Невидимка Майя• 19 октября 2023

Як зрозуміти, що кроси Columbia точно оригінал?

Хочу на одному сайті, який неможна називати тут, купити кроси сину. Приваблива ціна.
Але як не купити репліку? Доп фото вже попросила. А що далі?

Фото для прикладу взяла з розетки.
Рогнеда Карповна• 19 октября 2023
Яка ціна?

Пупуговка• 19 октября 2023
наложка. никакой гарантии, что вам вышлют то, что на фото, даже если на фото оригинал
Хочу на Балі• 19 октября 2023
О... доставка))
Я такая наивная• 19 октября 2023
Дело даже не в цене.
Например на розетке продают паль крокс LiteRide, а говорят оригинал
Хочу на Балі• 19 октября 2023
А цена?
автор Невидимка Майя • 19 октября 2023
Ответ дляПупуговка
Ну, приїде ol#-доставкою, я гляну на них, поміряємо, але я не знаю, як має вигляди 100% оригінал.
автор Невидимка Майя • 19 октября 2023
Ответ дляХочу на Балі
О... доставка))

Чумацький Шлях• 19 октября 2023
Якщо на олх, фото з коробкою і ціна 1200, то буде Колумбія а не Коламбія. І якщо є всі розміри в продавця, то теж 99% що фейк
автор Невидимка Майя • 19 октября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Є один розмір. Все інше від своє дитини бу, ще одна пара нового взуття.
А я ту Колумбію відрізняти від Коламбіїї?
Чумацький Шлях• 19 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Фейки ось . Відшиті в харківських підвалах
Пупуговка• 19 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
если вы понятия не имеете, какой оригинал, может, не стоит так заморачиваться?
Весела моль• 19 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
По этикеткам очень хорошо видно. На язычке qr коды, размер.
автор Невидимка Майя • 19 октября 2023
Ответ дляПупуговка
Так справа не в брендовості, а щоб нога не потіла й не промокали.
В минулому році ходив в аналогічних з листопада по середину березня, то це були супер кроси. І на + і на -, і не промокали, навіть, якщо вступив у воду.
Справа не у вигляді. А саме щоб ноги не були мокрі. Бо у нас зими постійно з дощами.
Кров з молоком• 19 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Купляти лише у перевірених продавців чи магазинів. Іноді буває- що магазин не знає, чим торгує.

А так ризик великий.
Зараз практично все не оригінал. Я бачила копію продавали б.у. як оригінал. Це жесть справді.
Ласунка• 19 октября 2023
Я б смотрела ещё подошву. В коламбии на ней тоже надпись Columbia
Кров з молоком• 19 октября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Доречі- гарні фейки.
Чоловік в таких 4 роки ходив.

Купляв як українського виробника.
Маян• 19 октября 2023
Я можу надати скріни інвойсів на всі свої прольоти, які продаю і тут, і там, де Ви хочете купити.
Як варіант, попросіть скрін із сайту Коламбії і будете впевнені, що товар справжній.
автор Невидимка Майя • 19 октября 2023
Ответ дляКров з молоком

А так ризик великий.
Ну, навіть тут дівчата пишуть Навіщо вам вонючий секонд, я ось продаю свій прольот нові оригінальні, а ніхто не купляє. І такого продавця я ніяк нк перевірю.
naxodki_youtube• 19 октября 2023
оригинал только с оф. сайта..

автор Невидимка Майя • 20 октября 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
оригинал только с оф. сайта..
Ну, я ж не знаю откуда купили их🤷‍♀️

Мне прислали фото ярлычка и этикетки на коробке. Пробила штрих код. Выдаёт этот сайт https://www.columbiasportswear.se/es_CL/1948947976...

Но это же не офф сайт?

На сайте Columbia.com нет такой расцветки в модели 1862901. І даже цена отличается. На этом сайте на них скидка.

Или я что-то не понимаю?