Смурфик• 20 октября 2023
Вибір холодильника.
Потрібно вибрати новий холодильник. Поки що відмітила для себе такі обо´язкові функції: технологія Ноу Фрост, клас енергоспоживання А+++, рівень шуму не більше 40 дб. На що ще звернути увагу? Чи обов´язково потрібна зона свіжості EasyFresh? Буду вдячна за поради.
english book• 20 октября 2023
Два окремі компресори.Дуже зручно, і холодильник потягне набагато довше.
Ноу фрост сумнівна функція. У батьків така. Переваг не побачила.
Міряю від одиниці• 20 октября 2023
Мені подобається 0 зона, я спецом з нею обирала і задоволена.
Нічого вдягти• 20 октября 2023
У меня есть ящики с этой зоной, я в них овощи храню.
Не знаю зачем она вообще.
Мы в прошлом году покупали холодильник и у меня было только желание чтоб молозилка была не с дверью, а ящиками. Такой
Не знаю зачем она вообще.
Николай-b526• 20 октября 2023
берите инверторный, нет смысла платить за дву-компрессорный, да и тише и дольше работает....
Смурфик
• 20 октября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Все нове вас погубить((
Ніц не варті, особливо в нас...
Зона свіжості, вважаю, що потрібна. Бо завжди з дачі привожу багато зелені, овочів. фруктів.
Сусановна• 20 октября 2023
клас енергоспоживання А+++ - можете і інший розглядати, там різниця копійки в економії, а в вартості холодильника нормальна