Соображалочка• 20 октября 2023

Тримати квартиру чи продавати?

Київ. Зараз не живемо в ній. Просто стоїть зачинена.

Трикімнатна, купували за 55 тисяч, ну ще трошки в ремонт вклали. Зараз можна продати десь за 70-75, якщо вірити брокерам. На отримані гроші купити 2 однокімнатні зі стареньким ремонтом та здавати, або ж одну двокімнатну (також під оренду) і решту вкласти в новобудову під подальші виплати.
Нашу трикімнатну здавати не хочу, але й комуналку за неї сплачувати набридло, тільки гроші сосе.
Нерухомість за кордоном не цікавить, інші міста також, максимум Київська область. Як би ви вчинили?
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляБез комплексів
Кто снимет гостинку за 10000
Якщо вона сучасна, то знімають аж бігом. Найголовніше щоб гарне місце було.

АгатаХристя• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Але ж непоганий ремонт дуже швидко перетвориться на поганий, якщо люди будуть до нього погано відноситись. Не моє не шкода - то аксіома. Матрас за 30 тисяч та матрас за 8 тисяч просцикаються дітьми однаково. Але ж перший замінити дорожче, ніж другий. Така ж тема з меблями, змішувачами, технікою. Нахіба мені Бош мій вбивати, якщо я можу купити Індезіт в ’техніці з Європи’ та поставити на зйом?
Проблему з матрасом вирішує наматрасник. Бош вже не той, що раніше. Але якісніша техніка і прослужить довше. Не забувайте, що техніка б/у вже відпахала років 5-10 і не відомо, чи не накриється через рік. Так що це питання спірне.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляБез комплексів
Кто снимет гостинку за 10000
Ось пішла подивилася ціну гостинок, Оболонь. Дешевше їх там взагалі немає...
В одному з цих будинків сестра чоловіка собі взяла гостинку, писала вище про це. Починають косметичний ремонт робити в ній
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Переведите
A friend bought a luxurious version in the summer. 50 thousand 3 rooms, Khrushchev, but what kind) There lived an elderly woman. Nice repair, 3 separate rooms. There were no plans to sell. With the beginning of the war, she went abroad to take care of her children. She lived there and decided not to return. And so a friend bought a wonderful apartment in the capital. Now rents for 11K
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ну накриється й що? За декілька тисяч поремонтують в гаражах та й далі буде пахати
Бджолина королева• 20 октября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Переведите
친구가 여름에 고급 버전을 구입했습니다. 방 5만개, 흐루시초프, 그런데 어떤 종류인지) 노인 여성이 살았습니다. 잘 수리되었습니다. 별도의 방 3개입니다. 판매할 계획은 없었습니다. 전쟁이 시작되자 그녀는 아이들을 돌보기 위해 해외로 나갔습니다. 그녀는 그곳에 살았고 돌아오지 않기로 결정했습니다. 그래서 친구가 수도에서 멋진 아파트를 샀습니다. 지금 11만원에 렌트하세요

Англ і корейською достньо? Ще можу франц.нім.іспанською....
Маю натхнення• 20 октября 2023
Ответ дляБджолина королева

