Попадалочка• 17 октября 2023

Хто робить манікюр+гель лак самостійно

Поділіться фото, як виглядає ваш манікюр.
Це для натхнення ❤️

Вирішила сама собі почати робити, поки що виходить таке шось😅
Шкала Радощів• 17 октября 2023
Просто лак. Роблю собі сама ))
Сижуревувшоке• 17 октября 2023
Я, но обычным лаком, мне кажется гелем проще, не надо быстро-быстро, а то схватится..
автор Попадалочка • 17 октября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Просто лак. Роблю собі сама ))
У вас гарно виходить) я звичайним лаком не можу нафарбувати, не вистачає терпіння поки висохне😅
Сижуревувшоке• 17 октября 2023
Показывать не буду, в прошлый раз уже начиталась комментов
В кого тако було• 17 октября 2023
Роблю звичайним лаком. З припискою ефект гелю на тюбику з лаком
В кого тако було• 17 октября 2023
delphoto
АнтиТанкист• 17 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Как показывает практика, то гелем намного проще, а простой лак это фигня полная
В кого тако було• 17 октября 2023
Чогось не зразу підтягнулись фото
Сижуревувшоке• 17 октября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Чогось не зразу підтягнулись фото
Было же фото с голубым лаком, странно, куда исчезло...?
В кого тако було• 17 октября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Я не знаю - вроде сразу втягивались.А потом исчезли.
Вроде ж не порнуха
автор Попадалочка • 17 октября 2023
Ответ дляВ кого тако було
фото
не відкривається фото
Жена миллионера• 17 октября 2023
Делаю гелем, иногда укрепляю полигелем, если хочу длинные. В основном, френч. Вот, вчера калякала целый вечер 😆Но у меня свои плохие и клюют, выпиливаю снизу.
В кого тако було• 17 октября 2023
Я намагалась загрузати фото а воно пропадає чомусь.
ПС.роблю сама - після пари разів коли на замовлення мені зробили неакуратно, стала перефарбовувати нігті сама.
Сижуревувшоке• 17 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Не хотите чуточку, совсем немного округлить углы квадрата? На мягкий квадрат, а среднее между ним и вашим.
Жена миллионера• 17 октября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
У меня уголки сами стираются до мягкого квадрата через неделю 🙈
Сижуревувшоке• 17 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
А, ну ясно. Мне нравится четкий квадрат, но уголки бывают обламываются, я чуть закругляю..
автор Попадалочка • 17 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Сподіваюсь, що і в мене так колись вийде. Так акуратно Ви робите) мені і майстри так не робили🤦‍♀️ чи я не до тих ходила 😬
Ну френч шикарний 👍🏻
Жена миллионера• 17 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Ну френч шикарний 👍🏻
Дякую! Ви набʼєте руку скоро! Я спочатку переробляла кожні 10 днів, потім гралася з формою, потім вчилася малювати червоним під кутикулу, - так і навчилася трошки. А покажіть, як у Вас виходить?
автор Попадалочка • 17 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Дякую! Робила поки 2 рази в житті😅 навіть соромно таке виставляти, бо знаю що тут зараз почнеться 😂 але готова до критики, бо поки це дійсно печалька🤦‍♀️
Жена миллионера• 17 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Та чого соромно, нормально виходить! Зверніть увагу на форму - трошки перепилюєте з боків, можуть ламатися у точках росту. А взагалі, раджу самовирівнюющийся гель, ним дуже легко малювати й він форму нігтя приймає
Чупокабра• 23 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
а порадьте будь ласка якийсь
Жена миллионера• 23 октября 2023
Ответ дляЧупокабра
а порадьте будь ласка якийсь
Их очень много классных. Делаете каучуковую подложку, на нее самоаыравниваюшийся гель, посмотрите Diva, Tufi, Easy. Я раньше самовыравнивающую базу использовала, но с гелем тонко получается и без обпила. Сейчас люблю Everyday gel от Easy или Силкар)
Чупокабра• 23 октября 2023
Ответ дляЖена миллионера
а де купуєте?
Жена миллионера• 23 октября 2023
Ответ дляЧупокабра
а де купуєте?
В магазинчике, где все для ногтей) Их много у нас.