Завжди недо...• 19 октября 2023

Скільки у вас носяться джинси?

Викидаєте, коли порвуться чи в ідеальному стані теж? Рік для джинсів це мало?
Ростки жимолости• 19 октября 2023
В мене воно не рвуться, і не протираються. Купую нові просто що набридло. Можу одні носити два три роки.
База_птеродактилей• 19 октября 2023
Нисколько, я ненавижу джинсы, хотя они есть, мне подарили несколько пар брендовых джинс Gucci, Mango, Pepe. Раза 2-3 в год могу надеть.
Ношу шорты, платья летом, осенью спорт или леггинсы, а зимой леггинсы на меху
Обнемашечка• 19 октября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
как снашиваются, что с ними не так через год? я манго страдивариус зара ношу
Купите левис и узнаете)
Безпринципова• 19 октября 2023
три месяца и протираются между ног. в єтом году стала покупать в секонде джинсы, хоть не жалко выбрасывать за 300 грн.
Хтомолодець? Я!• 19 октября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Купите левис и узнаете)
меряла, не нравится как сидят.
Бабульція• 19 октября 2023
В мене роками. Але в мене їх завжди 3-5 шт та вдягаю не кожного дня. Ще має значення фірма та чи купували новими.
автор Завжди недо... • 19 октября 2023
Ответ дляБабульція
Які фірми купуєте?
Теща дочки• 19 октября 2023
Раніше довше носились, роки 4, зараз швидше, але в мене джинси- це основний одяг(крім літа,хоч є і літні), більше 30 пар, ношу десь по 2-3 роки
Бабульція• 19 октября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Турецкие очень долго, левис снашиваются за год- два
В мене Levi’s. Роки 3 мінімум живуть. Чоловік теж носить виключно Levi’s - за рік ще жодна пара не вийшла з ладу. І це при тому, що він щодня носить джинси круглий рік
Кнопкотиць• 19 октября 2023
Я хожу еще в школьных своих. Мне 36
Бабульція• 19 октября 2023
Ответ дляОбнемашечка
Даже колинз носится лучше, чем левис
Смішно читати. Я один раз брала - більше не купую. У чоловіка були різні моделі та теж відмовився від цієї ТМ. Навіть мої батьки перестали купувати Колінс, хоча раніше полюбляли цей бренд
Бабульція• 19 октября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Які фірми купуєте?
В мене переважно Levi’s. Зараз ще є Reservd (не дуже задоволена, швидко розтягуються), Н&М тоненькі літні драні бойфренди та моє нове кохання Манго. Але манго за рахунок фасону, стосовно якості важко сказати, але теж розтягуються на 2-3 раз
Бабульція• 19 октября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Які фірми купуєте?
Ну от зараз в мене 6 пар джинсів. 3 Levi’s, Mango, H&M та Reserved. До війни були лише Levi’s. А навесні 2022 багато магазинів було зачинено, байкери не всі сайти купляли, тому в мене зʼявились інші фірми
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 октября 2023
Ответ дляБабульція
Аналогично, у меня даже есть одни- 20 лет им! Только потёртости на коленях и внизу штанин , которые даже придают винтажную нотку. Правда, у меня ,как миним, 8 пар джинс и каждый день их не ношу.
как тебе такое илон маск• 19 октября 2023
Лет по 6-7, учитывая, что их у меня штук 20.
Мстящий за Зайца• 19 октября 2023
Здається, є джинси яким більше чотирьох років. Нормальний стан, ще ношу, але вже думаю, куда їх потім віддати
Мстящий за Зайца• 19 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Кожанную обувь на третий год уже не хочеться носить,а джинсы как можно так долго носить?
Щодо взуття, не згідна. Є в мене черевички Браска, подобаються вони мені, їм близько 10 років
Мстящий за Зайца• 19 октября 2023
Ответ дляБезпринципова
В секонді такі ціни на джинси? Чогось я думала, до 100 грн
Кручу хвости• 20 октября 2023
довго