Ондатрова шуба• 23 октября 2023
Як дати йому зрозуміти, що я його хочу?
Зарікалася сюди заходити, але блін це як шкідлива звичка) Ну блокуйте мене знов чи скаржеся чи що у вас там))) Коротше кажучи, що питаю -- подобається мені чоловік. Не суперкрасунчик, не якийсь типу мачо, не багатій тощо. Звичайна людина, лікар в приватній клініці, атошник, воював. Розлучений, є діти, малі ще. Ну і в мене є, і і теж розлучена. Поки мне не встигнуть блоканути, (є сумний досвід на цьому форумі)), може хтось з досвідчених дам порадить, як і чим нарешті його зачепити, щоб він врешті решт зрозумів, що я хочу бути з ним -- всерйоз і надовго.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Після шлюбу хіба може залишатися ’трєпєт’ до чоловіків? Ви ж мали досвід сексу та стосунків вже.
Мала досвід, так. Але ж мій колишній чоловік не був якимось садистом боронь боже. Минулий досвід ніяким чином не викликає у мене відразу до стосункіа загалом. У вас це було інакше?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Тобто якщо я в 26 не цнотлива, а він а 33, то це пародія? В мене таке відчуття, що ви пишете з 16 століття, -- якби на той час був доступ до інтернету. Ну це жах якийсь, чесно.
Оцей ваш принц ще місяць тому лизав комусь піхву, а вчора сидів годину може на унітазі, а рік тому шпендьорив праст чи кінчав в свою жінку. А ви з нього зробили якогось ефемерного ідеального принца 🙂
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ну вибачте за саиовихваляння, але я якщо й не красива, то принаймні симпатична) і мій невеликий, але все ж досвід свідчить, що у кожного слдпіка своє поняття жіночої краси, тому тут якраз справа не в зовнішньому вигляді.
То в чому драма тоді. Молода симпатична, сподобався чоловік, то йдіть і зваблюйте його, з хорошим легким настроєм. Чого плакати і страждати
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Простите но вы страдашкаете по зрелому мужику как 14летняя девочка. Потому и кажется что троллите. У него такой же член, плюс минус, как у вашего мужа и какой будет у ваших будущих мужчин. Обычный мужчина, обычная профессия. Самый обычный мужчина.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Отож. Ділов то. Якщо хочеться, в чому проблема?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Не було інакше. Це ненормально відчувати трєпєт від просто мужика, якщо ви доросла і давно не невинна дівчинка.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Коли ви мали секс з чоловіком, коли він засовував член у вас, це визивало трєпєт? 🙂
А з цим вуйком чому інакше? Чим він відрізняється?
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я не знаю, що й кому він лизав , але якщо ’лизав’ і це приносило йому радість, то я можу лише порадіти
за нього. Він воював і бачив пекло, дивився в очі смерті, в нього досі не повністю функціонують м´язи лівої руки і давчко стоїть металева штуковина в кульшовому суглобі. Бо він був у Запорізькій області тоді, коли там було найгарячіше. І , чорт забирай, якщо тітка з анонімного жіночого форуму пише про те, що він комусь там ’лизав’ +- то він супермолодець. Навіть якщо це лише ваші вологі фантазії.
Я знаєте, я недаремно сюди написала. Я завтра приготую як зазвичай йому каву, принесу і все скажу. А як він вирішить, так і буде. Я про себе принаймні вирішила вже все і знаю, чого хочу.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ну то створюйте пару і все. Це легко :)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Йому пощастило з вами. Я б не підібрала після іншої мужика. А ви навіть раді за його секс з іншими.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ну то створюйте пару і все. Це легко :)
Мені б рішучості вистачило... Але це напевно як пірнути в холодну воду на Водохреща -- головне затамувати подих і не боятись.
Уявляю, як тут сміються наді мною ’іскушонниє дами’. Ну на здоров´я!
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Навряд чи іскушонніє 🙂
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ви незаймана? Я щиро рада за вас, що вашому майбутньому партнеру не доведеться вас ’підбирати’ після когось там...
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Що ви маєте на увазі? Ви обираєте лише цнотливих хлопців, чи що значить після іншої?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Думаю він буде довольний. Це ж не те що 30+ розлучений чоловік пише тобі своє лайно про ’лише тебе любив усе життя’ 😅
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ні, я маю на увазі лише вашк цитату. А ви не пам´ятаєте, що пишете? Можу нагадати, якщо потрібно.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мала секс з чоловіком 🙂
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Про лайно ви очевидно спец, але це не те, про що я питала
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Так. В мене почуття та фетіш лише на невинних хлопців. Ну буває таке. У кожного свої дивні риси
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
А скільки вам років, якщо не таємниця?
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я хіба вас запитувала? Чи ви з двох аккаунтів шпарите, авторе?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Так, дратує коли потягані дядьки пишуть чи дзвонять чи хочуть секс та сім´ю 😅
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А скільки вам років, якщо не таємниця?
Багато. Дуже багато. Років.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Акаунт пишеться через одну к. А хто звідки шпарить, видніше напевне вам...
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Багато. Дуже багато. Років.
Невже за 60?
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ага, і ’видніше’ по-іншому пишеться. Тільки до чого це взагалі? Повторюсь, чому ви відповіли на питання, яке я задала іншій людині?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Невже за 60?
Я хтива пенсіонерка збоченка фетішистка. То є так
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Невже?))) То як там пишеться ’видніше’?) Сподіваюся, відповісти зумієте ?)