Бюст Березуцкого• 16 октября 2023

Я написала коханці чоловіка. Отримала відповідь. Як діяти далі? Соромно

Ми доволі небідна родина. Є син, який навчається і живе окремо. Чоловіку 45, мені 36. Одружились рано.
Дізналась про коханку. Причому дуже банально))
Зайшла у рекомендації в інстаграмі, побачила фотки дівчини на фоні машини, придивилась - а там його номери.
З чоловіком я розлучатись не планую, віддавати його теж. Так, мене зараз тут гордо заклюють, як так…а так.
Написала їй наступне:
‚ доброго дня, скажіть, будь ласка, чи знаєте ви людину, біля чійого автомобіля зробили фото?‘
- так, знаю
- звідки?
- а вам яка різниця?
- я його дружина.
У відповідь вона надіслала фото, де вони лежать в ліжку і він тримає її за груди. Без обличчя, але його руку за 19 років я впізнаю. Що робити далі? Що казати чоловіку? Дівчині років 21-22. Відчуття, ніби і не треба було писати. Я в кутку. Його вдома немає.
Nelly-4875• 16 октября 2023
Ну и зачем писала? Чтобы эта соплячка тебя в угол загнала, как собаку дворовую? Теперь вы автор для них обоих терпила, которая будет терпеть. И муж ваш будет продолжать гулять с любовницей (не с этой так с другой), потому что вы не разведетесь с ним всё равно.

ШобВам_КакНам• 16 октября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
А такое было у кого-то из артистов кстати, одновременно родили и подруга и жена, не помню кто
У Шварца
Дюагональ• 17 октября 2023
Ответ дляНенька наша
Вона не малолітка. Цілком доросла молода дівчина. Йдуть, ще й як. Чоловіка тітки з родини «увели», коли йому було під 60(!). Здавалося б, навіщо йому такі зміни в житті у свої 60? Ан ні - розлучився в живуть вже років сім. Навіть дитину народили
Богатый дедо?
Колгоспниця• 17 октября 2023
Нема ні фотки з машиною, ні фотки з цицьками….
Може, і чоловіка теж нема. Небідного.
Цікаво, до речі, що то значить - небідна родина. У вічнозелених. Бо тут як послухаєш, то люди з консилером - вже небідні. Майже, багаті.
Може, вона на Ланосі фокалась. То сама зіскоче.
Луковая• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ось і я так думаю
Він не покине мене 100%
Аха, я тоже так думала, в полтиник таки уполз к ней. Мой совет как и большинства-думайте что можно поиметь с него, ваш брак уже окончен, остальное формальности
Проработник• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Я ж говорю, що ми як друзі
так чего тогда лезете к его любовнице? пусть ахются, вы же ’друзи’ все равно
Эскиз бесконечности• 17 октября 2023
Ответ дляenglish book
Колись я вже писала, як одна жінка з дочкою трохи відтягали за коси коханку. Підловили , розірвали на ній одежу. Їхала майже гола на таксі. Отакі бойові дівчата бувають. На тому кохання й скінчилося. Коханець не захистив . Теж заможня родина.
У нас в офис приходила жена и таскала коллегу, любовницу директора, за волосы при всех. Они реально дрались лежа на ковролине
В итоге директор остался с женой, на нее ещё и записано было много чего, ему было невыгодно разводиться)

