людина, що бере на себе зобов´язання навчити вірі. Старші приходять в церкву свідомо, тому всі обіцянки самі за себе дають і не потребують дорослого заступника
Біток чи ефір?
• 16 октября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Ну, в нашому випадку вік - дуже дорослий. Людині 70+ років, хоче похреститись.
Нафаня Маня• 16 октября 2023
Ответ дляСливочная пенка
Особливо якщо знати, що для церкви треба ’хрещений’ лише однієї статі з дитиною. А пара кумів - то суто традиції та для застіль.
Біток чи ефір?
• 16 октября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Тобто людям старшого віку можна взагалі обійтись без хрещених?
Сливочная пенка• 16 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Так
Нафаня Маня• 16 октября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, запитайте священника. Я агностик, але друзі є віруючі, навіть священника. От власне священник і розказував
Вбигудях• 16 октября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Не заступника, а наставника. Так, потребують більш досвідченого в духовному житті наставника.