Бурундучиха• Изменено 22 октября 2023

Боюся виходити з дому

І до психіатра також.
Боюся людей загалом, підвищена чутливість до критики, зауважень, незадоволеного обличчя оточуючих чи підвищеного тону, уваги до мене. Не люблю, коли на мене дивляться.
Тому простіше сидіти вдома.
Після великих магазинів починає боліти голова від стресу.
Порадьте, що робити?
П.С. Я працюю у 10 хв.від дому, контакт з чужими людьми мінімальний. Громадським транспортом користуюся рідко.
Ухахайкина• 22 октября 2023
І ще трохи Вас підбадьорю - якщо Ви сидите на Порадниці,то можете здолати будь-яку критику,бо тут чудово можуть і захейтити і обісрати).Так що вірте в себе і починайте розхожуватись,можливо спочатку з прийомом адаптола того ж
автор Бурундучиха • 22 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Вас зовсім нема кому підтримати? Може б, ті, з ким працюєте допомогли вирішити деякі справи. Наприклал, визвали вам таксі до лікаря. Діватись нікуди - треба їхати. Так і потрапите. А згодом сміливіше будете.
Бо ніхто вас не витягне, поки самі не вирішите, що ’все, хватить!!!’
Людям, загалом, все одно , як проходить ваше життя. У них своє. А ви ж потім пожалієте за згаяним часом. Скажете, що була дурна, та вже не повернути.
Виходьте спочатку потрохи. Поставте мету сьогодні дійти до такої там будівлі, скажем. Потім далі. Тільки старайтесь щодня.
Дякую вам за підтримку.
Ren2• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Я придбала абонемент.
Але була один раз і бігла звідти, не могла займатись. Не виьримала того натовпу.
ви з тренером займалась? краще з тренером, а не самій
автор Бурундучиха • 22 октября 2023
Ответ дляХуАнита
Вам не пофиг. Пусть смотрят. Вы пришли, отзанимались и ушли. Все…
У Вас какие-то комплексы и очень понижена самооценка. Видно а жизни у Вас не было сильных проблем, раз не выработали характер .
Були проблеми: і стреси через чоловіків, і невиліковна хвороба близької людини. Раніше я була чутлива, але не так, як зараз.
автор Бурундучиха • 22 октября 2023
Ответ дляУхахайкина
Дякую. Порадниця це єдине, що у мене є. Бо у батьків своє життя, у них то дача, то ще щось. У сестри своя сім´я. А подруг у мене немає.
Дадосвидания• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Я придбала абонемент.
Мне когда то подарили на день рождения абонемент,я очень хотела ходить и заниматься, но не смогла даже один раз туда сходить. Выцшла с дома и развернулась назад. Так и просрочился, даже тему тут когда то создавала. Это надо наверное только с кем то. Прекрасно понимаю вас.
автор Бурундучиха • 22 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
Мій вже прострочився також у вересні ((