Кумедна• 19 октября 2023

а коли починаються знижки на одяг в ашані? придивилася там куртку на осінь

це тіки в грудні день на неї буде знижка?
Усатая полосатая• 19 октября 2023
Саме в Ашані?
автор Кумедна • 19 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Саме в Ашані?
так, на ашановській одяг.
курточка 1700 грн. хочу її дешевше) вона не коштує 1700, як на мене
Без комплексів• 19 октября 2023
Ответ дляКумедна
так, на ашановській одяг.
Ніколи не бачила там знижок на одяг.
автор Кумедна • 19 октября 2023
Ответ дляБез комплексів
Ніколи не бачила там знижок на одяг.
та ні, бувають, тіки не знаю коли
Редиска Я• 19 октября 2023
Ответ дляКумедна
та ні, бувають, тіки не знаю коли
,Пару раз я купувала одязі зі знижками, до 50%. Думаю, як у них залишається декілька одиниць чи може й один, то уціняюиь, щоб швидше прибрати і повісити новий, більш актуальний. Я ще зі знижками в вайкікі раніше купувала, дуже доречно з моєю маленькою зарплатою.
автор Кумедна • 19 октября 2023
Ответ дляРедиска Я
вайкікі мені не подобається.а в ашані купувала штани, футболки, сорочку, гарно носяться, навіть здивована була
Редиска Я• 19 октября 2023
Ответ дляКумедна
Я в вайкікі тільки одне плаття купила, з мінус 40 відсотків, джинсове. А все інше дітям купувала. Весною сину 16 річному рубашку з мінус 40 % і брюки з мінус 50. По повній ціні я б їх не купила.
автор Кумедна • 19 октября 2023
Ответ дляРедиска Я
та отож. воно не коштує стільки, щоб по повній ціні купувати.
Редиска Я• 19 октября 2023
Ответ дляКумедна
Це згодна,стільки по розпродажу купую. Вчора купила німецький пуховик сину, була ціна 1000 грн ( і це для мене дорого), а вчора все по 130 грн. було в Хумані, довольна.