дамаАмстердама• 18 октября 2023

Чи правильне рішення прийняли?

Постараюсь описати коротко.
До війни жили в Києві в своїй квартирі. Під час війни переїхали в область, до батьків чоловіка, бо прилетіло 20 м від наших вікон, а у нас дитина. За 1.8 набридло жити з батьками, хоча умови тут прекрасні і відкритих конфліктів немає. Останнім часом свекри почали трохи скаржитися на нас, та і нам набридло. Знайшли тут квартиру в оренду, завтра маємо внести кошти.
Квартира так собі, меблів немає, ліфту немає, на підлозі скрізь лінолеум, але вибирати немає з чого, у війну в цьому містечку 0 пропозицій на оренду. І от тепер я думаю чи правильно ми робимо, що переїжджаємо, бо наче і з батьками не хочеться жити, але чи варто везти дитину в гірші умови? Ми ніколи не жили на орендованому житлі і взагалі не знаємо як це...
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
так, але я до того юридичного відношення немаю)
квартири своєї поки що не маю, але фінансово від чоловіка не залежу, і від свекрів теж)
Продавайте Киев, проезжайте в область
Фізик-ядерщик заочно• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляЛепетун
В каком городе в области вы живете, что там нет лучше квартиры для аренды, чем вы нашли?
не хочу називати місто
але 2 рієлтора сказали, що пропозицій 0.
цю знайшли через знайомих, бажаючих повно)
ГендиреХтор• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
1. вдома все на електриці
2. прилетіло 20 м від вікон, страшно, тут тихіше.
3. чоловіку щодня їздити в область на роботу, щоб дорого і довго з Києва
Це все якийсь брєд. Так шо тепер-вічно жити в тому містечку, бо чоловік там працює? скільки ще-рік, два, десять? Він же в Києві раніше десь працював.
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
не хочу називати місто
Bird вам в помощь, вчера буквально заходила, по области тьма предложений, особенно правый берег
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляЛепетун
Продавайте Киев, проезжайте в область
думали і над таким варіантом
Диверсификация• 18 октября 2023
якась маячня, авторе! їдьте у Київ у свою квартиру, не будете нічого орендувати

нафіга знімати десь що попало, коли є своя квартира, наразі вже ППО поставили, тож вірогідність, що саме по місту прилетить набагато менша, ніж по області
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
а що робити з електрикою?
тут є генератор, сонячні батареї, оптоволокно і тд))
Леся Українка• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
сама не знаю
до декрету думала про няню, а після пологів не хочу, щоб навіть на руки дитину брали)
не можу нею натішитись)
не хочу ділити її увагу і любов)
Ого.
Есть проблема, мне кажется.
ГендиреХтор• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
а що робити з електрикою?
ну то й скільки це все буде продовжуватися? далі шо? будете там завжди жити, все життя чи як?
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ого.
Есть проблема, мне кажется.
100%, але це інша тема)))
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
а що робити з електрикою?
Та оптоволокно уже в каждой будке собачьей. Обратитесь к своему провайдеру в Киеве, по-любому уже у всех есть
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ого.
Есть проблема, мне кажется.
Та там и не одна проблема))))
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
от я і запитую себе)
і порадниць
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
от я і запитую себе)
і порадниць
Вам написали: поезжайте в город, начнутся проблемы с электричеством- пересидите у свекров, муж пусть ездит на работу в область из города
ГендиреХтор• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
от я і запитую себе)
і порадниць
так а порадниці шо? це вам вирішувати з чоловіком

то ким він там працює, чисто інтірєсно-мером? головним лікарем? начальником місцевого мчс? шо він не може покинути це містечко
шо за унікальна робота така
Леся Українка• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
а що робити з електрикою?
Короче подсели вы на блага цивилизации и материальные блага свекров и не хотите слазить. И находите причины этого не делать. Живите, пока дают)
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор

шо за унікальна робота така
звичайно що нам
але інколи корисно почути незалежні думки )
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
звичайно що нам
А муж кстати что говорит?
ГендиреХтор• 18 октября 2023
Ответ дляЛеся Українка
ну так а хто по вашому ініціює переїзд,свекри чи шо? автор і ініціює, просто її чоловік з свекрами затюкали тим генератором, оптоволокном. і дальніми поїздками
хіба не видно, шо аби воля автора, то вона б уже в Києві і без електрики сиділа аби подалі
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляЛепетун
А муж кстати что говорит?
чоловік 100% за переїзд, до умов він не вибагливий, з батьками жити ніколи не хотів, з юності
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Что-то не похоже на то, что она сидела бы в Киеве, больше кажется, что ей оттуда съезжать не хочется
Леся Українка• 18 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Нєа, не видно))
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
дякую Вам)
мабуть Ви найбільш близькі до правди, я, справді, хочу в Київ, тут народилася, виросла, саиа атмосфера периферійного містечка мене гнітить
автор дамаАмстердама • 18 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор

шо за унікальна робота така
Вам відповім, хоча зараз почнеться)))
чоловік працює на фірмі свекра, простим менеджером)
ГендиреХтор• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вам відповім, хоча зараз почнеться)))
ну ж я зразу писала, шо то цирк)
їдьте в Київ і хай працює дистанційно
менеджер вєлікій)
Трахтибидох• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
а що робити з електрикою?
Купите екофлоу
Тра Ля Ля• 18 октября 2023
Вибачте, автор, якийсь сюр. Маючи квартиру в новобудові в Києві сидіти в якомусь задрипаному містечку в області, де здається одна обшарпана квартира на весь населений пункт... щось неймовірне
Лепетун• 18 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Папка с работы не отпускает мужа. Из Киева прийдется мотаться в область)
Тра Ля Ля• 18 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вам відповім, хоча зараз почнеться)))
А до війни ким і де працював?
Ну по суті, свекри забезпечують Вашу сім´ю і виглядає так, що вони і диктують правила. Треба дррослішати... і відриватись від циці свекрів