Обнемашечка• 18 октября 2023

Чи вартр купувати валюту?

Оскільки зараз відбувається Бог знама, що в світі. Тому стає питання чи варто купувати євро, долар, щоб зберігти свої невеликі кошти
Диверсификация• 18 октября 2023
Ви сама собі не можете дати раду 🤷‍♀️

Тріль підпільний• 18 октября 2023
Когечно нет. Только гривна. Что бы не происходило в мире, гривна самая стабильная валюта, не переживайте. И все равно на внешние долги, ничему не верьте. Ведь если упадет доллар, евро, гривна будет стабильна
Як ухурделю• 18 октября 2023
Мы всю сознательную жизнь покупали доллары
Сейчас и доллары , и юсдт
Все знаю від і до• 18 октября 2023
Купую євро
Тундиринда• 18 октября 2023
Автор, этого сейчас не знает никто. Обвалиться может любая валюта. Сейчас стремно делать любое вложение. Как и хранить гривну, впрочем
ПешитеБесАшипок• 18 октября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Сейчас и доллары , и юсдт
Смысл покупки в юсдт?
автор Irina 2020 • 18 октября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Протестую!!!! Хвилинку!!! В 2011 році у мене була сума 120000.00грн ( купила дол 11000дол),а зараз на цю суму малаб 3000 тис дол.! Ось і різниця Вам

Тріль підпільний• 18 октября 2023
Ответ дляIrina 2020
Мой ник вам ни на что не намекнул?
Швабристка• 18 октября 2023
Невеликі точно краще в гривні тримати
Бо коли вони знадобляться, як на зло курс падає і тоді тільки втрачаєш на конвертаціях
Швабристка• 18 октября 2023
Ответ дляIrina 2020
То був сарказм
А якщо самі все розумієте, чому беруть сумніви?
Як ухурделю• 18 октября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Смысл покупки в юсдт?
Хранение денег, обналичивание по потребности, вывоз за границу
ПешитеБесАшипок• 18 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Невеликі точно краще в гривні тримати
Не велику суму краще тримати на депозиті.
Пишу з калідору• 18 октября 2023
Положила 300 000 на депозит. Думала доллары покупать, но не захотела. Так хоть 3000 будет капать каждый месяц
Весела моль• 18 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
А если курс взлетит, то будете в минусе
english book• 18 октября 2023
Якщо ви переймаєтесь через нестабільність валют у світі, то ви не поодинокі. Як раз зараз зріс попит на золото. Саме через це)). І ціна-і так висока, полізла до гори. Але золото раджу купувати тільки тим, хто мінімум років 10 його не буде чипати.
Ну й це доволі складна річ. Легко купити, важко дорого продати. Зберігати знову ж непросто. Ячейкі коштують гроші, і нічим не гарантуються. Через кордон на банківський карті не вивезеш.
Але вагомий плюс-завжди в ціні.
Зайканалужайке• 18 октября 2023
Ответ дляIrina 2020
А навіщо тоді питати? Що євро, що долар плюс мінус ростуть і падають однаково. Я не бачила щоб євро було 10 а долар 25, чи долар став 40 а євро 18.
Пишу з калідору• 18 октября 2023
Ответ дляВесела моль
А если курс взлетит, то будете в минусе
Так і буде)
Коржик• 18 октября 2023
Ответ дляПишу з калідору
в якому банку відкрили? я теж хочу
Пишу з калідору• 19 октября 2023
Ответ дляКоржик
в якому банку відкрили? я теж хочу
В Пумб