Вчора пізно ввечері *усня вдарила двома ракетами по терміналу Нової пошти біля Харкова. З 22 людей, які працювали в той момент, 6 загинули та 14 поранені.😢
В цей термінал вже прилітало минулого року, тоді загинув водій.
Коли вже ці кляті орки вже виздихають 😡
Ответ дляLudaSHS
Потому, что снова грабли, политика умиротворения умалишенных приводит к войне, Черчиль сказал - никогда не игнорируйте кризисы, они приведут к еще большему кризису ( не дословно), да черчиль ненавидел сталина, но играл и ним в одни ворота против большего зла, но опять таки что стало большим злом?
Запад отдал сталину пол Европы. И ждали 40/50 лет, типа само рассосется. А в 90 х вау - давайте строить демократию в раше.
Потом ой в 2008.
Просто ой привело к 2014, а потом ой ой просто привело к 2022.
А теперь ой-ой-ой и мир на пороге 3 Мировой/
И как случилось? А кто накачивал деньгами рашу и Китай?
Потом ой в 2008.
Раша чувствует себя вальготно, потому что собрала ядерку с Белоруссии, Украины, Казахстана. Такой себе козырь мирового правления.
НамСвоюРобити• 22 октября 2023
Ответ дляLiebelebenn
А вбивати військових модна в країні , яка ніколи в своїй новій історії не воювала ???!! Тварі вони ненажерливі.
В мене син військовий
Мене теж це тригерить завжди.
Наші військові зараз у більшості вчорашні цивільні.
Та й ті, що раніше воювали, а потім повернулись до мирного життя, тепер знову мусили брати зброю до рук ч/з цих виродків, могли б спокійно працювати, бути з сім´єю...
Ответ длячаревна
Да и махает этой пиписькой всем, чего стоят спичи Медведева. Только в сентябре по отчету разведки сша, был сделан вывод, что эскалации не будет, и нам можно дать больше, а это 1.5 года. И куча жертв(
Кстати я того Грема постила выше, он работал с Киссинджером, но Киссинджер сказал - ошибся, нехило мы так за эту ошибку платим, что нам с 2008 отказали ( Ющенко) в нато
НамСвоюРобити• 22 октября 2023
Ответ дляLyucia2
Подивіться інтерв´ю з колабороантами на каналі Золкіна. Я й до них не вірила у випадкові влучання, хоча всі в один голос твердили, яка у них неточна техніка. Коли по мирним прилітає - точна.
Та по-різному. Точніше так, луплять завжди по наводці.
Але щодо точності... У нас нещодавно їхня гівноракета влупила у поле. Не ППО спрацювало, просто тупо не долетіла. І так ’не долетіти’ могла і по селу, і по місту((
Ответ дляTaby
Это надо быть идиотами ( ну потребители рус пропаганды как раз такие), что б верить в то, что танки и можно перевести грузовиком. Ну и какие ещё они там грузы могли перевозить военные- максимум квадракоптеры. Никто не станет везти взрывоопасные предметы в цивильных грузовых авто и без сопровождения
Та вся русня хто не ідіот- той мерзотник.
НамСвоюРобити• 22 октября 2023
Ответ длячаревна
Я часто делаю ударение на мирный народ Украины. Потому, что знаю, что сидят и читают кацапы. И если им там показывают и говорят, что попали по цели с обеспечением ВСУ. Так пусть хоть здесь читают, что новая почта приватная компания, которая занимается логистикой по Украине. И пользуются ей мирные! жители страны. Покупая через неё одежду, вещи для дома, пересылают документы и т д
И в когда попали по поминкам, убили мирных! И в Днепре по мирным! И в Кривом Роге тоже! И Запорожье!
Пусть хоть здесь читают правду.
Для нікчемного %, що не підтримую війну достатньо назви на фото/відео Нова пошта.
Для інших... Ну таке - ’мєтать бісєр пєрєд свіньямі’.
НамСвоюРобити• 22 октября 2023
Ответ длячаревна
Штати і Брити тоді були вельми собою задоволені, як класно вирішили таке дошкульне питання ядерки совку - все в одну кучку. Типу легше контролювати і задружимося ж іще.
