Коплю на груди• 22 октября 2023

Вже і вдома не свій, і закордоном чужий

Як стане спокійніше повернуся додому, але поки з дитиною закордоном. І так на душі погано, бо і вдома вже ти не свій, зненавидять за відсутність у важкі часи…І закордоном чужинець, навіть не плануєш інтегруватися, бо скоро ж додому, а де це «скоро». Так те своє поламане життя і назад не зліпиш…Всі концерти, друзі, все позаду, хоч допомагаю армії, як вмію…Є відчуття , що для наших людей всі, хто з дітьми тікав, зрадники.
Біле пальто• 22 октября 2023
1. Всім пофігу.
2. Поки ви слюнями не бризкаєте, як все там правильно, а в Україні не то, ніхто вам слова не скаже
3. Не вчіть нас
4.Не нийте
Я не чарівниця вам• 22 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Читаю в пабліках коментарі під постами, шок…
Ну дык, кое-где пишут что у нас в Украине одни нацисты, сожравшие всех снегирей. Не принимайте все так всерьез. Всем на самом деле начхать.
А вам надо уяснить, что в вашей жизни главное это вы и ваши дети. Все остальное вместе с их мыслями - белый шум.
Не зви чайна• 22 октября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Да нет.Похоже, проблема автора в большом количестве свободного времени и отсутвии реальных дел.Тогда бы всякуя фигня не забивала бы голову.
Іноді бува і від перевтоми та стресу всяке зайве лізе до голови. Від недосипу, браку спокою та відпочинку, від перевантаження.
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Життя одне і час не повернеш, починайте жити ’тут і зараз’. Прочитайте про синдром відкладеного життя
Дякую. Ознайомлюся🙏
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляБентливуман
Виіхала з дитиною ще в минулому році. Я одна виховую доньку і блін все рівно не вгодила залишившимся знайомим. Майже вже ні з ким не спілкуюсь.
А що говорять?
Teonaa• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я всіх ненавиджу, незалежно де ви є
Блін
А щось хороше у Вас є? Що не тема, всі речі - погані.
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляНе зви чайна
Автор, ви в якій країні? Це від самотності. В мене багато знайомих виїхали задовго до війни - хтось на заробітки, хтось на навчання, хтось за життєвих обставин. І всі спершу відчували себе чужими. І вдома, коли приїздили, вже якось не вдома, і там чужими. Років 5 була в них адаптація, в когось менше, в когось більше. Так це в мирні часи. А тут війна. Зрозуміло, що почуття загострюються. Туга за домом, мені здається, навіть у довоєнні часи, була і буде завжди, навіть як людина в гарних умовах. Бо це природа людини. Дім є дім. А чому ви не хочете чи не виходить інтегруватися? Мова складна?
Я спілкуюся і дружу з польками, мовою володію на рівні «вільно», хоча і не вчила, схопилася вона одразу, потім почала дивитися нетфлікс улюблені фільми польською, бо не було української озвучки. І реалізувала себе тут, і серед наших дівчат друзів маю, все наче добре. Ну але яке воно добре плакати через день? Бо вдома все було чудово. Навіть прекрасно. І туга жме , що не дай Бог…
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляБіле пальто
1. Всім пофігу.
3. Не вчіть нас
4.Не нийте
100%
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Дякую вам 🙏
Красавица писяная• 23 октября 2023
Странно, у меня нигде нет ощущения, что не своя. Мне нравится везде, где нас покидало за время войны. Но лучше всего дома!!!!
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляНе зви чайна
В точку. Рік панічних атак і нервових зривів
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Дав би Боженька і мені такого оптимізму + жаги життя, щаслива ви і щасти вам всюди і в усьому, правда. Це супер
Не зви чайна• 23 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Це все туга. Вона б виникла в будь-якій ситуації, навіть якщо б ви поїхали у мирні часи на заробітки чи навчання. Дім є дім. Тому тримайтеся. Як вдома зараз небезпечно, на мою думку, краще бути в безпеці. Тим паче ви і мову знаєте.
Красавица писяная• 23 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Взаимно ❤️
Я только за!• 23 октября 2023
Ну а хто ви як не зрадники?
кнопкодав• 23 октября 2023
Ответ дляириска77
Дивлячись звідки Ви. Якщо з Чернівців чи Ужгорода, то трохи будуть
А якщо в неї сину 17?
Каяспер• 23 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Якщо б я орієнтувалась на коментарі в інеті, я б з Донецьку в 2014 не виїджала. Було відчуття що і там чужий і тут самивиноваты. Але в реальності в більшості випадків нормальне ставлення, якщо поводиш себе нормально. Автор, не накручуйте себе, я не виїджала і в мене абсолютно нормальне ставлення до всіх хто виїхав, як і в моєму оточенню, я взагалі нікого не знаю щоб ненавиділи, тільки тут таке читаю
Я только за!• 23 октября 2023
Але дійсно всім пофіг, поки не вмикаєте ’патріота’ - діти співають в вишиванках в інстаграмі на свята, сумні пости на ФБ і т.д.
Re1ne• 23 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
У вас видимо много свободного времееи))
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляНе зви чайна
На жаль, 600 м від стратегічного військового обʼєкту дім…
Психологічка• 23 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Мені здається, що воно впливає
на що? На рішення повернутись? Правильно вище написали: жити треба тут і зараз. А час покаже, як буде далі.
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляКаяспер
Дякую вам 🙏❤️
автор Коплю на груди • 23 октября 2023
Ответ дляПсихологічка
🙏🙏🙏
Напланетянка• 23 октября 2023
Для кого дома ти не свiй? Ну что за бред
Если я захочу вернуться домой, мне вообще все равно будет, кто и что там думает. Я не к кому-то собираюсь, а в свой дом
Психологічка• 23 октября 2023
Ответ дляЯ только за!
Ну а хто ви як не зрадники?
Боже, ото в людей в голові насрано
Я_и_моя_собака• 23 октября 2023
мне всё равно где вы были всё это время.приезжайте.вы же не потап(((
Не танцую- но пою• 23 октября 2023
Не хвилюйтесь, нам плювати на це все.
Не танцую- но пою• 23 октября 2023
Ответ дляПсихологічка
нахіба ви ті висери читаєте?
Де Ви таке слово взяли - «нахіба»?😳 Звучить просто жахливо!
Не танцую- но пою• 23 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я приїжджаю кожні 3 місяці, так дозволено в країні, де я знаходжусь і все супер вдома. Через тиждень знову додому 😉
Тримайте нас в курсі.
На границе• 23 октября 2023
То, что ты видишь, зависит от того, как ты смотришь ☝️
Я интроверт. Мне за границей прекрасно. Дома больше нет, но если вернёмся в Украину куда-то в другое место жить, мне будет абсолютно нормально и не будет никакого дискомфорта. Не нуждаюсь в очном общении. Достаточно виртуального.