БоХатая• 19 октября 2023

Де купити спідницю з тонкої шерсті?

Добрий вечір, можливо хтось любить восени носити спідниці з тонкої шерсті як і я. І при формуванні осіннього гардеробу зустрічав таку, як на моєму фото.
Якщо не знайду, буду шити.
Дякую, всім хто відгукнувся.
Мрію про космос• 19 октября 2023
Да, лучше пошить- там не сложно- купить хорошую дорогую ткань и пояс на широкую резинку. Теперь тоже хочу такую, только серую
автор БоХатая • 19 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
Мабуть так і зроблю.
Бабайко• 20 октября 2023
Поинтересуйтесь Йоко бай хат, одесса, там вроде они делали модели из шерсти, дизайн классный, но не знаю как в плане комфорта городского. Может в вэйтлесс что есть, но сейчас они вышли на массовость, ничего не западает, а раньше приколы были.
А шить вы сами будете?
автор БоХатая • 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
А шить вы сами будете?
Дякую
Ні, шити буде кравчиня.
Бабайко• 20 октября 2023
Ответ дляБоХатая
Дякую
Ні, шити буде кравчиня.
Ааа, не киев?) сама ищу классного мастера
автор БоХатая • 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
Львів. В нас теж з класними біда, багато виїхали за кордон працювати.
Бабайко• 20 октября 2023
Ответ дляБоХатая
😞 ой, у вас есть одна знакомая знакомых, у нее бренд, может там что, но я там никогда не покупала и не западала, jhiva
автор БоХатая • 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
Я знаю цей бренд. Щось вони останнім часом не дуже по якості.
Бабайко• 20 октября 2023
Ответ дляБоХатая
Ааа, ну мне и модели не оч заходили, просто вспомнила.
автор БоХатая • 20 октября 2023
Ответ дляБабайко
дякую