Бурундучиха• Изменено 22 октября 2023
Боюся виходити з дому
І до психіатра також.
Боюся людей загалом, підвищена чутливість до критики, зауважень, незадоволеного обличчя оточуючих чи підвищеного тону, уваги до мене. Не люблю, коли на мене дивляться.
Тому простіше сидіти вдома.
Після великих магазинів починає боліти голова від стресу.
Порадьте, що робити?
П.С. Я працюю у 10 хв.від дому, контакт з чужими людьми мінімальний. Громадським транспортом користуюся рідко.
Тому простіше сидіти вдома.
Порадьте, що робити?
SectetlyYours• 22 октября 2023
А что бы вы хотели в идеале? Как выглядит идеальный день на ваш взгляд?
Бурундучиха
• 22 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
Я би хотіла записатися у спортзал, бо є трохи зайвої ваги. І хотіла би знайомитись, зустріти чоловіка і створити сім´ю.
SectetlyYours• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
В спортлайф?
Бурундучиха
• 22 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
В спортлайф?
Спортлайф є неподалік, так.
Вилами по Воде• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Так запишитесь ) кто там на Вас смотреть будет) все только на себя смотрят ))
Бурундучиха
• 22 октября 2023
Ответ дляВилами по Воде
Це неправда, що не дивляться.
Дивляться. Особливо жінки. Люблять попліткувати і пореготати.
Пацелуйнитуда• 22 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Раджу спробувати пройтись містом ЛИШЕ в купальнику і звернути увагу на відчуття. І ходити так ДОКИ вам не буде по цимбалах на ту сіру масу і їх думки
Холодно вже в купальнику ходити)
ХуАнита• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Це неправда, що не дивляться.
Вам не пофиг. Пусть смотрят. Вы пришли, отзанимались и ушли. Все…
У Вас какие-то комплексы и очень понижена самооценка. Видно а жизни у Вас не было сильных проблем, раз не выработали характер .
Бурундучиха
• 22 октября 2023
Ще мені потрібно до стоматолога. Але я якось натрапила на хама. Тепер не знаю, до кого піти.
Вилами по Воде• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Це неправда, що не дивляться.
Да. Есть такое. Я сама стараюсь меньше шастать, где куча женщин. Ну у меня есть дефект на лице. Я с людьми не охото иду на контакт. Люди они такие,всегда будут сплетничать . Забейте да и всё
SectetlyYours• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Спортлайф є неподалік, так.
Покупаете абонемент
Идёте тогда когда меньше всего людей уже переодеться. Спокойно изучайте локацию и оборудование
В след раз будете как рыба в воде
Бурундучиха
• 22 октября 2023
Ответ дляSectetlyYours
Покупаете абонемент
В след раз будете как рыба в воде
Я придбала абонемент.
Але була один раз і бігла звідти, не могла займатись. Не виьримала того натовпу.
Вилами по Воде• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Ой, проблему нашли. Тут каждый второй хам,а если не зам то думают как нас на большие деньги развести .
Тут надо идти к ним и чуть ли не с порога гарчать
А я женатая• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
ну так это отличная мотивация, чтобы начать то, что вы задумали.
Божий одуванчик• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Вас зовсім нема кому підтримати? Може б, ті, з ким працюєте допомогли вирішити деякі справи. Наприклал, визвали вам таксі до лікаря. Діватись нікуди - треба їхати. Так і потрапите. А згодом сміливіше будете.
Бо ніхто вас не витягне, поки самі не вирішите, що ’все, хватить!!!’
Людям, загалом, все одно , як проходить ваше життя. У них своє. А ви ж потім пожалієте за згаяним часом. Скажете, що була дурна, та вже не повернути.
Виходьте спочатку потрохи. Поставте мету сьогодні дійти до такої там будівлі, скажем. Потім далі. Тільки старайтесь щодня.
Усміхайлик• 22 октября 2023
Чтоб побороть страхи, нужно смотреть им ´в лицо´. Начните хотя бы на полчаса, каждый день выходить на улицу, просто без цели, прогуляться. Старайтесь не смотреть и не рассматривать людей, сфокусируйте своё внимание на предметы, природу.
Дальше - больше.
Божий одуванчик• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Я придбала абонемент.
Вам треба підтримуючу терапію. Денний транквілізатор.
Надежда наш компас• 22 октября 2023
Проконсультуйтеся онлайн — і виходити не треба. Зі спеціалістом, мається на увазі. Уникання контактів це не є добре. Ніхто не каже, що 24/7 треба бути архідружелюбною і спілкуватися з людьми, але й Ваша історія насторожує. Поганих, хамовитих людей купа у світі, але і хороші є. Так, як Вам можуть зробити зауваження, так і Ви можете. Це нормально. Ви така сама людина, як і люди навколо. Я навпаки не можу сидіти вдома. Мені з людьми краще. Наче, відчуваєш, що є життя. А так, сама вдома, та ну. Наче світ ли це ти і твоя квартира. У мене робота онлайн, то я навпаки любителька людей, вулиці, магазинів. А хто почне хамити — поставлю на місце)
Гарнюнька• 22 октября 2023
Ответ дляSo_so
Взять такси к психиатру
Для социофоба это очень трудно.
Ухахайкина• 22 октября 2023
Ответ дляБурундучиха
Це неправда, що не дивляться.
Запишіться в FitCurves,там кілька хвилин на тренажерах,потім поруч на килимку вправи загальні з тренером,і змінюєш тренажер.Швидко,ніколи дивитись одна на одну,і люди там в основному нетреновані.В мене був результат від зайнять.