Ух яка ж Я• 17 июня в 09:48
Ви колись жаліли, що вибрали не того чоловіка
Заміжня, двоє дітей. Живемо не багато. На відпочинок за кордон не їздимо, одяг секонд чи хто віддасть. На їжі особливо не економимо, але і не шикуємо. В юності був кавалер з Голландії, розумний, охайний, мене підтримував,поважав. Але не гарний. Ніс картопля, світлий дуже і обличчя постійно червоне. По зустрічалася з ним не довго я. Він страшенно мене дратував. Все мені було не так, я йому грубила, щось постійно мені було не так. Ніколи йому не дзвонила перша, не цікавилась. Він це зрозумів і перестав дзвонити і приїжджати. Ось пройшло 15 років, він мене знайшов. Каже війна у вас, часто думав чи ти в порядку. Він одружився , дітей немає. Живе заможно, подорожують, відпочивають з дружиною. І я почала задумуватися, а що якби я засунула свій норов в одне місце, і схопилася за нього. Зараз би жила за кордоном, а не в цьому жаху війни. Подорожувала, ні за що б не думала. А так кожен день ці щурячі перегони... Ви вийшли заміж по розрахунку?
Чижик Пижик• 17 июня в 12:54
А чого думаєте, що жили б з ним за кордоном? Може б з вами його доля по іншому склалась би
Ух яка ж Я
• 17 июня в 13:32
Ответ дляЧижик Пижик
Так, напевно, бо він хотів жити в Києві. Йому подобалось в Україні
Чижик Пижик• 17 июня в 13:43
Ответ дляУх яка ж Я
Уявляєте, що і з ним могло б бути як з теперішнім чоловіком. Його життя з іншою не дорівнює життю з вами. Не гризіть себе цими думками