Звожу з розуму• 22 октября 2023
Як вам така куртка? Придбати можна с костюмом, але носить планую не с костюмом
Мені наче нічо так куртка на осінь .Але не знаю що краще .Дивлюся на неї і ще на таку. Але сіра більш до вподоби. Під джинсі ,грубі ботінки
Результат:
вже голосів:
24 (40%)
Сіра куртка
23 (38.33%)
зелена куртка
13 (21.67%)
Ще пошукать
ИзЮмрудная• 22 октября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ой,дякую. А в яких тм більш меньш нормальна якість і сучасні моделі?
Більше зару не купувала, бо дуже образилася
Марічка• 22 октября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Я розумію що зелена біль сучасніша.Але коли дощ,наче зручніша сіра .Більше схиляюся до сірої. Щей костюм буде не лишній.
а сколько Вам лет? я бы маме купила такую, ей 70 )))
Звожу з розуму
• 23 октября 2023
Ответ дляМарічка
Моложе вашей мамы