Срочнокпсихологу• 22 октября 2023

Карта побиту в Польщі- хто подавав? Підкажіть порядок дій

Чи правда, що людина стпє невиїзною і втрачає всі привілеї статусу укр?. Наперед дякую
Сонечко• 22 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
цей zalącznjk є на стороні воєводства? Бо там знайшла тільки зразок
Його заповнює тільки працедавець, від вас треба тільки копія паспорту та копія умови о праці

автор Срочнокпсихологу • 22 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Захист подовжили до 2025. Сидіть на .опі рівно. Нащо вам та карта?
не бачила такого.. де читали?
Бува і таке• 22 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Польща ще нічого не продовжила
Бува і таке• 22 октября 2023
Ответ дляСонечко
Біженці так, але ж і інша категорія людей
Так ми ж автору пишимо)
ВільнаНазавжди• 22 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Ні, не може, поки буде чекати на децизію
Чому не може? По дії пл будь ласка! Складений вньосек взагалі ніяким чином не забороняє подорожі, головне, щоб у Вас була підстава для повернення( наприклад віза) оскільки скоріш за все дні безвізу будуть втрачені.
Бува і таке• 22 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Його заповнює ваш роботодавець
Точу ляси• 22 октября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Так автор не ж біженкою, тому про яку дію пл йде мова?

Бува і таке• 22 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Є,автор біженкою,ви чи не читаєте питання в пості
Ответ дляБува і таке
Його заповнює ваш роботодавець
там написано’wzór’. Працедавець має бути один? Бо прауюю в двох школах
ВільнаНазавжди• 22 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Може Бути два залончники, від двох працедавців. Особливо, якщо працюєте там по пів етату, а треба спелнити вимогу мінімальної крайової.
Бува і таке• 22 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Якщо два,тоді від кожного треба ,у вас з однієї роботи не виходить мінімалка?
ВільнаНазавжди• 22 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Так,якщо карту хочете не на рік
Без мінімальної крайової справа не буде вшчента. Тобто хоча б на початку має бути зарплата не менше мінімальної.
Ответ дляВільнаНазавжди
дякую, так і є
Ответ дляБува і таке
ні
Бува і таке• 22 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
ні
Тоді від двох,умови теж від двох,зуси і так далі
Сонечко• 22 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
В ФБ є група Галини Левицькоі , юридичні поради. Краще задайте питання, що вас цікавлять там. Отримаєте фахову пораду від юристів, а не те, що хтось від когось почув . Тільки треба час на модерацію вашого посту і дочекатися поки Вас приймуть до групи, бо вона закрита
Тра Ля Ля• 22 октября 2023
Ответ дляТочу ляси
Карта зараз не має привʼязки до роботи це раз, по друге карта тимчасового побиту дається на 3 роки.
Не знаю как с беженцами.
У нас все карты по работе.
Тра Ля Ля• 22 октября 2023
Ответ дляСонечко
Ні, нереально. За їх законами перша карта завжди тільки на рік за одним виключенням : побут з чоловіком, який вже має карту не менше ніж 2 роки
Нет и не было такого.
Тра Ля Ля• 22 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
А разве уже продлили?

Бува і таке• 22 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
А разве уже продлили?
Ні,Польща нічого не продлила
Тра Ля Ля• 22 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Ні,Польща нічого не продлила
Спасибо. Я так и думала. Ничего ж в новостях не было.
Їжак в панчохах• 22 октября 2023
Ответ дляСонечко
Там нет юристов
Сонечко• 22 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Там нет юристов
А хто є ? І як вони надають юридичні послуги у Вроцлаві ?
Їжак в панчохах• 22 октября 2023
Ответ дляСонечко
Они не надают никаких юридичных услуг
Сонечко• 22 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Они не надают никаких юридичных услуг
Вони надають послуги по легалізації надаючи юридично правильні поради . Тобто це фірма де немає жодного спеціаліста? Так може бути?
Їжак в панчохах• 22 октября 2023
Ответ дляСонечко
Это не фирма, это обычная группа в фб. Все услуги по легализации стоят денег.
Сонечко• 22 октября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Може ви не знаєте, але адміністратор та засновники цієї групи таки мають фірми по легалізації у Варшаві та Вроцлаві та інших містах Польщі і надають свої послуги за гроші . Запитайте у людей, що робили свої карти через них
Бува і таке• 23 октября 2023
Ответ дляСонечко
У вроцлаві ,від левицької нікого немає.Вона сама в Варшаві
Сонечко• 23 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Є Саша .
Сонечко• 23 октября 2023
Ответ дляБува і таке
Ось