Це продукт повного нерозуміння сутності русні, у якої навіть з-під костюму Бріоні стирчать трєніки.
Janeke_in_UA• 22 октября 2023
Ответ дляlenakarp
Не понимаю, они случайно туда попали, они целятся куда попало
Это целенаправленно, и не первый раз. Ещё в 2022 там было
Ответ длячаревна
Жаль людей, в основном там молодые работают...
Каждый день от прилетов, погибают мирные люди.
узкие реально получают от этого удовольствие?! Вот запустил ты ракету, убил людей мирных, читаешь новости попал в дом. Это такая кацапская победа...просто убивать мирных людей
😔
Ответ для vihola
Вони ж вірять, що ми військову техніку та зброю новою поштою пересилаємо.
Не думаю, що вони в це вірять. Це просто така тактика, прикинутися дурнями. Це ж ще з часів ’іхтамнєт’ пішло. Нам, до речі, давно варто було перейняти: вдарити ракетою по мирняку і сказати ’упс, так вийшло, промазали’, або ’там був склад військової техніки’.
Ответ дляНамСвоюРобити
Щодо прильоту в полі, тут я згодна. А щодо прильоту в ТЦ в Кренменчузі - 100% впевнена, що туди й цілили. Те ж саме й Новою Поштою. Те саме й з багатоповерхівкою в Дніпрі. Може розрахували щось неправильно, допускаю таке. Може наводку невірно дали. Але не вірю, що це випадково. Не можу повірити в те, що техніка може так сильно накосячити. Та й в будь якому випадку ці ракети запускають люди, вони не самі собою в нас летять.
Ответ дляLudaSHS
В нашому випадку занадто багато помилок, за які розплачуються життям та здоров´ям прості українці. Взяти б того Кучму з його підписом на Будапештському меморандумі і передачею ракет в обмін на газ! Чому він до сих пір на свободі?!
Ответ дляPole
Парадокс. Нас спасали від війни 90 х, тому привели до війни в 2014-22
Наші керманичі ’ спасали світ’ , наші дідусі і батьки- велися за ’ між крапельками- ітог кровавий.
’Думаю сьогодні чомусь про іронічний оскал історії: у 90-х та на початку двотисячних США та Європа робили усе можливе, щоб роззброїти Україну. За радісної та активної підтримки росіян, звичайно.
Тепер США і Європа вкладають шалені кошти у те щоб Україну озброїти. ’
Ось так
Ответ дляMellisa
Соболезнование близким…
Может, до рашки наконец-то старый мем дошел, который гулял год назад по интернету , где типа танк в машине новой почты.
А вообще, мы же все понимаем, что сдают местные и таких полно в любом регионе.
А що здавати? Термінал НП?? Так він і на мапах, мабуть, позначений! Бери координати, малюй дибільне виправдання ’склад зброї ЗСУ’ і стріляй ракетами.
Ответ дляNorthface
И после этого тут некоторые пишут ’ не все так однозначно, русские норм и тд’, нет совести у таких людей
Просто звертайте увагу на такі важливі теми для українців як привітання з Днем Незалежності чи чергову загибель людей і ви помітите, що «політичних» «не фсьо так однозначно» ніколи в них не помітите.
Ответ дляFilomena
Цікаво, що в таких темах ніколи не вискакують лідерки політичних тем.
Де ті, що вчора про Байдена і Бандеру теми в топ піднімали?
Війна триває на всих фронтах. А гинуть українці😭
Потому , что удар с-300 и это рф. Зло ярко видно.
Это# # неоднозначно
#небандеровцы
#неомерика - эти конструкции в таких темах не пройдут. И никакой виктимблейминг не притянешь, что Новая почта сама виновата, или украинцы сами виноваты.
Это# # неоднозначно
#небандеровцы
Ответ длячаревна
как выше написали: ’Єдине, треба більшість вбити, іншу частину тримати в страсі щоб боялися рипнутися.’
вот это они с нами и делают.
НамСвоюРобити• 22 октября 2023
Ответ дляLyucia2
Багатоповерхівка у Дніпрі яка саме?
Найвідоміші 2 випадки. У першому цілили у ТЕЦ, у другому в будівлю СБУ.