БлинчикБезСметанки• 21 октября 2023

Які кроси обрати?! Хелп)

Дівчата, ніяк не можу обрати собі взуття на зараз 🤪 Їду в ТЦ, потрібно визначатися.. Буду щиро вдячна, якщо проголосуєте та/або прокоментуєте 🙏 Приїду в ТЦ і прочитаю відповіді. Наперед вдячна ❤️
Результат:
вже голосів: 104
43 (41.35%) 1+2) ECCO чорні
27 (25.96%) 4) Timberland кольорові
25 (24.04%) 5) Timberland чорні
9 (8.65%) 3) ЕССО сині
Хочу наколоти губи• 21 октября 2023
Мне ни одни не нравятся , как мужские 🤷🏼‍♀️

VIKYSIA• 21 октября 2023
С gore-tex
Рання пташка• 21 октября 2023
Жодні 👎
Снегурочко• 21 октября 2023
3 чи 5
більш стримані
Губи до вух• 21 октября 2023
Разачорована Ecco.
Неоправданная цена к качеству.
Кіна не буде• 21 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Мне тоже
Крайня невістка• 21 октября 2023
Вам куди в них ходити?

автор БлинчикБезСметанки • 21 октября 2023
😢😢😢
Хочу наколоти губи• 21 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Мне тоже
Сейчас огромный выбор обуви , можно кроссы стильные найти, но тут же страдают за этими экко. Дизайн отвратительный , зато экко
Смайлик• 21 октября 2023
Які з них екко, які сині, які чорні? Та пофіг, мені всі не подобаються
Кіна не буде• 21 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Верите, у меня нет ни одной пары Экко, вот никак не могу понять, чем все восторгаются
Відкушу все що стирчить• 21 октября 2023
Мне 3 и 5 нравятся.
Рання пташка• 21 октября 2023
Мені завжди цікаво глянути на жінку, яка таке стрьомне обирає. Це від чого таке ставлення до себе.
Ответ дляКрайня невістка
Вам куди в них ходити?
Просто на кожен день. Малого везу в садок і працюю вдома. Чоловічий стиль - то мені норм, я 99,99% часу ношу джинси) Мені потрібно зручно (взагалі та за кермом) і сухо.
Смайлик• 21 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
У мене були екко років 15 тому і сапожки і сандалі, але у нах тоді були такі круті стильні-космічні дизайни, а потім вони в бабкастиль провалились. Типу і вашим і нашим, а по факту нікому.
Крайня невістка• 21 октября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
То обирайте що найзручніше.
Я в таких тільки гуляю на довгі дистанції
Хочу наколоти губи• 21 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
У меня так само , покупать бабкину обувь по цене крыла самолета ни разу не вызывало желания . Тимбы классические есть рыжие , это если брать уже из обуви Тимберленд, а кроссы у них как и экко :бабка -мужико стайл
спальное место• 21 октября 2023
Носки серые не одевайте
А то с виду как мужская нога с такими носками
Маю декілька думок• 21 октября 2023
Мне никакие не нравятся, но если выбирать из этих то синие

Рання пташка• 21 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
В точку, зразу уявляється така жінко-мужик, сірий, похмурий, якому на себе пофіг.
parele• 21 октября 2023
Ответ дляГуби до вух
Разачорована Ecco.
Неоправданная цена к качеству.
Поддержу. Купила в прошлом году. Мало того, что жесткие, ещё и скрипеть начали при ходьбе. Выбросила, и больше ни за что.
західний_діалект• 21 октября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
😢😢😢
Кого ви слухаєте? Тут адекватних не так багато. Ви ж враховуйте, що тут третина не має грошей на таке взуття, частина не має смаку. От і складається хибне враження, що більшість не розділяє ваші вподобання
Я за кольорові Тімби, хоча чорні теж гарні
Україна понад усе!• 21 октября 2023
Мне не нравятся
Но из этих синие более менее
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Мне 3 и 5 нравятся.
Дякую! В моїх домашніх голоси геть розділилися: радять фото 3-4-5, але нікому не подобаються 1-2 - захейтили їх. А мені саме 1-2 якось зайшли..
Хочу наколоти губи• 21 октября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я тоже ношу бомж стайл, оверсайз, спорт костюмы . Но блин есть же прикольные кроссы . Эти не покупайте, ну серьезно , они страшные и денег стоят
Хотя я пумовские недавно тоже купила за 5 с копейками , но они ж интересные хоть
Єдина Країна• 21 октября 2023
Перші самі нормальні, інші пенсіонерські
Смайлик• 21 октября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Автор, це не чоловічий стиль, чоловіки теж бувають стильні. Це бабкастиль
Ответ дляспальное место
Носки серые не одевайте
То я просто вдома міряла ;)
Ответ дляРання пташка
Можно пример не стремного?
західний_діалект• 21 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
А ви придбайте та поносить трохи. Вони доволі зручні. А якщо купляти по знижках, то й ціна добра