Сірничок• 21 октября 2023

Парасолька для хлопця на 8 років. Така підійде?

Дівчата, шукаю дитині парасольку. Йому сподобалась така (фото додала). Вона рахується як жіноча у виробника. Мене бентежить внутрішня сторона, вона срібляста. Якби не це, то нероздумуючи купила би.
Результат:
вже голосів: 31
27 (87.1%) Купити хлопцю
2 (6.45%) Не купувати
2 (6.45%) Результат
Звездолётчица• 21 октября 2023
Мамо, купуйте.
dulenok• 21 октября 2023
вот проблема....етить колотить
СережкинаЯ• 21 октября 2023
Ну вы серьёзно? Понравилась ребёнку - купите. Нет, нужно опрос создать(
автор Сірничок • 21 октября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А чому ні, хоч мозок переключиться на якусь єрунду і відпочине від стресу постійного.
Мне без сахара• 21 октября 2023
Парасоля нормальна, але на кілька років. Моєму 11, вже б таку не взяв. Не через внутрішню сторону, А через зовнішню. Я б купувала просто чорну.
автор Сірничок • 21 октября 2023
Ответ дляМне без сахара
Не хоче просто чорну, купила би. Собі заберу, коли переросте.
СережкинаЯ• 21 октября 2023
Ответ дляМне без сахара
Мама себе заберёт. Хочется ребёнку, ну почему не купить?
Мне без сахара• 21 октября 2023
Ответ дляСірничок
То купуйте яку хоче. Нормальна для дитини, не жіноча нічуть
Дюйм оф о4ка• 21 октября 2023
Это ваш сегодня какал два раза?
Віка-356e• 21 октября 2023
Виглядає досить просто, може для хлопчиків такого віку є більш прикольні, може з якимись супер героями)
хто подобається вашому хлопчику?
Jhone• 21 октября 2023
Ответ дляВіка-356e
хто подобається вашому хлопчику?
ага, я не так давно своєму малому купляв, він у мене мультики про тачки любить
Jhone• 21 октября 2023
брав таки, якість нормальна , малий довольний https://komplex.com.ua/uk/zonti/57105-парасоля-kit...
IZol• 21 октября 2023
Автор! Можно ссылку на зонт в ЛС? Спасибо 💐