Хата на мати• 18 декабря в 10:11

А мені незручно, що я не знаю оцінок інших дітей в класі

Таким чином мені важко визначити об´єктивно, як навчається моя дитина. Бо є вчителі, які, наприклад, принципово не ставлять найвищу оцінку нікому. От має моя дитина 10 по якомусь простому предмету типу "Безпека і добробут" (5й клас). Як мені зрозуміти - це вона недопрацьовує (бо предмет легкий, це ж не математика), чи просто вчитель такий і вищої оцінки в принципі в класі ні в кого немає?
Плакулька• 18 декабря в 12:00
Ответ дляХата на мати
Мені по всім не треба, я ж пояснила. Просто дивно не мати максимум по якомусь зовсім легкому предмету. Це не для оточуючих. Це собі розуміти, як дитина ставиться до навчання.
не нужно бороться с ветряными мельницами. Оценки школьные мало что значат по большому счету.
Следите за мотивацией, дисциплиной, здоровьем и отношениями с учителями и одноклассниками.
Гитта Ягг• 18 декабря в 12:03
Ответ дляХата на мати
Так в тому і справа, що предмет нескладний і там навіть особливо напружуватись не треба, щоб мати максимальний бал. Просто мені треба знати, який ВЗАГАЛІ максимальний бал в цієї вчительки. Бо якщо там є 12, а в моєї дитини 10, то я знатиму, що вона навіть підручник не відкриває! А це вже має значення.
Господи, какая вы странная. А с чего вы взяли , что ваш ребенок хочет иметь высший бал по обж и пению ( условно)? Это вас что-то мучает, он пока нормальный, нахрена ему высший бал? Чтобы что?
Svitlo_• 18 декабря в 12:05
Ответ дляХата на мати
Різниця в тому, що дитина часто робить завдання тяп-ляп. Тобто не те, що вона не здібна, а просто в неї така особливість. І якщо це вже в 5му класі так, то що буде далі, з більш складними предметами? Хочу навчити її хоча б старанно виконувати завдання. Я б не вимагала це по складних предметах, до яких потрібні здібності. Але якісь прості - то чому б не бути уважнішою?
Чому ви вирішили, що це легкий предмет?
Svitlo_• 18 декабря в 12:06
Ответ дляХата на мати
Невдале порівняння. Яка б я не була, домашні не жаліються. А от чи старається дитина -це важливо і для вступу у ВНЗ, і для навчання там - бо ви, наприклад, не хотіли б потрапити до ’спеціаліста’, який навчався тяп-ляп?
Чому ви вирішили, що дитині потрібен ВУЗ?
Лепешечка• 18 декабря в 12:07
Ответ дляМая твая не панимать
Я вас понимаю, но при этом всегда говорю сыну, чтобы узнавал у учителя, если не понимает, почему оценка такая, а не выше. Даже почему 11, а не 12, но не в качестве претензий к учителю, а чтобы понять где и как можно было сделать лучше, что недоработал. Тогда появляется понимание к чему еще можно стремиться, в каком направлении развиваться.
Це абсолютно нормально, коли дитина запитує, що не так, чому не так. Тут питань нема, це правильно.
У випадку, який я описала в батьків була пиха і банальна жаба. Бо були діти в класі, які мали 12 у семестрі, але вони й були на голову вище за їхнє чадо.
Мені не шкода тих 12, тим більше, коли це 5-6 класи, в них очі починаю палати.
Герцогиня• 18 декабря в 12:11
Ответ дляДай подивлюся
ці оцінки нікому не потрібні. в табель ніхто не дивиться. ви краще переймайтеся як дитина засвоює математику ,щоб потім репетиторів не наймати. І піклуйтесь, щоб дитина знала гарно іноземну мову. Вже можна знайти репетитора. Оце важливо.А Безпека і добробут- це повна херня. Для галочки. це я вам кажу я мама першокурсниці. В 11 класі дитина пішла на сімейне навчання. 2 рази в рік написала контрольні по всіх предметах і увесь рік готувалася до вступу. і не ходила до школи,не витрачала час на ті предмети,які не потрібні- хімія,біологія,географія. Ніхто на табель на сьогодні не дивиться. Якщо це Україна. Головне бали НМТ. я навіть не знала хто в тому класі вчиться і скільки дітей. мене то не обходить)))
Куди вибрали вступати? І вступили, куда бажали?
Якщо так - задовільні ВУЗом? Не розчарував?

Дуже цілеспрямована у вас донька. Це вже рідкість
Герцогиня• 18 декабря в 12:13
Насправді, оцінки важливі лише для вступу закордон.
Статус Ква• 18 декабря в 12:17
Ответ дляХата на мати
Я скажу: ’Доця, а чому тільки 10? Це ж не твій рівень, ти можеш більше’.
А вона у відповідь: ´Мамо, чому у тебе зп 50 тис, а не 200? Це не твій рівень, ти можеш більше ´
Нічна ненажера• 18 декабря в 12:17
Ответ дляНе боюся осуду
10 это типа 5. Это высокий балл. Успокойтесь. Зачем 12 по всем предметам? Чтобы что?
Я вам поясню, чому принципово було мати 12 тим, хто їхав закордон навчатися.
Наприклад в Німеччині шестибальна система і найвища оцінка 1. При більшості 12 середній бал ’в перекладі’ буде ближче до 1. А при більшості 10 він буде ближче до 2.
В деяких випадках це критично важливо.
бювет_в_обед• 18 декабря в 12:21
Автор, я такая же. 10 для меня это плохая оценка, потому что мой ребенок учится на 11-12. Физ-мат лицей. И у нас есть стипендии, рейтинги, бесконечные олимпиады. Когда ты в среде таких же, нужно держать планку. Но... Ребенок не робот, он тоже устает, чатом джипити не пользуется и если проскакивает даже 9, я удивляюсь, конечно, но говорю: ничего страшного, ты все равно очень талантливая, а оценки...бывает!
У вас же нет рейтингов, обычная школа?
Тогда ЗБД это вообще не тот предмет, где нужно заморачиваться. Главное, чтобы у ребенка были знания.
Статус Ква• 18 декабря в 12:19
Ответ дляХата на мати
Я скажу - бо це теж знання, які, хто знає, можливо пов´язані з твоєю майбутньою професією.
Роблокс - це теж знання. І, можливо, навіть, більш корисні в її роботі, ніж ´безпека і добробут´.
бювет_в_обед• 18 декабря в 12:25
И как писали выше, главное - здоровье. Не нужны высокие оценки при убитой нервной системе.
Статус Ква• 18 декабря в 12:27
Ответ дляГерцогиня
Але не за 5-й клас
Дай подивлюся• 18 декабря в 12:33
Ответ дляГерцогиня

