Чи дійсно то так, чи просто ображена. Здивувало що розповідає про чоловіка військового що він постійно знаходиться в Києві і отримує найвищу військову зарплатню наче кожного дня на бойовому завданні. Немає слів.І скільки ще таких героїв по блату?
Ответ дляTivoli
це та, яка вважає, що відома нам як Жанна Д Арк?))
чоловік просто прозрів і точно озвучив хто вона є)
Так, вона. Я не в курсі їх лавсторі, але зачепило те що на фронті хлопці не можуть довести що були на завданні щоб отримати нормальну зарплатню, а тут боровисько гуляє по Києву і має сотні тисяч
Ответ дляBulochka-5c8a
так вони стоять один одного, вона така сама ’снайперка’
Виктория_1• 19 октября 2023
Девочки, а можно немного пояснительной бригады? Кто это? Ссылку бы какую? Спасибо
Ответ дляВиктория_1
Я побачила у цієї журналістки рілз
Виктория_1• 19 октября 2023
Ответ длячир
Странные они.
Господи-Боже
. Ужас какой, жалко ребёнка в этой семье. Странные, это мягко сказано
Ответ дляNat-li
А вот и темки для дискредитации военных пошли.
Спецом 2 дня назад зарегились? Напишите хоть ху из Емеральд.
Я зареєструвалася недавно тому що забула пароль від основного аку, і не можу його відновити бо не пам´ятаю секретного слова, якщо це так важливо.
Lena-Lena12• 19 октября 2023
Прочитала. Посилання зверху. Дуже сумно, що під час війни з‘ясовують стосунки. В стосунках двоє, значить, відповідальність на двох. Прикро, що в бруді копаються саме зараз, вона публічна особистість. Це зайвий привід для наших ворогів кацапів смакувати подробицями… Та й щодо побратимів якось низько, нечесно. Навіть якщо болить, є ж друзі, психологи, юристи, поліція. Для чого це виносити на громадський осуд? Зганьбилися обоє. А дитинку шкода. Батькам слід бути мудрішими.
Ответ дляBulochka-5c8a
Лучше б я не смотрела на эту Жанну Дарк...
Долбанные инфоцыгане теперь еще и на военной теме хайпуют.
Lena-Lena12• 19 октября 2023
Ответ дляNat-li
Це відома снайперка. Публічна, як не дивно. В неї з чоловіком кохання на фронті виникло, красива лав/сторі, преса розтягла на сюжети… далі весілля, народження донечки Афіни. І це також у супроводі преси. Це були справді гарні красиві новини. Серед купи страшних новин. А тепер ця пара творить якесь безглуздя. Могли б утриматися, щоб свій бруд на публіку не виносити під час війни. Вони ж не шоу-мени.
genteestupida• 19 октября 2023
Ответ дляPiracanta
І хто тут кричав віддати владу військовим?
Кто их видит только на картинках патриотичных )))
Ответ дляlilyD
Та «снайперка» від початку заявила про себе, створивши шоу
Схоже, чоловік не витримав її публічності…
Це може і так, але ви читали і чули що він каже, які погрози. Ви вважаєте це нормальним?
Rabbit2012• 19 октября 2023
Сколько можно ту эмеральд уже везде лепить? Ни один снайпер не скажет, что он снайпер. Это табу. А тут на всех просторах интернета медиа персона. Посмотрите на девочек и женшин военных. Им не до метровых ногтей и губ- вареников, не до кос нарощенных. Но есть и другие. В Ровенской области полно не появлявшихся с24.02 и числящихся в ВЧ жен, дочек начальства получавших зп , полно псевдо блогерш, напяливших форму и не имеющих отношения к войне, полно медийных персон, а-ля этой снайперши. Теперь уже обливает и мужа бывшего ради пиара. Ужас.
genteestupida• 19 октября 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
Оооо вам дали уже бан пожизненный анонимный ?
Ответ дляRabbit2012
Це жах. Просто страшно думати про масштаби того свавілля. І їм будуть і нагороди і виплати і все. А справжні військові бігають не можуть довести що інвалідність отримана на фронті...
Ответ дляelegante
За що? Поки не отримувала такого.
genteestupida• 19 октября 2023
Ответ дляBulochka-5c8a
За що? Поки не отримувала такого.
Мне написали : аккаунт клон )))
Виктория_1• 19 октября 2023
Ответ дляLena-Lena12
Я, получается, в обратном порядке всю эту лав стори прочла, по ссылкам на ’таблоиде’, по первой ссылке. Грустная история выходит. А девушка, получается, и есть шоу-вуменша, иначе, откуда столько времени на красивые фото, видео, статьи, комментарии, рилзы, интервью. Плюс ещё ребёнок.
Другой момент, что её позиционируют как Офицерку и Снайпершу везде. Это в свете её деятельности и медийности, выглядит действительно, странно как минимум, как максимум, не адекватно по отношению к Военным в наше время