Бюст Березуцкого• 16 октября 2023
Я написала коханці чоловіка. Отримала відповідь. Як діяти далі? Соромно
Ми доволі небідна родина. Є син, який навчається і живе окремо. Чоловіку 45, мені 36. Одружились рано.
Дізналась про коханку. Причому дуже банально))
Зайшла у рекомендації в інстаграмі, побачила фотки дівчини на фоні машини, придивилась - а там його номери.
З чоловіком я розлучатись не планую, віддавати його теж. Так, мене зараз тут гордо заклюють, як так…а так.
Написала їй наступне:
‚ доброго дня, скажіть, будь ласка, чи знаєте ви людину, біля чійого автомобіля зробили фото?‘
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
У відповідь вона надіслала фото, де вони лежать в ліжку і він тримає її за груди. Без обличчя, але його руку за 19 років я впізнаю. Що робити далі? Що казати чоловіку? Дівчині років 21-22. Відчуття, ніби і не треба було писати. Я в кутку. Його вдома немає.
Написала їй наступне:
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
Ну ниче се• 17 октября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Все, кто в пол второго в этой теме
да шото скучно, автор морозится. пойду про ненормальную свекруху читать
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляМанка Я
ну если вам не важно. то может девочки у которых действительно проблемы почитают а не будут тролить как вы. Это статья известного психолога по разводам
Да пошел он в задницу, этот муж...Такая смена настроек его устроит?
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
Сказав, що це знайома його друга яку він підвіз додому
А вона сфоткалась біля його авто, дуже вмовляла, бо круте типу
Що я дурепа, раз повірила, а на фотці не він. Приблизив мені , поклав телефон ледь не на обличчя і сказав ‚у мене шрам на пальці, тут немає‘
Сказав що за таку недовіру він хоче пожити окремо
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
И тут я заржала вголосину
Манка Я• 17 октября 2023
Ответ дляПлакулька
все зависит от многих факторов. некоторые пытаются бороться
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляМанка Я
Ну тогда пусть автор просвещается..
Колгоспниця• 17 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Ну тогда пусть автор просвещается..
Автору в школу рано вставать.
Уже завтра просветится.
Заодно и рук на сиськах нагуглит.
Уже завтра просветится.
Заодно и рук на сиськах нагуглит.
ніколи такого не було• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
ви вже вибачилися перед ним, сподіваюся ?
Воздух в банке• 17 октября 2023
У моей приятельницы подобная была ситуация. Сидела, все ждала и отпускать кобеля своего 50 летнего обеспеченного не собиралась. А он ’как бы’ и не спрашивал. Собрал шмотки, сказал, что полюбил другую женщину и ушел. Не к той другой. На ’свободу’ и на сьемную квартиру. Исправно какие-то копейки жене дает на питание, оплачивает коммуналку, а возвращаться не планирует. Все общие друзья говорят’ кайфует’ и, по-моему, мужики ему даже завидуют. Живет сам, та его обхаживает, обготавливает, секс когда пожелает, красивая, фигура бомбезная, обеспеченная и заточенная на успех тетенька всего лишь на 10 лет младше ,чем он. Я даже не пойму: этой, успешной женщине, красивой, хваткой, зачем это чудо 50 лет использованное 25 летним браком, унылое , ленивое? А вот и такое бывает. Это к тому, стоит ли, автор, держать такого шастающего мужа , унижаться, задавая глупые вопросы с..кухе 21 летней. Полусая в ответ унизительные фото? Деньги вас держат? А надолго ли, если супруг не уважает, не ценит, цинично развлекается по сути с такими, что в дочери годятся? Вы сможете после этого с ним что-то иметь ?
Бюст Березуцкого
• 17 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Мне на него все равно) я не люблю его
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Мне на него все равно) я не люблю его
И как вы планируете контролировать его траты на неё и удержать его в семье?
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
Передайте їй рафаелку наступного разу)
Відносно планів автора, ліпше чупік
Сонячний зайчик• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Коротше дівчата
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
І що він мене кохає навіть якщо я ні
Зараз спить у вітальні
Окремо - это попробовать пожить с ней.Это для вас очень плохо.
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Відносно планів автора, ліпше чупік
Боюсь спросить куда его засунуть..
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Боюсь спросить куда его засунуть..
Коханка знає, що з ним робити, бо авторка не планує їй чоловіка і все, що йде з ним в наборі, віддавати...хіба чупа-чупс
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А як вона його тримати збирається, він вже з´їзджає..
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ось і я так думаю
Він не покине мене 100%
А можна початкову версію заклинання? Щось на кшталт ’Мій не такий - ніколи не зрадить’?
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Чекайте, я ще на першій сторінці)
Але ж іронію Ви зрозуміли
Мстящий за Зайца• 17 октября 2023
Одні чоловіки вже більше року по окопах ночують, а інші -- по чужим бабам . А чи не пора його в воєнкомат здати
Плакулька• 17 октября 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Може автор вже його залізними ланцюгами до ліжка приковує, поки він спить..
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Как думаете, сколько человек эту простынь прочитали?
Гарно пише,я все прочитала.
Заодно зрозуміла, що якщо чоловік мені зрадить, то мені простіше його придушити, чим потім рік з бубном скакати в ліжку. Нахрен треба.
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ніяк
Я просто хочу шоб він не витрачав багато грошей на неї і не подавав на розлучення
Все.
Так узгодьте з ним бюджет щодо витрат на коханку.
Тю, а то прям трагедію вигадали
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Ну, після Вашої підказки, можливо)
No problems• 17 октября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Воєнкомат це гарна ідея
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну подумаємо логічно:
Я є , яка з ним з молодості
І є 22-річна соска, яка його не кохає і має тільки вагіну
Я є , яка з ним з молодості
То він через необмежене до Вас кохання спить не з Вами, а з нею? Береже Вас - такого втрачати не можна.
Може, Ви тоді сама будете їй подарунки купляти на розпродажу, бач, так і кошти сімейні збережете
Ну ниче се• 17 октября 2023
ну что тут - автор руку прислала?
а то в теме со свекрухой нет развития
Борисфенка• 17 октября 2023
Ответ дляНу ниче се
ну что тут - автор руку прислала?
а то в теме со свекрухой нет развития
Всі сплять, і чоловік, і авторка,і коханка.
Зранку послухаємо, що ще авторка розкаже.
Люблю я такі Санта-Барбари.
ЯНаПэПэ• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну не починайте
По-перше, на її фото я нічого не відповіла
По-друге, скандалів я не закочувала їй. На рахунок нього ще не вирішила, просто сенс? Ну скаже він, що подаємо на розлучення. І ?
А Ви з нею подружкаит хотіли стати? Якщо б не Ви, то план не поганий.