Маю натхнення• 20 октября 2023
Автор если купите обязательно похвастайтесь , возможно кто то последует вашему примеру! Бывают полезные идеи,
Квартира это всегда отличное вложение денег
Бавовна• 20 октября 2023
Ответ дляСусідка зверху
А в Одессе квартиры по 80 тыс.
Это всегда так было или я что-то упустила?
Квартира квартире-рознь.По 80 тоже были.Какие исходные?Мы в новострое однушку 36 метров за 41 купили перед войной.Сейчас примерно столько же.
Області пітьми• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Правий берег, 7 хвилин пішки до метро. Купували в 2015-му
Можна продати і дорожче. То брокери швидко продати хотять
РокерША• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ви пралку будете возить на ремонт в гаражі?
Женщинас• 20 октября 2023
Автор ну убьют вам ее на 5 т уе за 5 лет, но вы их отобьете, и продадите чуть дешевле.
За 20 т вы ее сдадите за год это почти 5 т уе.
Но вы не потратите сейчас кучу нервов и времени на продажу и покупки
Витворунка• 20 октября 2023
Син з дівчиною знімає квартиру 50 кВ м в новобудові з меблями і технікою . За 3,5 років вже сплатили оренди майже 20 тисяч доларів . Нічого не поломали за цей час
Коплю на груди• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ну хто вам таке розповів, що знижку не чекайте? Сестра чоловіка придбала гостинку біля м.Оболонь, цінник був 32 тисячі + комісія 5%, вона забрала за 30 тисяч + 1000 ріелтору, ну й оформлення
Возле метро Оболонь нет гостинок)
ХуАнита• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Так за 35 тис вы купите бабушатники а не такие как на фото, неужели это непонятно
Советчица Года• 20 октября 2023
Ответ дляСусідка зверху
А в Одессе квартиры по 80 тыс.
Вы что-то упустили. Это цена за новострой с хорошим ремонтом. В хрущевках, чешках 80-х годов, старом фонде квартиры гораздо дешевле. С ремонтом
Ivan.Ka• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Немає вигоди. В нас непоганий ремонт, розтрощать там більше, ніж заробимо з тієї оренди. В трикімнатну заїде не одинак-холостяк, а родина з дітьми. Та буде там халепа потім
Ви знаєте як показала практика родина з дітьми більш ок для ремонту.
Я навіть по собі пам´ятаю коли одна жила у власному житлі, то ну більш його убивала. Друзі, вечірки. А коли дитина є і чоловік,то це вже інше.
Бабка_в_кедах• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Де завгодно, окрім Печерську та Хрещатика) Звичайні квартири в звичайних домах по 35 тисяч плюс-мінус
Дуже застарілі дані, я весною продавала квартиру, моніторила найдешевші варіанти. Ну на гречка була однушка в хрущівці просто гола до бетону за 32.
Якщо це просто з олх, то перед продажем своєї поїдьте поливіться на реальні квартири.
mila65• 20 октября 2023
Я би здавала дорого, той хто заробляє на дорогу оренду вам не знищить матрас, крім того є наматрасники

Не цілуюсь з бодуна• 20 октября 2023
Вам при продажі квартири не дадуть дорожче через матрас за 8 чи за 30 тис
Чеширская кошечка• 20 октября 2023
Якщо все рівно плануєте продавати свою 3к квартиру, то чого жалієте ремонт і техніку? Нелогічно
очки_ннадо• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
На фото кухня точно не 7 м, думаю, в реале там совсем иная ситуация
УжеВотДа• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
https://rieltor.ua/flats-sale/view/11064421/?langu...

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-odnokmnatnu...

Оболонь, Харківська
Це ж коморки бабушатніки в старих будинках. За скільки ви їх здасте. Тис по 7?
УжеВотДа• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ви сучасну не купите за 30-35. Те що ви показали, то бабушатніки.
Щебетуха• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Та й на Оболоні є, на Святошино, на Дарниці. Всюди є
Если квартира не нужна я бы сдала. Можно покомнатно чтоб дороже. Мне кажется вы потеряете больше денег, чем получите с двух аренд. Продажа, покупки это все налоги, реэлторские, нотариусы , ну и время
Престидижитатор• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Я вище дала два посилання, це те, що перше знайшла. Досить багато квартир є в нормальних районах в житловому стані, які можна трошки підмарафетити та здати. Новий ремонт під квартирантів робити нема сенсу, головне щоб чисто було та базові меблі з технікою були в наявності. Це організуємо без питань
Друге посилання це халупа 27 кВ.м ,кухня там 4 кв.,здасте максимум за 5т
Ваша трикімнатна в якому районі ?
Наш кум продає трикімнатну 60кв на Троєщині за 55т.
Престидижитатор• 20 октября 2023
Ответ дляЖенщинас
Автор я таунхаус сдаю и квартиру, очень давно. Всегда если есть выбор, выбираю сем. пары с детьми. Поверьте от холостяка может быть больше проблем. По вашей теме в новострой не вкладывайтесь, сейчас цены на ремонт и мебель нереальные
Можно спросить ?хотим свою сдавать ,ремонт свежий ,дорогая техника скажем ,но дом не новострой ,делали все под себя.За счёт техники цена может быть выше ?
УжеВотДа• 20 октября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Ремонт, розташування і близькість до метро ще грають роль.
ЗабежАЛОЧКА• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Й отримати просцяні матраси, вбиту сантехніку, захєрєну кухню та порисовані стіни на десятку баксів?
А в однушках этого не будет?
Мадам Подлинник• 20 октября 2023
Я не знаю, автор. Але знайома має на руках 30к, вона не може знайти однушку собі, навіть гостинку з нормальною транспортною розв´язкою... Каже, що від 45к і вище нормальні. А Ви по суті 2 хочете