И_В_офигительных_штанах• Изменено 17 октября 2023
От ніби хороша людина, а виявляється гнилою
Є одна знайома, не погана людина нібито була, але, як виявилось, лише на перший погляд. Вона сидить вдома з двома дітьми. Якось мова зайшла про роботу, а вона й каже, що коти - то її робота. Виявилось, вони з чоловіком займаються розведенням породистих котів прямо в себе вдома. Я памʼятаю, що в них була інша кішка і тоді фото були виставлені кошенят у соц мережу. Я, наївна, думала, що вони підібрали кішку вагітну (так, породисту, але, певно, буває й таке). Виявилось, що вони ще тоді займались розплідненням. Пройшло буквально декілька років. Тієї кішки вже нема…
Купили нових хлопця та дівчину і розводять нову породу.
Оцей бізнес на тваринах, використання кішки як матки, яку будуть розпліднювати кожні три місяці, поки вона не стане використаним матеріалом.
Після такого передивилась кардинально своє відношення до неї і бажання товаришувати відпало.
Серед Ваших знайомих зустрічались такі, що ніби нормальні люди, а потім виявляється…
Розкажіть
100pudov• 17 октября 2023
І чим ви відрізняєтеся від них? Перемивання чужих кішок чимось краще за використання тварин в збагаченні?
грешница кающаяся• 18 октября 2023
это живодерство и издевательство над животными.это не люди,а изверги какие то.
Накладні мюслі• 18 октября 2023
Нет страшнее зверя, чем человек. Жалко ппц просто как животных. Скрутить бы ее и в рабство продать куда то хачам. Не жалко было бы ни капельки
Алина-1240• 18 октября 2023
Негативно отношусь к таким плодильщикам.помет от частых родов ведь будет отбраком с кучей недостатков
Примарочка• 18 октября 2023
У меня были такие знакомые, пару самочек держали в ванной закрытыми, мальчик был как домашний любимец. К слову, они люди с приветом
Кому там слова не давали• 18 октября 2023
Ответ для100pudov
Різниця очевидна, але не для вас. Автор нікому не завдає фізичної шкоди в цій ситуаціїї. А вам треба навчитися розуміти різницю між плітками і бажанням автора проговорити на форумі свої емоції.
Айболитная• 18 октября 2023
Так много кто делает. И собак так же разводят. Вы как с луны свалились
Курочка• 18 октября 2023
Мене особисто це б відштовхнуло. Але всіх інших переконувати, що це жорстоко, не стала б. Впевнена, що ці люди і так вже чули всі аргументи.
Але я так само засуджую розведення сфінксів.
Курочка• 18 октября 2023
Ответ дляАйболитная
Якщо багато хто так робить, це не означає, що це добре