БоХатая• 19 октября 2023
Де купити спідницю з тонкої шерсті?
Добрий вечір, можливо хтось любить восени носити спідниці з тонкої шерсті як і я. І при формуванні осіннього гардеробу зустрічав таку, як на моєму фото.
Якщо не знайду, буду шити.
Дякую, всім хто відгукнувся.
Якщо не знайду, буду шити.
Дякую, всім хто відгукнувся.
Мрію про космос• 19 октября 2023
Да, лучше пошить- там не сложно- купить хорошую дорогую ткань и пояс на широкую резинку. Теперь тоже хочу такую, только серую
БоХатая
• 19 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
Мабуть так і зроблю.
Бабайко• 20 октября 2023
Поинтересуйтесь Йоко бай хат, одесса, там вроде они делали модели из шерсти, дизайн классный, но не знаю как в плане комфорта городского. Может в вэйтлесс что есть, но сейчас они вышли на массовость, ничего не западает, а раньше приколы были.
А шить вы сами будете?
БоХатая
• 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
А шить вы сами будете?
Дякую
Ні, шити буде кравчиня.
Бабайко• 20 октября 2023
Ответ дляБоХатая
Дякую
Ні, шити буде кравчиня.
Ааа, не киев?) сама ищу классного мастера
БоХатая
• 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
Львів. В нас теж з класними біда, багато виїхали за кордон працювати.
Бабайко• 20 октября 2023
Ответ дляБоХатая
😞 ой, у вас есть одна знакомая знакомых, у нее бренд, может там что, но я там никогда не покупала и не западала, jhiva
БоХатая
• 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
Я знаю цей бренд. Щось вони останнім часом не дуже по якості.
Бабайко• 20 октября 2023
Ответ дляБоХатая
Ааа, ну мне и модели не оч заходили, просто вспомнила.
БоХатая
• 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
дякую