Соображалочка• 20 октября 2023
Тримати квартиру чи продавати?
Київ. Зараз не живемо в ній. Просто стоїть зачинена.
Трикімнатна, купували за 55 тисяч, ну ще трошки в ремонт вклали. Зараз можна продати десь за 70-75, якщо вірити брокерам. На отримані гроші купити 2 однокімнатні зі стареньким ремонтом та здавати, або ж одну двокімнатну (також під оренду) і решту вкласти в новобудову під подальші виплати.
Нашу трикімнатну здавати не хочу, але й комуналку за неї сплачувати набридло, тільки гроші сосе.
Нерухомість за кордоном не цікавить, інші міста також, максимум Київська область. Як би ви вчинили?
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Не смішіть людей своїми коментаріями. В мене новобудова 66 м і тільки прибудинкова 900 грн. Плюс світло від 700, вода, охорона.
За трикімнатну в новобудові за 45 000 взагалі мовчу.
Ловіть, рахуйте. Навіщо мені щось придумувати.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Чим саме погана?)))
Платежами, немає лічильників, чи як, будинок холодний?
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Так Теремки це й Гатне в тому числі, й Чабани) пішки через посадку) Навряд чи це квартира в Республіці, та ще й за 10 тисяч)
Ні, не в Республіці, я не знаю як той райн називається конкретно, але там красивенні нові ЖК, до Іподрому навпростець 10 хв. Можливо то Лікоград, я не знаю.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
То Ви ще Новосілки забули тоді, а якщо Ваша логіка, то і Васильків туди ж, теж Теремки.
Соображалочка
• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А взагалі це дуже смішно - виставити тут фотки хат з 2020 року та розповідати, що ось такими вони здаються зараз
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
А що з ними трапилося за 3 роки, коли купа людей виїхала за кордон. Які стандарти ремонту були 3 роки тому, можете уявити, що зараз, а не те, що ви показуєте. В 2021 році бюджет виріс - 11 тис на ремонт десь вкладалися вже. Не ганьбіться тут, поважайте себе і інших людей, не будьте жлобихою. І Вам вернеться сторицею.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Прибудигкова в нормальних ЖК коштує не менше 10 грн за м.
Лічильники на все є, але бойлер, індукція, кондиціонери чи тепла підлога тягнуть енергію. Комфорне життя коштує грошей)))
Соображалочка
• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Тобто вони три роки були зачинені та в них ніхто не жив? Бо це дивно - показувати фотки 20 року та казати ’ось в такому стані зараз квартири здають’. Стан там вже геть не такий, якщо ними користувалися. А якщо НЕ користувалися - то дуже великі питання, чому ж їх ніхто не орендував
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
А в нас ОСББ на зборах приймають кожен рік бюджет, на все вистачає - ремонтний фонд, резервний. Комфортно, коли платш і знаєш за що. Забула - ще по 100 грн консьєржам щомісяця платять. Ну і з того, що Ви перерахували все є, навіть більше. Але так, коли ми жили там з дітьми, то більше використовували всього, а там молода пара без дітей, яка днями на роботі, такі в них витрати.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Ви не зрозуміли суті - я показала, які ремонти люди роблять, щоб здавати, це одні з проектів, були різні проекти - бірюзові, червоні, пін ап, лофт, прованс тощо. На жаль, все, що лишила на телефоні, все інше почистила. В квартирах успішно живуть, а якщо живуть, то звісно речі зношуються - це нормально, а навіщо тоді ррбити ремонт, щоб законсервувати. В нас ремонту ще немає 3 років, але вже потрібно стіни перефарбовувати, ніхто не малює, просто десь тернулись, десь цапнули, десь іграшка полетіла в стіну, десь з кутом не розминулися, це життя, це нормально.
Але Вам не зрозуміти про що я.
Мадам Подлинник• 20 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Сейчас можно найти новострой на этапе завершающего строительства 500 дол квадрат, довоенная цена, смарты по 20-28 метров (гостинки по 28 метров обычно, с отдельной кухней). 20 минут на автобусе до метро. На ремонт останется и на мебель
А можете, пожалуйста, посоветовать конкретные ЖК? Или район?
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
З консьєржами зрозуміло. В нас охорона 325 грн в місяць.
За прибудинкову теж комфорт коштує грошей.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
В нас немає охорони, а прибудинкова, як ляля була, рік тому так трчно, бо вже рік не була там. В нас багато робіт на аутсорсінгу - двірник, прибиральниця, сантехнік, електрик, так вирішило керівництво і бухгалтер ОСББ, щоб не брати в штат цих працівників.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
То вам там ще винні зарплатню чи чого ви так їх відбілити тут намагаєтесь та навіть до придбання рекомендуєте? 😆
Та смішно вже. Я в 2018 активно моніторила новобудови. Вже починались проблеми з Еврикою, а Патріотика 2 почала проект, але вже ясно було, що нічого хорошого з цього не буде.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Вибачте, але не порівнюйте Патріотику з нормальними ЖК)
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Щось Вам все смішно. Комусь не повезло, з Патріотикою на озерах, а комусь навіть дуже повезло, на шару квартир нагребли. Там легко було за 1,5 роки нічого не роблячи заробляти по 40 тисяч з 3 кімнатної квартири.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Вибачте, але я писала не про Патріотику, а про Молодіжний квартал. Це кардинально різні речі.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Смішно, що ви пишете що в них проблеми почалися з 2020 року.
Ну нагребли то нагребли. В тій зоні не кожний захоче ще жити.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Да прямо кардинальні.
Кардинальні це в порівнянні з Французьким кварталом, Файна таун та інші.
Соображалочка
• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Але Вам не зрозуміти про що я.
Вибачте, але я геть не бачу різниці між тим що ви показали та наприклад ось такими варіантами, які є косметичним ремонтом вторинного ринку з мінімальними вкладеннями. Окрім того, що квартири по моїх посиланнях дадуть більше грошей на виході.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Так ще за таку ціну знайдіть бажаючих)
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Да прямо кардинальні.
Знаю що пишу. Патріотика - економ житло в основному, там декілька нормальних будинків є. Ну і кожний кулик своє болото хвалить. Названі вами ЖК мені взагалі не подобаються.
От якби я брала для себе жити, то мені дуже до вподоби Республіка, Еврика.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Подивіться Навігатор 2. Місце ще те, але до метро не дуже далеко і ціни там були гуманні. Це правда панелькі і такий собі варіант, але якщо ви шукаєте бюджет, то придівіться.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Я про комфорт прибудинкових, який там ніяк не 10 грн навіть. Порівнювати Республіку і Евріку.....
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляСоображалочка
Кардинальна різниця - площа квартир, ремонт так собі, і вийшовши з квартири, що буде оточувати, який під´їзд, ліфт, інфраструктура, прибудинкова.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
В Республіці ще в 2021 році було 24 грн прибудинкова. Теж погане ЖК по вашому?)
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Я по місцю розташування особисто для мене - ідеальне. Лише школи там паршиві.
Мама Чели• 20 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Кожному своє. В Республіці не було, а чим гарна евріка з її панельками Бог знає де не знаю.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Я ж написала, що я б там жила, ну і платила б 24, якби мене все влаштовувало.
Янка-угомонись• 20 октября 2023
Ответ дляМама Чели
Місцем хороша.