дамаАмстердама• 18 октября 2023

Чи правильне рішення прийняли?

Постараюсь описати коротко.
До війни жили в Києві в своїй квартирі. Під час війни переїхали в область, до батьків чоловіка, бо прилетіло 20 м від наших вікон, а у нас дитина. За 1.8 набридло жити з батьками, хоча умови тут прекрасні і відкритих конфліктів немає. Останнім часом свекри почали трохи скаржитися на нас, та і нам набридло. Знайшли тут квартиру в оренду, завтра маємо внести кошти.
Квартира так собі, меблів немає, ліфту немає, на підлозі скрізь лінолеум, але вибирати немає з чого, у війну в цьому містечку 0 пропозицій на оренду. І от тепер я думаю чи правильно ми робимо, що переїжджаємо, бо наче і з батьками не хочеться жити, але чи варто везти дитину в гірші умови? Ми ніколи не жили на орендованому житлі і взагалі не знаємо як це...
Сарафанное радио• 18 октября 2023
А повернутись додому не хочете?
Угги в горошек• 18 октября 2023
А вернуться в Киев?
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляСарафанное радио
А повернутись додому не хочете?
тобто йому доведеться щодня їздити на роботу, що дорівнює ціні оренди
Трахтибидох• 18 октября 2023
А які для дитини гірші умови? Лінолеум на підлозі? Я сумніваюсь, що ваша дитина то помітить взагалі
Дона Ко Ко• 18 октября 2023
Правильное. Нет ничего хуже для отношений внутри семьи чем жизнь с родителями
Просто Фіфа• 18 октября 2023
Вы устали друг от друга.
Разговаривайте со свекрами, что для всех будет лучше.
Петриківна• 18 октября 2023
Автор, а Вы где росли? Дворцовый паркет или карарский мрамор были на полу?
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
я чула, що він дуже не екологічний
ванна не дуже теж, багатьох речей немає, які є у власному будинку
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
дякую Вам за думку
Ядвига Юсьлегко• 18 октября 2023
А чому ви не повернетеся до Києва до своєї квартири?
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Вы устали друг от друга.
так, втомилися, це правда
свекри проти переїзду
Трахтибидох• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
я чула, що він дуже не екологічний
В преддверии Третьей мировой Вы меня рассмешили)))
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляПетриківна
та ні, звичайна квартира
але чи не егоїзм це, через своє небажання жити зі свекрами, погіршувати умови життя дитини, ще й платити за це?)
Трахтибидох• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
та ні, звичайна квартира
Скільки ж вашій дитині, вже цікаво?
Чорт і Шо• 18 октября 2023
Я б не переiджала у гірші умови, втомилися - поідьте поживіть вдома місяць, та повертайтеся до свекрів)
Царівна Жабка• 18 октября 2023
Прилетіти в місто батьків може з тою ж вірогідністю, що і в Києві. Не бачу сенсу від тієї псевдобезпеки в області.
Голубец• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
та ні, звичайна квартира
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
на кожному рівні свої проблеми)
на щось я вплинути не можу, а от з житлом все таки обрати можна
Дама_с_караваем• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
та ні, звичайна квартира
Що поганого в здоровому егоїзмі?)
О ні, думаю, вам страшно просто, бо життя зі свекрами вам комфортніше.
Але треба робити кроки у самостійне життя, все буде чудово коли ви поряд та подружні )
Леся Українка• 18 октября 2023
Я б вернулась домой. Зачем эти аренды?
Швабристка• 18 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Та лінолеум то взагалі жах. Як люди живуть...
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Скільки ж вашій дитині, вже цікаво?
1.9.
був 1 місяць, коли почалася війна.
і мене дратує, що в такий сокровенний період життя ми не можемо бути лише втрьох, є ще люди поруч, які звичайно ж дають поради + я як під скляним ковпаком
Пацака-задирака• 18 октября 2023
Вы так переживаете, как будто квартиру продаёте.
Не понравится на съеме - вернетесь к свекрам
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
так радить зробити моя сестра...
але я не знаю чи місяць допоможе...
Кава з адреналіном• 18 октября 2023
Так что вы в Киев не вернетесь?
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
питання ще в чоловіку, він тут працює
плюс в Києві все на електриці, тут є газ
а у батьків ще й генератор
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Що поганого в здоровому егоїзмі?)
дякую Вам
трохи страшно помилитися
а так, то я самостійна більш, ніж треба)
Леся Українка• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
питання ще в чоловіку, він тут працює
а у батьків ще й генератор
Вы подсознательно не хотите переезжать и придумываете причины. Я так понимаю, что они хорошо вам помогают с ребенком все это время?)
Трахтибидох• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
1.9.
був 1 місяць, коли почалася війна.
Автор, Вы ж осознаёте, что все проблемы касаются больше Вас, как мамы, чем ребенка? Фактически Вы заботой о ребенке прикрывает свое ’не хочу’.
Линолеум, отсутствие мебели, лифта - на все это вашему ребенку, которому ещё 2 лет нет, побоку. Главное чтобы мама с папой рядом были и какие-то пяток игрушек.
Банка з медом• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
питання ще в чоловіку, він тут працює
а у батьків ще й генератор
так, електрика - це погано.
не буде взимку електрики

чому ви не виняйняли житло з газом ?