Sunbeam1• 22 октября 2023

Ви б орендували житло на 5 поверсі?

дешевші прийнятні варіанти житла - це звичайно останній поверх в старому домі.
мене дуже напрягають старі доми, запахи там - просто не виношу навіть психологічно.
А новий дім і гарна квартира - це вже вище мого бюджету. Хіба орендувати таку і зжатись у всьому.
Самая красивая девочка• 22 октября 2023
5 этаж - идеально

автор Sunbeam1 • 22 октября 2023
Ответ дляСамая красивая девочка
5 этаж - идеально
забула написати, що ліфта нема
Самая красивая девочка• 22 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
забула написати, що ліфта нема
Если нет проблем со здоровьем, то норм
автор Sunbeam1 • 22 октября 2023
суть мого посту - що дім без ліфта
автор Sunbeam1 • 22 октября 2023
Ответ дляСамая красивая девочка
Если нет проблем со здоровьем, то норм
я поки не уявляю як таскати покупки, продукти
Самая красивая девочка• 22 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
Я сама живу на 5 этаже в доме с лифтом и всегда хожу пешком, по собственному желанию
Чумачечая Весна• 22 октября 2023
Снять да, купить бы подумала, часто крыша протекает в старых домах, добиться ремонта почти нереально

vinika• 22 октября 2023
Да, вынужденный фитнес никому не повредит
Чумачечая Весна• 22 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
забула написати, що ліфта нема
Если бомжи не приходят с ночевками, нет запаха посторонних, не вижу причин отказываться от варианта. 5 этажей это вообще раз плюнуть, просто люди с этими лифтами отвыкли, неженками стали
Ксения З.• 22 октября 2023
Если дом без лифта - нет
Katya_mit_• 22 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
А теперь представьте, я в 5 этажном доме, на 5 этаже, орендую квартиру, таскала покупки, ничего не мешало пока не появился ребёнок, теперь коляску никак не поднять домой, оставляем в машине на улице
Ксения З.• 22 октября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Лично мне и в детстве было нелегко подниматься на 5 этаж. Но у меня уже тогда были плоскостопие и кифосколиоз
Наталка05• 22 октября 2023
Моя бабуля жила на п´ятому поверсі і все носила. Чому ж ви не зможете?
Рахуйте ще безкоштовним кардіо - гарні ноги і попа + міцне сердце.
автор Sunbeam1 • 22 октября 2023
Ответ дляНаталка05
то ж школа відвести-забрати / гуртки / покупки - не уявляю поки таке взагалі
Женя-bc6e• 22 октября 2023
Моя сестра так жила, і ще й вагітна була і потім з коляскою 😨 не уявляю як так можна, трохи складно було таскати, але звикла.
Якщо малих дітей немає, то цілком нормально. З відключенням світла і ліфт би не врятував. 5 поверх не 20-й. Пакет з магазину донесете
автор Sunbeam1 • 22 октября 2023
Ответ дляНаталка05
робота віддалена, в робочий час треба з собою ще й ноут таскати (навіть якщо на 10 хв вийти)
Наталка05• 22 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
Місяць жили на 14 поверсі без ліфта ( міняли мотор) і ходили пішли, і діти перший і третій клас, і моя мама 62 роки приводила їх зі школи. І нічого, справились.
Це вам з незвички здається що це складно, насправді це не так. Вам же не треба носити коляску кожного дня?
автор Sunbeam1 • 22 октября 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
я в дитинстві жила на 6 поверсі і іноді ламався ліфт.
то іноді піти було ще норм. а по 10 раз в день туди-назад - взагалі не уявляю
Tatianyshka• 22 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
Живу на 4-му поверху, ліфт є, але я завжди хожу пішки, мама на 5-му, також завжди пішки (ліфт є).

25Lida• 22 октября 2023
В мої 42 мене різко здолала дуже погана хвороба, яка вплинула на здатність рухатись. Для мене квартира на верхньому поверсі в будинку без ліфта це табу. Мені і на другий поверх ліфт потрібен. Колись розмовляла з сусідкою, літньою пенсіонеркою з першого поверху, яка казала що в молодості дуже жалкувала про перший поверх, а тепер це вагомий плюс щоб вийти на вулицю. Так що все відносно.
nnnnika• 22 октября 2023
Ответ дляSunbeam1
Ми живемо на 5 поверсі без ліфта з 4 років доньки, ніколи не було проблем, школа відвести-забрати і гуртки все було присутнє. Зараз донька студентка вже. З новонародженим так, тяжко, але нам не довелося. Хоча подруга народила 2-е дітей, коли жила на 5 поверсі без ліфту, то просто купувала візочки, які гарно влазили в багажник машини і не носила їх додому. Якщо не має проблем зі здоров´ям, то 5-й поверх не проблема.
Belochka• 22 октября 2023
Выше второго этажа - ни в жизнь..
Это ж ппц. Лишний раз думаешь а так ли сил но тебе нужно выходить.
Те, кто пишет про привычку лукавят. У них просто нет выхода и они смирились с тем, что это тяжело.