Дуболом• 20 октября 2023
Мова і вік. Чи реально вивчити мову в віці 47 плюс
Чула стереотип, що мову молоді краще вчать, після 45 тяжко. Є передачі, статті, де хваляться героїні от мені 60, вчу 2 мови, займаюся спортом.
Може старша людина вивчити мову до рівня А1-А2, для розмови хоча б, і розуміння іноземців? Хто за 40, є, які вчили? Які результати?
Дивне створіння• 20 октября 2023
Мені 44. Вчу 1.5 роки вже. З понедіока на апер інтермідіат стартую. Важко, але я не здаюсь
Холодная каша• 20 октября 2023
Дивлячись яку, польську я у 50 добре вивчила,за рік на рівень розмовного з місцевими без питань і читання книг на польському з бібліотеки.
Идеальная оптимистка• 20 октября 2023
Реально
Не вы первая, не вы последняя
И даже до В2 реально доучить
Главное - это желание и постоянное прилагание усилий
Не вы первая, не вы последняя
И даже до В2 реально доучить
Бадабум• 20 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
40, працюю, вчу дві мови. Одночасно в 20 років швидше би вивчила
А мне, что в 20, что сейчас одинаково учится)
Кундалина• 20 октября 2023
А2 не достатньо для спілкування.
Мамі 72, вчить зараз. Туго дуже, але іде.
Чучало яблуні• 20 октября 2023
Ответ дляБадабум
В 20 у мене часу вільного було більше. Зараз - діти, сім´я, на навчання менше.
Плюс у мене гіпотеріоз , мені здається з роками пам´ять гірша.
Дуболом
• 20 октября 2023
Ответ дляДивне створіння
Молодець. А яка мова? І в чому важкість? Ми вже не такі уважні, за життя пам´ять була всякої інформацією забита, клопоти, стреси.
Гарачий Чокалад• 20 октября 2023
Да, конечно. Это еще и очень полезно для профилактики деменции - учить языки в старшем возрасте, а 47 - я бы даже старшим возрастом еще не назвала.
Бадабум• 20 октября 2023
Ответ дляДуболом
Наоборот, с возрастом стала более внимательна. В молодости рассеяна.
Дуболом
• 20 октября 2023
Ответ дляХолодная каша
Англійську, наприклад, німецьку.
Княгиня пітьми• 20 октября 2023
да в любом возрасте может
просто в 45 уже куча забот и особо ничего не хочется
а чтобы выучить, нужно хотеть, потому для изучения требуются системные занятия
Дуболом
• 20 октября 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
да в любом возрасте может
Мотивация нужна .
Наизнанку• 20 октября 2023
Я раньше преподавала английский
Самой старшей моей ученице было 65 лет. Видно было, что ей тяжело, но она очень старалась. За 6 месяцев А1 А2 точно был.
Викасикрет• 20 октября 2023
Вивчити мову після 40+ реально. Було би бажання і необхідність. Інша справа, що не всім легко даються мови,як і мови бувають різні. Якусь легше вивчити, якусь ні
Дуболом
• 20 октября 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Ого, а які мови?
Дуболом
• 20 октября 2023
Ответ дляparele
Свекор в 75+ с нуля выучил немецкий до неплохого разговорного. А толку? Через пару лет без практики забыл.
Умница.
Дуболом
• 20 октября 2023
Ответ дляКундалина
А2 не достатньо для спілкування.
Яка мова?
Головний кошак• 20 октября 2023
Тато вивчив польську в 60. Їздив викладати у вузі. Десь рік вивчав. То реально)
Эт вернячОк• 20 октября 2023
Конечно, можно. У меня где-то В2 польский,учусь в высшем учебном заведении. Если что,мне 48
Чучало яблуні• 20 октября 2023
Ответ дляДуболом
Ого, а які мови?
Англійська- робота оплачує 4 рази на тиждень, польська - початковий курс пройшла, коли в Польщі була. Зараз дома вирішила сама продовжити.
Бува і таке• 20 октября 2023
Моя мама мается с языком, есть возможность жить нормально, но язык неподьемный
Княгиня пітьми• 20 октября 2023
Ответ дляДуболом
Мотивация нужна .
я ходила на курсы иностранного
моя цель была - бизнес
я думала, что у меня наивысший уровень мотивации
оказалось нет
наивысший уровень мотивации был у женщин, которые влюбились в мужчин, говорящих на этом языке
они как скаженные учили, даже у меня, казалось бы, цель - деньги, а нет, во имя любви люди способны горы снести
моя цель была - бизнес
оказалось нет
Дуболом
• 20 октября 2023
Ответ дляНаизнанку
Я раньше преподавала английский
О. Английский учу 15 лет. Но не могу свободно говорить. Так, пару простых предложений. Почему за границей умеют почти все. Хотя их язык другой
Нога на ногу• 20 октября 2023
Найлегше мова дається дітям, вони її просто адсорбують і розмовляють, як носії мови. З віком вивчити важче. Але, звичайно, можливо. Особливо, якщо за плечима досвід здобуття вищої освіти