Потринділиця• 17 октября 2023
Улюблений сир?
Ваш фаворит
Невидимка• 17 октября 2023
Ответ дляПотринділиця
У мене - ґорґонзола
В мого чоловіка теж), я обожнюю всякі види брі, чим повонючиший, тим смачніший 😂
Тракторні війська• 17 октября 2023
Купляю дор блу, лазур - собі, дитина їсть тільки пармезан, моцарелу, а-ля фету, бринзу та сулугуні, чоловік полюбляє камамбер гриль та любі сири, крім дор блу, лазур, плісняві...
Замріяна• 17 октября 2023
Я така миша, усі сири люблю. В мене завжди і всюди багато різних.
До кави люблю голову монаха або бімстер гран крю або щось таке тверде і витримане. З м´яких - кастелло.
До овочів люблю моцарелу, страчателу, бурато.
До супів пюре, піцци і тд - горгонзолу.
Люблю смажений камамбер.
Люблю брі з ягідним джемом.
Люблю звичайний кисломолочний домашній сир зі сметаною та медом.
Якби сказали що у світі залишиться один продукт - я б однозначно обрала сир :)))
До супів пюре, піцци і тд - горгонзолу.
Люблю смажений камамбер.
Люблю брі з ягідним джемом.
Бубль Гум)• 17 октября 2023
Primadonna Maturo, пармезан(но сейчас настоящего пармезана у нас в городе не сыскать), выдержанный гауда(36 мес), из голубых любила овернь из сильпо, сильпо теперь у нас тоже нет
Дон Пэдро• 17 октября 2023
Bellavitano с кристаллами соли и кофе из США, карамельный Gudbrandsdalen из Норвегии, французский козе-овечий Itchibai
АфродитаПетровна• 17 октября 2023
Из твердых «Пекорино Романо» и «Пармиджано Реджано»
Из мягких «Рокфор» зелёный и «Сент Агюр»
Манка Я• 17 октября 2023
Ответ дляЗамріяна
До супів пюре, піцци і тд - горгонзолу.
Люблю смажений камамбер.
Люблю брі з ягідним джемом.
До супів пюре, піцци і тд - горгонзолу.
Люблю смажений камамбер.
Люблю брі з ягідним джемом.
який ви гурман)
Манка Я• 17 октября 2023
Порадьте твердий (не м´який, а тривалої витримки) сир типу Добродара. В міру солоний і не кислий. І головне щоб не м´яка текстура. Із м´яких подобається моцарелла, але це інший вид сиру.