Радикальная• 20 октября 2023

Підкажіть де шукати сюжет про хлопчика що збирає дрони камікадзе?

Дівчата, може хтось бачив і запамʼятав, у пошуку знаходиться лише 16-річний школяр із Харкова, а у сюжеті був хлопчик меньший і його дрони були дешевше у виготовленні, можливо хтось підкаже, дуже потрібно
Кава з адреналіном• 20 октября 2023
https://focus.ua/digital/587040-yunyy-syn-voennogo...
Кава з адреналіном• 20 октября 2023
Якщо ви про цю статтю - то дивно взагалі порівнювати мавік і фпв
автор Радикальная • 20 октября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Та ні, це і є 16-ти річний школяр із Харкова, а там був сюжет на якомусь телеканалі про меншого хлопця, він теж збирає дрони, але значно дешевші, теж «одноразові»