Знову Я• 18 октября 2023

У кого були проблеми з почками під час вагітності?

Чи лежали в лікарні? Як пройшла вагітність?
Ширли-Мырли• 18 октября 2023
У меня почечная колика была (камень )
Ставили стент в почку на 34 недели беременности,пару дней отлежала в больнице. Родила в 38 недель (стимулировали роды ,так как кровила из-за стента )

Хропочка з гривкою• 18 октября 2023
В мене був пієлонефрит. Лежала в лікарні. Вагітність проходила важко, постійно лежала в лікарні на підтримці, але це не було пов´язано з нирками
дожену і ощасливлю• 18 октября 2023
Лежала в больнице. Ставили капельницы с лекарством, уколы были. Без этого никак. Так как инфекция сама не пройдет, для ребенка это опасно очень. У меня первый раз пиелонефрит был, он и остался потом, но не беспокоил, второй раз восспаление, но не так все серьезно, как первый. С детьми все хорошо.
А Я Самая Самая• 18 октября 2023
Так і не раз , приймала антибіотики до пологів
Ставили стент
МеняАЖтрусит• 18 октября 2023
Проблеми з нирками -дуже широке поняття . В мене була невропатолог, набряки, тиск . Лежала в пологовому за тиждень до пологів, 39 тижнів . Все добре , але епідуралка була за медпоказаннями , пологі тривалі . Але є маса випадків Але є маса передчасних пологів внаслідок нефропатії, тому все індивідуально .
МеняАЖтрусит• 18 октября 2023
Невропатолог =нефропатія
Борщичок• 18 октября 2023
Були проблеми, не сильні. Постійно пила ліки, здавала аналізи, в лікарню не клали, спостерігали. Це було 16 років тому ,зараз вже не памятаю подробиць.
Можу брикнути• 18 октября 2023
Лежала, в итоге все ок. После этого были еще две беременности, почки вообще не беспокоили.
Куратор дебошей• 18 октября 2023
В мене був пієлонефрит на 12 тижні, в лікарні пробула тиждень, кололи капали антибіотики, з вагітністю все норм, відходила просто чудово. З тих пір пройшло 12 років, нирки більше не турбували.