Соображалочка• 20 октября 2023

Тримати квартиру чи продавати?

Київ. Зараз не живемо в ній. Просто стоїть зачинена.

Трикімнатна, купували за 55 тисяч, ну ще трошки в ремонт вклали. Зараз можна продати десь за 70-75, якщо вірити брокерам. На отримані гроші купити 2 однокімнатні зі стареньким ремонтом та здавати, або ж одну двокімнатну (також під оренду) і решту вкласти в новобудову під подальші виплати.
Нашу трикімнатну здавати не хочу, але й комуналку за неї сплачувати набридло, тільки гроші сосе.
Нерухомість за кордоном не цікавить, інші міста також, максимум Київська область. Як би ви вчинили?
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А що робити тим, в кого немає 550 баксів на зйом?
За 200-300 знімати нормальне житло.

Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Разница между однокомнатной и трехкомнатной не большая. Если она будет сдавать две однушки выхлоп будет больше. И как правило трешку снимает семья с детьми , где убивают все по максимуму (
Однокімнатну в посередньому стані теж дорого не здаси Трикімнатна біля метро з ремонтом тисяч 15. Дві по 8? Ріелтору, податки, вкласти в косметику і техніку, обставити... За 30-35 не сильно краще купиш. Мова не йде про обміняти на краще(дорожче).
Та_шо_ж_таке• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
За 200-300 знімати нормальне житло.
Ви здасте з ремонтом, технікою?
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Ну то вона і коштує відповідно. Це інший ціновий сегмент.
12 тис мін. Але ж приємніше в такій, ніж в тих вонючих.
Губи з філером• 20 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Вы сдаете? Я вам рассказываю о своем опыте. То что она сдаст квартиру семье , ее убьют . И что дальше? Риэлтору хозяин квартиры не платит, платит клиент.
Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Якщо гроші є)))
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Не буде більше вихлоп, бо автор хоче страшнючі однушки взяти,,якбиивона ьрала нормальні, то так тисяч 8-9 більше мала б з них двох, ніж зі своєї однієї трьошки, а так проект дуже і дуже сумнівний.

Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Ну за продаж платити не буде. А при покупці вона клієнт. Ні, я не сперечаюсь, що все треба рахувати. Але не бачу на даний момент плюсів а такому обміні. Ремонт як був, так і залишиться. Орендаря його не з´їдять. Пофарбувати стіни, мінімальна косметика. - і ця нерухомість спокійно продається як квартира з ремонтом через 19-15 років, коли ремонт себе викупить на оренді. Бо при продажу його не відбити. Так, здаю.
Якби міняла хрущ - лише на кращі (новіші, в кращому районі). Просто трикімнатну на дві не розмінювала б.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви здасте з ремонтом, технікою?
Так я і здаю вже 8 років - одна - ремонт з нуля, техніка, меблі - з нуля, ремонт - середній ціновий сегмент. Другу свою здаємо прожили 9 років, ремонт хороший, техніка хороша, але юзана нами, перед виїздом з неї якраз накрилися посудомийка і пралка - купили нові, покористувалися ними півроку і з´їхали, тобто квартирантам лишили практично нові. Переіарбували стіни перед здачею, бо 2 малих дітей стіни поюзали.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Якщо гроші є)))
Ну так.
Дело было давно• 20 октября 2023
Автор. Я тот человек который продал двушку на хш до войны за 75 тысяч, 25 минут до метро на маршрутке, писали дорого, друзья говорили дорого. Продала. Я тот человек который продал однушку на корчах первый этаж без балкона с мокрой стеной за 35 тысяч. Говорили не продам, друзья тоже что дорого, продала. Я тот человек которому писали на фиг нужен ваш смарт в киевской области, сдала с первого просмотра. Не вникайте особо в то, что пишут, реальность такова, что на каждый товар есть свой покупатель, нужно только подождать. И вы найдете свой товар, нужно только время.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Продовження
Скільки хвилин пішки до метро?
Дело было давно• 20 октября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Я не знаю, автор. Але знайома має на руках 30к, вона не може знайти однушку собі, навіть гостинку з нормальною транспортною розв´язкою... Каже, що від 45к і вище нормальні. А Ви по суті 2 хочете
Сейчас можно найти новострой на этапе завершающего строительства 500 дол квадрат, довоенная цена, смарты по 20-28 метров (гостинки по 28 метров обычно, с отдельной кухней). 20 минут на автобусе до метро. На ремонт останется и на мебель
Белоснежко• 20 октября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
щнімати пригород за 130
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Скільки хвилин пішки до метро?
5-10, звісно, крім Софіївської Борщагівки, але хто там купує, орендує, йому, як правило, те метро і не потрібно.
Губи з філером• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Я думаю у автора есть разница денег , чтобы привести в порядок эти клоповники до состояния приносящего доход)))
Губи з філером• 20 октября 2023
Ответ дляОксана_12
Не съедят , но убьют. А мебель от прыгунья детей вылетит из строя очень быстро. Да и риэлтора можно обойти, было бы желание)))
Как говорится каждому свое))
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
А сенс гроші в клоповники вкладати, з роками - вони ставатимуть все убогіші, і убогіші. І автору на старості не те, щоб отримувати дохід і жити припіваючи
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
В мене однокімнатна 47 кв м - максимальна комуналка взимку була - 1,5 тисячі, без опалення - 900-1100 грн. Таун 150 кв.м. - 4 тисячі.
Не смішіть людей своїми коментаріями. В мене новобудова 66 м і тільки прибудинкова 900 грн. Плюс світло від 700, вода, охорона.
За трикімнатну в новобудові за 45 000 взагалі мовчу.

Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Патріотика, але зараз, тобто вже більше 2 років - в них проблеми, зависло десь 20 будинків, а так Аркада 25 років успішно будувала, особисто ми взяли за 15 років - 4 квартири у них. Вилазьте із ракушки.
З Патріотикою проблеми з 2018 року.
Оксана_12• 20 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Как говорится каждому свое))
Люди, націлені на покупку такої нерухомості, ніколи не заплатять вам за стільницю з мармуру, пральну машину Бош і дорогі змішувачі. Це не підніме вартість об´єкту на суму, що була укладена в ремонт. А от для орендованого житла це має значення і дуже вплине на ціну оренди. Що дозволить відбити вкладене за умовні 10 років (допустимо) і з мінімальними вкоаоаннями знову ж таки продати цей об´єкт як ’квартиру з ремонтом’. Для продажу якої якраз і має зміст купити іедезіт в ’товари з Європи’. Бо Бош там буде, чи іедезіт - ролі не гратиме при покупці. Це хоч так, хоч інакше - не елітка і навіть не середній сегмент. Тому відбити дорогий ремонт - доведеться погратись, якщо вже не вистачило розуму його не робити.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну тобто це або Гатне, або СБ, або ще якісь дивні території?
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Погана новобудова.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
З Патріотикою проблеми з 2018 року.
Помиляєтеся, з 2020, пропрацювала там 15 років.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Я ж написала, що є СБ, а так - Осокорки, Теремки.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Щойно з Гатного приїхала. До речі, краще жити в Гатному, ніж там, де Ви показували оголошення. Хоча звісно споганили забудрвою багатоповерховою села.
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
То вам там ще винні зарплатню чи чого ви так їх відбілити тут намагаєтесь та навіть до придбання рекомендуєте? 😆
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Погана новобудова.
Чим саме погана?)))
автор Соображалочка • 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Так Теремки це й Гатне в тому числі, й Чабани) пішки через посадку) Навряд чи це квартира в Республіці, та ще й за 10 тисяч)
Яичница с беконом• 20 октября 2023
перед війною тітка продала на Виноградарі майже убиту однушку за 36. Які це вже 2 однушки за 70-75 зараз?