Пиши-пропало• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну не починайте
По-перше, на її фото я нічого не відповіла
По-друге, скандалів я не закочувала їй. На рахунок нього ще не вирішила, просто сенс? Ну скаже він, що подаємо на розлучення. І ?
Ви вже якось визначiться, чи на 100 % впевненi, що не розлучиться, чи нi, що Вас з ним тримае, що взагалi вiдчувете. Вiд цього i плясати. А для початку, сфотайтеся з його рукою в лiжку i вiдправте, 1:1.
ніколи такого не було• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну подумаємо логічно:
Я є , яка з ним з молодості
І є 22-річна соска, яка його не кохає і має тільки вагіну
у вас логіка дуже специфічна - ви знаєте скількох таких з молодості покинули і пішли до сосок з вагіною ?
Блондинка в Законе• 17 октября 2023
Ответ дляЛепетун
Ну всё, теперь молчать в тряпочку, чтоб не убежал. Перед девушкой извинитесь, скажите ошиблись машиной/номером.
Ещё чего ,извиняться
Я мужа любовницу так запугала ,что она боится днём выходить из квартиры .
От знакомых знаю ,что собирается переезжать в другой город к маме
Пусть знает ,как быть любовницей
Сяду на шию, дорого!• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну подумаємо логічно:
Я є , яка з ним з молодості
я думала у вас другие рычаги и вы крепко держите его за йайца, но нет...(( пословица ’старый друг...’ здесь не проходит.
скорее так : меняю одну 40 на 2 по20))
ШобВам_КакНам• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Так це я і збираюсь оговорювати
Хотіла запитати як краще почати розмову
Может, лучше развестись, все разделить и начать жизнь с чистого листа?
Проработник• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
😂😂 ви мене хоч не смішіть
Всі такі грізні, зате коли дізнаються про зраду більшість мовчать в тряпинку))
нет, не все терпилы)
Ненька наша• 17 октября 2023
Ответ дляДюагональ
Богатый дедо?
Та наче не дуже. Мав бізнес, але то було років за 10 до того, як розлучився. Не знаю, що там насправді в них у кишенях було, але не скажу, що розкішно жили
Істеріомама• 17 октября 2023
Автор, а що зараз робить ваш чоловік?
Оченьценная• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Розбіглась вже
Вы ради денег не хотите его отпускать)
АБВГДэшница• 17 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Автор, а що зараз робить ваш чоловік?
Катает на машине молоденькую
Я натуралка• 17 октября 2023
Ответ дляІстеріомама
Автор, а що зараз робить ваш чоловік?
Юзає по цицьках
Сяду на шию, дорого!• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну не починайте
не відповіла , а надо бы.
только не шопопало

Я натуралка• 17 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну не починайте
И Вы такая’не,я зря быканула’
Тихомандражная• 17 октября 2023
Ответ дляДюагональ
Не присела на пару лет по хулиганке?
Да нет. У них были несколько кафе у нас в городе. Все решили мирно.
Істеріомама• 17 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Юзає по цицьках
Головне, щоб грошей багато не тратив
АБВГДэшница• 17 октября 2023
Ответ дляОченьценная
Вы ради денег не хотите его отпускать)
Автор Тролль причём жирный, она считает что девственность он потерял в 26, и что ни за что от неё не уйдёт, она же друг
Я не в теме• 17 октября 2023
Напишіть і відповідь на фото: «ви думаєте ви сильно оригінальна? Я таких фото по декілька на місяць отримую від таких як ви) вже казав, що любить і не спить зміною?😅
Я з іншого приводу, не світіть номер машини, бо не буде в нього більше грошей на ваше утримання»

Ваша справа триматись за нього, автор. Але я б краще подумала , як зробити так, щоб залишити його з голою сракою )
Печальки.нет• 17 октября 2023
Ответ дляНеГолосую
Уважение давно потеряно, иначе не было бы любовницы и таких фоток в инсте
Послушайте, мужчины все изменяют, но не все хотят выходить из брака. Знаю семьи в которых были измены. В основном лёгкие интрижки. Не имею ввиду многолетние отношения на стороне. Живут люди дальше, по 30 и даже 40 лет вместе. При этом самые родные люди друг для друга. Я не говорю что так должно быть, но это всегда было и будет.
Нафаня Маня• 17 октября 2023
а ви їй скиньте фото де він тримає вас за розкішницю
автор Бюст Березуцкого • 17 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Ещё чего ,извиняться
Пусть знает ,как быть любовницей
А чоловіку що зробили?
Оченьценная• 17 октября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Сын в 24 потерял девст.
Я натуралка• 17 октября 2023
Автор,ну Вы забавная женщина конечно,такая,волшебная
Спасибо,хоть подняли настроение своей темой
Печальки.нет• 17 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
он вас уже ..нашел замены вашей розкішниці
Такой прям ядовитый бабский комментарий. Не будьте так в этом уверены)