Привіт, чи робив хтось в Англії кератин, ботокс, холодне відновлення ? Які ціни?
Я майстер по модифікації волосся, і без поняття який тут ринок цін, та який прайс ставити…
В Україні одна ціна,в Польщі інша . Тепер я тут
Ответ дляGirlSuper
Я роблю кератин🤷♀️
Смердить , алергія. Але результат 👍
По якій ціні?
KaterionOK• 22 октября 2023
Дуже дивне питання, тому що ціна залежить від ціни оренди, ціни матеріалів, податків і рівня вашої майстерності.
Більше того, ціна в Лондоні і в передмісті Ліверпуля буде також відрізнятися
Ответ дляKaterionOK
Ну я запитала, щоб плюс мінус зрозуміти який прайс)