Коплю на груди• 22 октября 2023

Вже і вдома не свій, і закордоном чужий

Як стане спокійніше повернуся додому, але поки з дитиною закордоном. І так на душі погано, бо і вдома вже ти не свій, зненавидять за відсутність у важкі часи…І закордоном чужинець, навіть не плануєш інтегруватися, бо скоро ж додому, а де це «скоро». Так те своє поламане життя і назад не зліпиш…Всі концерти, друзі, все позаду, хоч допомагаю армії, як вмію…Є відчуття , що для наших людей всі, хто з дітьми тікав, зрадники.
5cmhybyna• 22 октября 2023
я всіх ненавиджу, незалежно де ви є
Уси Пуси• 22 октября 2023
Поверьте, всем пофиг.
Не так вы важны миру, как думаете.
from Ukraine• 22 октября 2023
Відчуття такі самі,оарім оцього ’ про зрадників’. В чому ви бачите зраду?
автор Коплю на груди • 22 октября 2023
Ответ дляУси Пуси
Поверьте, всем пофиг.
Не так вы важны миру, как думаете.
Ну. Так не стверджувала б
автор Коплю на груди • 22 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я всіх ненавиджу, незалежно де ви є
Чому так?
Барбітта• 22 октября 2023
Это у вас от безделья, наверное
автор Коплю на груди • 22 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Читаю в пабліках коментарі під постами, шок…
А я кумедна• 22 октября 2023
всім пофіг на вас, поки не починаєте розказувати як жити іншим і вимагати до себе уваги
ириска77• 22 октября 2023
Дивлячись звідки Ви. Якщо з Чернівців чи Ужгорода, то трохи будуть
Паратруперсупер• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Це боти
Ангелок з ріжками• 22 октября 2023
Я теж за кордоном і хочу додому, але вдома я не почуваю себе чужою. Я із Києва. Приїжаю і всі сусіди, друзі, навіть бабусі на лавці рідні. Навіть ще рідніші, аніж були. Всі раді бачити, питають коли повернуся.
Психологічка• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ну. Так не стверджувала б
менше Порадницю читайте))))
5cmhybyna• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Чому так?
бо так вже є. Так шо можете сміливо їхати куди завгодно, від цього не втечете
from Ukraine• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Що ваші близькі думають?
Психологічка• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
нахіба ви ті висери читаєте?
автор Коплю на груди • 22 октября 2023
Ответ дляириска77
Київська область
from Ukraine• 22 октября 2023
Ответ дляА я кумедна
От краще і не скажеш
ХтоЯкщоНеЯ• 22 октября 2023
Ваша помилка в тому, що не інтегруєтесь, тоді питання повернення невідомо коли відпало б само собою
So_so• 22 октября 2023
Никому нет до Вас дела.
from Ukraine• 22 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так і є. Дома так добре, так тепло і легко.
автор Коплю на груди • 22 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну я теж коли приїжджала так само все було, сподіваюся, я просто накрутила
Гостра на язик• 22 октября 2023
А почему не интегрироваться, поучить язык? Это ведь просто интересно и отвлекает от плохих мыслей, создаёт вам какой-то комфорт. Даже если не собираетесь оставаться, то просто интересный опыт
автор Коплю на груди • 22 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Що ваші близькі думають?
Дехто засуджує, дехто нейтрально, більшість підтримує. Бо дитя було травмоване війною
from Ukraine• 22 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
Розкажу про себе) змушена працювати без вихідних цілими днями. Яка там мова( яка там інтеграція(
автор Коплю на груди • 22 октября 2023
Ответ дляПсихологічка
нахіба ви ті висери читаєте?
Ну так трапляється на очі інколи
from Ukraine• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Так оце і є важливо. Навіщо вам чужі люди та їх думки
Ангелок з ріжками• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Я приїжджаю кожні 3 місяці, так дозволено в країні, де я знаходжусь і все супер вдома. Через тиждень знову додому 😉
РойЛеля• 22 октября 2023
Сподобалось, що тема в розділі ’парад впечатлений’.
Так ми вже тут зрозуміли, що війна не закінчиться наближчим часом. Готові пару років ще ’пересиджувать’?
Чудо в декрете• 22 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Швейцарія?
Голубка миру• 22 октября 2023
Понимаю, я после возвращения вообще ни с кем не общаюсь. Таки да люди завистливые и злые, не удерживаются чтобы типа шутя не уколоть за предательство.