В чоловіка інвалідність з дитинства( з народження) 3 група,по слуху,не чує.Зараз без роботи,і хотів піти на розвозку товарів,відповідно по місту і області,багатьом з тої роботи вручили повістки решту люди позвільнялись,хтось пішов на склади працювати.Тема не для срачу,цікаво чи є серед ваших знайомих люди яких мобілізували з групою.
Ответ дляЖули-ули
Запитання наразі важке
Бо твориться казна що
Якщо не чує на обидва вуха, то не призвуть.
Зараз у нього (можливо) вже є білий квиток.
Але все таки більше думаю, не призвуть.
Потрібно знати діагноз.
Бо твориться казна що
Але все таки більше думаю, не призвуть.
Потрібно знати діагноз.
На одне не чує повністю,на інше частково,так і пише по слуху у посвідченні.
Ответ дляnovsienko
По бажанню. Взагалі ні, лише, якщо сам захоче
Так раніше говорили,але бачу що ажіотаж все більше,повісток все більше,то думаю хто ж тоді буде йти,будуть перебирати ,щось придумають певно.
Ответ дляGirlSuper
Їдьте закордон. Поки є можливість
Був за кордоном,приїхав бо вирішили що це не сім´я,вже більше пів року дома,мені з дітьми не бачу сенсу кудись їхати,в нас спокійно,я просто не хочу лишитись винною бо кажу що йти на цю роботу,але ситуація з повістками все напруженіша,то хай сам вирішує.
Ответ дляPink Flambee
Ну а якщо будуть призивати і таких?
Не пошкодуєте?
Ответ дляOksuchakr
Тема не для срача ? А для чего же ? Всё ж пропало и всех гребут .
Я не кажу всіх,але гребуть)
Ответ дляGirlSuper
Ну а якщо будуть призивати і таких?
Не пошкодуєте?
Та звісно що пошкодую(
VitalinkaGL• 18 октября 2023
пока Не призывают
муж.получил 24 сентября 3ю группу и выехал ко мне.
что будет Потом никто не знает.
может и не воевать,а работать будут.
мой может работать,водить и т.д. в военном билете(инженер-механик).
поэтому в военкомате ,на просьбу отсрочки,показали ему шишь,чтоб не выехал
что будет Потом никто не знает.
может и не воевать,а работать будут.