Я-ваш шанс• 18 октября 2023
В пологовий до подруги.Потрібна порада
Моя близька подруга народила дівчинку.Завтра йду навідати їх в пологовий (звичайно, що попередньо запитала в неї, чи вона непроти візитів)
Дівчатка, підскажіть мені, що несуть в пологовий?)
Я хочу купити квіти, щоб порадувати її, фрукти можливо якісь…а подарунки?
Що Вам приносили подруги?))
Я не чарівниця вам• 18 октября 2023
Нічого, але хотілося б гарного пледику, костюмчиків на дитину, памперсів
ПушАпница• 18 октября 2023
В роддом? Мне кажется такое уже после выписки дарят. Что-то чисто символическое принесите.
Хи хи, ну ну• 18 октября 2023
Багато і велике не беріть, бо це все потім тащіти додому. Щось смачненьке для мами і чоловічок для дитинки.
Добрая свекровь• 18 октября 2023
Спросите у нее чтобы ей сейчас хотелось, а подарки уже будете дарить после выписки
Ms. Любмая жена• 18 октября 2023
В приватному пологовому, де я народжувала, всі квіти стояли в коридорі. Не знаю, чи можна в палату квіти
Колишня муза• 18 октября 2023
Квіти в роддом не треба. Купіть дитині якусь іграшку краще чи подарунковий сертифікат у дитячий магазин
Я-ваш шанс
• 18 октября 2023
Ответ дляПушАпница
Так, я от теж думаю що буде виписка, хрестини і це вже тоді потрібні подарунки)
Але не знаю як заведено(
Витворунка• 18 октября 2023
Квіти не варто, памʼятаю, як принесли сусідці, а мене від них нудило.
Якщо одяг, то побільше за розміром, те саме з памперсами. Але, я б у роддом взагалі не ходила, бо перші дні після пологів, без сил. Особисто у мене не було сил нікого бачити. А от вже додому друзі приходили, через пару тижнів, коли я трохи прийшла до тями. Та в мене пологи важкі були, а були дівчата, що бігали собі.
Даха-сваха• 18 октября 2023
В пологовий я би принесла смаколиків мамі (тільки спитайте, чи притримується вона дієти) та маленьку милу іграшку дитині. Або, наприклад, контрастну книжку. Це ж візит в лікарню, наскільки я розумію, а святкування буде пізніше. Тоді можна і сертифікат в дитячий приміром.
Я-ваш шанс
• 18 октября 2023
Ответ дляВитворунка
Так, розумію))Але вона сама сказала, щоб я приходила бо їй скучно))
Я теж думала, що вже на виписку піду до неї
Леопардові панчохи• 18 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Але не знаю як заведено(
Квіти краще не треба через можливі алергічні реакції. В пологовий зазвичай приносять оті фальговані шари літаючі. Спитайте може шось поїсти специфічне хоче.
Сяду на шию, дорого!• 18 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Але не знаю як заведено(
Просто придите с печеными яблоками и бананами, потом подарки подарите.
Летала_НаМетле• 18 октября 2023
Костюмчик не помешает. А вот с едой лучше не надо...соблазнять..конечно ей скучно...малыш спит и ест...все)
Витворунка• 18 октября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
А, ну, тоді можна.
Минуло вже 13 років, але я памʼятаю, як прийшла до мене дружина брата і принесла запечене куряче філе з сиром. Я тоді такий кайф від нього зловила😂 але то так вийшло, що саме це мені було необхідно у той момент для щастя))
Тож смаколики розгляньте, як варіант)
НаБалКоніХодять• 18 октября 2023
Ідея вище з шарами класна.
Малечі можна іграшку, одяг і щось якісне для догляду. А мамі смаколики і можливо теж якийсь гарний набір для догляду за тілом, або якщо любить читати - книгу тематичну.
Хомо_сапиенс• 18 октября 2023
Шары, цветы в палате лишнее. Лучше что-то вкусное маме из того, что можно.
Крим мій• 18 октября 2023
Цветы в роддом не рекомендуется ввиду возможной аллергии мамы и ребёнка. Нам не разрешали, когда я лежала .
Захекалася читать• 18 октября 2023
Лежала недавно, цветы домой не заберёшь, там будут пахнуть сильно и мешать. Я хотела б и была рада вкусняшкам, мелкому игрушке погремушке или пледику. Но габаритное лучше б дома подарили. Мне нравится подарок памперсы, но те, какими пользуюсь. Вещи ненавижу! Новые типа как не нужны, ведь есть дареные, а выбора нет выходит(((
Зоркая Зорро• 18 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Дурня якась, чому так, вже ж не срср?