Елена-1516• 22 октября 2023

Де купити теплі спортивні костюми

Добрий день. Донька дуже хоче, щоб у нас з некю були однакові костюми. А я не можу знайти. Треба теплі спортивні костюми . Донці зріст 134. А мені на 54 розмір. можливо хтось купляв, а бо знає де можна замовити. Можна в особисті.
Бажанно вкластися в 3000грн
Калинові вуста• 22 октября 2023
Разве индпошив. В инсте много такого. Может кто подскажет
Криниця щастя• 22 октября 2023
В магазине
Калинові вуста• 22 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
В магазине
И где вы такое видели?
Криниця щастя• 22 октября 2023
Ответ дляКалинові вуста
И где вы такое видели?
В ТЦ ,покупка онлайн это бред
А я нівроку• 22 октября 2023
Может на Али парные
Но вестись на все детские фантазии такой себе вариант
автор Елена-1516 • 22 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
В ТЦ ,покупка онлайн это бред
Ми живемо в малесенькому містечку, у нас немає ТЦ
Зубная фея• 22 октября 2023
Ответ дляЕлена-1516
Живу в Киеве. 90% покупаю онлайн. По вашему вопросу к сожалению не подскажу
автор Елена-1516 • 22 октября 2023
Ответ дляА я нівроку
Может на Али парные
На всі я не ведусь. Але мені треба теплий костюм і дитині теж. Чому не спробувати знайти.
Посудомойка• 22 октября 2023
Заказывала вот в инсте парный, только МЖ, там можно просто купить 2 одинаковых женских, для детей от роста 84 есть, я вложила в 3 тыс, пишут что трёх нитка, флис, не кошлатится, вот уже на почту пришли, пойду забирать, если интересно, кину инстаграмм, где заказала, а до этого покупала просто на рынке, за 2 тыс, 2 года назад, тёплый, и ещё за это время как новый
автор Елена-1516 • 22 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Дякую. Я шукаю онайн, ала не знайшла де б разом були дорослі і дитячі. А купити у різних продавців може не співпасти віддінок. А дитина давно просить.
Посудомойка• 22 октября 2023
Вот такого плана
автор Елена-1516 • 22 октября 2023
Ответ дляПосудомойка
Киньте , будь ласка інстаграм. У нас були в минулому році теплі костюми, але різні. А донька хоче однакові
Посудомойка• 22 октября 2023
Ответ дляЕлена-1516
famy_style
автор Елена-1516 • 22 октября 2023
Ответ дляПосудомойка
famy_style
Дякую
Капризуля• 22 октября 2023
Дитині раджу Зіроньку. Вони бомбезні і не скачуються. Дорослих там нема, сама чекаю може будуть шить. Ну вони реально класні, купили ще за часи ковіду, вона і по підвалах і так кругом в ньому, бо зручно, що колготи не треба піддівать, а він як новий.
автор Елена-1516 • 22 октября 2023
Ответ дляПосудомойка
famy_style
Написала. Буду чекати відповіді
Зажуженная Жужжа• 22 октября 2023
От я теж вже давно шукаю. Мені потрібно щоб не просто з начосом,а такий щоб як плюшевий,чи як та підкладка називається не знаю
Автор,як варіант в ньюйоркері є теплющі кофти-чорні і білі,там також можна підібрати до них штани і не дорого. Якщо у вас є можливість
Калинові вуста• 22 октября 2023
Ответ дляКриниця щастя
В ТЦ ,покупка онлайн это бред
Зашоренность - это точно бред )
Стетоскопуло• 22 октября 2023
Ответ дляЕлена-1516
Замовляла в НМ собі теплі джогери та толстовку. Там же є і дитячі. Можна підібрати
Королева спама• 22 октября 2023
Fanme, замовляла різні костюми для всієї сім´ї. Якість гарана, не кошлатяться зовсім, зберігають колір і т.д. Але ціна вища. Роблять фемілі лук.
Olegg-V• 22 октября 2023
Mimi book
Тишком_нишком• 22 октября 2023
Автор все что в инете беру кашлатится, вот пуму заказываю отличное качество