ГендиреХтор• 21 октября 2023
Про зрение. Девочки, из вашего опыта, имеет ли смысл использовать очки, выписанн
выписанные по рецепту или можно чуть слабее? Мне 49 лет. Всегда было отличное зрение. С 45 лет заметила ухудшение. Перед войной была у врача, выписал очки +1,5 на оба глаза. Использовала их при чтении и при работе за компьютером. Вчера была у доктора, определили, что зрение упало еще и , и теперь нужно +1,75 на оба глаза. Но я в тех очках е вижу не плохо. Из вашего опыта, стоит менять или пользоваться еще старыми очками? Слышала, что использование более сильных очков ведет к быстрому снижению зрения…. Или это миф🤔
Ответ дляПросто каралева
Та хз, міф чи не міф)
Маю подругу-однолітка. З´явились схожі проблеми. Професія ідентична, хобі +/- теж (це щодо напруження очей).
Вона відразу купила окуляри, я, з огляду на досвід своєї мами, не поспішаю.
По факту зараз вона вже змінила на сильніші вдвічі (за рік). Її слова, що зір почав стрімко падати при окулярах (у мами моєї ідентична історія). У мене зір на тому ж рівні, що й рік тому. Але я ще трішки й вправи починаю робити найпростіші, як по відчуттю погіршується.
Воно б впало і без окулярів.
Напланетянка• 21 октября 2023
Ответ дляDasik_
Ну дивіться, я без наїзду, але поки око формується, корекція вкрай важлива. До офтальмолога за рецептом можна і в державну, безкоштовно.
Щоб зробити дешевше окуляри - можна окремо купити дешеву оправу і поставити в неї лінзи за рецептом, це буде до тисячі.
До, речі, в мене є оправа, нова, я заказувала в інтернет магазині, але трохи не сіла, я пізніше можу вам сфотографувати, покажете дитині- якщо сподобається форма, я вам відправлю, нехай поміряє , якщо сяде, замовите туди лінзи.
Але спочатку до лікаря за рецептом. Он спеціально зашла в хелсі - 29 дитячих безкоштовних офтальмологів по Києву .
Скільки дитині років , хлопчик/ дівчинка?
Я в Запоріжжі і у нас свій лікар. У нас навіть на продукти грошей немає, які там лінзи... Дитині 13 років
Миловидна леді• 21 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Это где такой фонд нашли? Я уже дочку больше двух лет не водила к врачу, хотя мы на учете и нужно каждые полгода. На обследование нет денег, а на замену очков тем долее. Бросила вообще носить очки, нет смысла((
Шукайте ноунейм оптики,при замовленні у них окулярів і лінз обстеження безкоштовно. В Києві є мережа магазинів Лінза чи щось таке,ціна=якість.Замовляла окуляри за 2500 грн
Напланетянка• 21 октября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Я не в Києві. І у нас свій лікар, в якого ми на обліку. На окуляри грошей немає.
Миловидна леді• 21 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Значить шукайте не дуже відому оптику.Можна платити частинами,а дитячі окуляри дешевші,ніж дорослі.Реєструйтесь на кабанчику,виконайте завдання і будуть гроші.
мимАпроходила• 21 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Ми в Запоріжжі по електронному направленню від нашого педіатра ходим безкоштовно в візус. Попросить направлення та по телефону запишіться. В них лікарі хороші та обладнання.
Напланетянка• 21 октября 2023
Ответ длямимАпроходила
Наш лікар як раз у Візусі. Але наш сімейний лікар на лінії фронту. В Запоріжжі ми переселенці.
Просто каралева• 21 октября 2023
Ответ дляDasik_
Воно б впало і без окулярів.
Чому ж у мене не падає? До цього динаміка була приблизно така ж.
І це не єдиний відомий мені випадок.
Нічого не стверджую але факти в оточенні на підтримку цього якби міфу.
Перевіряти особисто не буду)
І це не єдиний відомий мені випадок.
Перевіряти особисто не буду)
Небалувана Галя• 21 октября 2023
Ответ дляTeonaa
У неї ж плюс. Чи це очки мається на увазі «плюс 1,5»
Чем старше она будет, тем больший плюс будет. Это ’ болезнь коротких рук’. Когда вроде и видишь, но нужно все читать на вытянутой руке. Лучше не запускать, чтоб не садить зрение быстрее
lelik bolik• 21 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
У нас в городе есть Тато Хаб. Мы обратились с просьбой о финансовой помощи для приобретения очков. Взяли рецепты у врача. Тато Хаб с помощью фонда Все буде добре оплатил нам очки
Напланетянка• 22 октября 2023
Ответ дляlelik bolik
Погуглила и нашла их у нас в городе тоже. Но там же сообщество по отцовству/материнству и никакой благотворительной помощи я там не увидела, кроме психологической. Каким образом вы к ним обратились и уместно ли это?
А фонд ’Все буде добре’ только для Донецкой области? Или я неправильно поняла?
lelik bolik• 22 октября 2023
Ответ дляНапланетянка
Не знаю как в вашем городе. Но в нашем оказывает помощь материальную Тато Хаб в размере до 5 тысяч на ребенка. Нам чуть больше дали на каждого по 5300. Но это были не деньги на руки а безналичный расчет в Оптику
Ответ дляПросто каралева
І це не єдиний відомий мені випадок.
Перевіряти особисто не буду)
І це не єдиний відомий мені випадок.
Перевіряти особисто не буду)
Тому що вікові зміни у всіх проходять по різному.
У когось зморшки з´являються повільно, поступово, у когось досить різко пливе ’ овал’. Так і з хрусталиком.