міжнародні економічні відносини з вивченням 2 іноз. мов. причому доня гуманітарій. Але гарна підготовка і правильний репетитор з математики +цілеспрямованість дитини= успіх. бо на одних іноз. мовах далеко не заїдеш
So_so• 18 декабря в 12:31
Ответ дляХата на мати
А ребенок скажет нет, не связаны. Будете спорить?
Ваша задача не оценки вообще, Ваша задача - здоровая нервная система, широкий кругозор, развитие интереса к познанию, возможность пробовать себя в разных сферах и сделать так, чтобы ребенок усвоил объем необходимый для нмт.
Некомильфо• 18 декабря в 12:39
Ответ дляХата на мати
Мне не надо высший, аааа Я уже не знаю, как донести. Мне надо понимать, использует ли ребенок в учебе максимум своих способностей, или на что-то ’забивает’. И понять это я смогу только если буду знать, какие ВООБЩЕ оценки имеют дети по этому предмету.
Мне кажется максимальные возможности будет использовать когда сам этого захочет
Некомильфо• 18 декабря в 12:40
Ответ дляХата на мати
Ну їй тільки роблокс подобається. Що далі?
Який клас?
Некомильфо• 18 декабря в 12:40
Ответ дляХата на мати
Я бы цеплялась если бы 7. А выше я спокойна.
Некомильфо• 18 декабря в 12:40
Ответ дляКокосиха
А как она эти 10 заработала не открывая учебник ?
Чат jpt
Некомильфо• 18 декабря в 12:44
Ответ дляСтатус Ква
Вырастет покажет))
ПП-шница• 18 декабря в 12:54
а потом вот такие и вырастают, сравнивая себя вечно с другими, а не с самими с собой и своим ростом и это выливается или в комплексы, или в зависть, стукачество, подлости по отношению к тем, кто достигает большего.
Кокосиха• 18 декабря в 12:54
Ответ дляНекомильфо
Чат jpt
С чего вдруг , т.е ребенок по вашему в принципе не может сам осваивать информацию?
Но есть даже и гпт надо правильно сформулировать вопрос , отфильтровать выданную информацию и выбрать главное . Для этого тоже нужны способности и понимание предмета.
Тракторні війська• 18 декабря в 12:58
Ответ дляХата на мати
Мне неважен предмет. Мне важно понимать отношение ребенка к учебе.
Так спросите ребенка, нравится ему предмет или нет, где есть сложности, в чем помочь? Ребенок не может иметь 12 со всего. Да и оценки-это не самое важное
Некомильфо• 18 декабря в 13:08
Ответ дляКокосиха
Нет я видела как это делается
Скриншот и все, отправили, а там переписывается, чтоб объем был...
Некомильфо• 18 декабря в 13:10
Ответ дляКокосиха
Я так делаю когда мне что-то надо, ребенок нет. Тупо передрать побыстрее, какая там обработка когда есть такой прекрасный инструмент под рукой. Идет по наименьшему сопротивлению
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря в 13:11
Ответ дляНе боюся осуду
Аби галочку собі поставити
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря в 13:13
Для чого порівнювати дитину з іншими? Що їй дасть 12? Чи вам особисто буде від цього легше? Повірте, оцінки - це не показник і по суті така єрунда.
Латексне альтер ЕГО• 18 декабря в 13:13
Ответ дляМотористка
А як оцінки інших дітей мають вплинути на це ваше бажання? Будете казати-«а от у Андрія…, а ти…»?
Так і є
ТихоЯ• 18 декабря в 13:15
Ответ дляХата на мати
Та не порівнюючи! А зрозуміти мені треба -це вчитель такий, чи це моя дитина вирішила, вибачте, ’забити’ на даний предмет. Бо він по суті легкий. І там не треба бути генієм, щоб мати максимальний бал! Отже, якщо багато хто має максимальний бал з цього предмета, а моя дитина -ні, я зроблю висновок, що вона не вважає за потрібне вивчати цей предмет гарно. Так зрозуміло?
Почитайте критерії оцінювання.
10,11,12 - це оцінки відмінно.
На 11-12 це більше, ніж вимагає учитель в класі, 12 - за творчу роботу. З малювання це типу як в художній школі намалював.
ТихоЯ• 18 декабря в 13:18
Ответ дляХата на мати
Я не вимагаю бути найкращою. Я хочу, щоб дитина робила все старанно.
Так це не залежить від знань хто як вчиться.