Ондатрова шуба• 23 октября 2023
Як дати йому зрозуміти, що я його хочу?
Зарікалася сюди заходити, але блін це як шкідлива звичка) Ну блокуйте мене знов чи скаржеся чи що у вас там))) Коротше кажучи, що питаю -- подобається мені чоловік. Не суперкрасунчик, не якийсь типу мачо, не багатій тощо. Звичайна людина, лікар в приватній клініці, атошник, воював. Розлучений, є діти, малі ще. Ну і в мене є, і і теж розлучена. Поки мне не встигнуть блоканути, (є сумний досвід на цьому форумі)), може хтось з досвідчених дам порадить, як і чим нарешті його зачепити, щоб він врешті решт зрозумів, що я хочу бути з ним -- всерйоз і надовго.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Щось ваші ярлики не допомагають вам мати секс навіть зі старим аліментщиком.
Дорогенька, в моєму запитанні йшлося далеко не про секс -- ось тільки ви цього не зрозуміли абсолютно... Усього вам найкращого!
Та не реву я• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Да нормально. Высокая самооценка алиментщиков всем на руку. Они запросто угощают целые женские компании в надежде на секс и отношения. Это удобно на самом деле
А при чем угощение компаний - не виду связи никакой )
И это - угощаться из помойного ведра - это норм?
Говорю же - у вас логика такааая интересная :)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Конкуренты? В чем? В праве на наследство? 🤣🤣🤣 так бы сразу и сказали тогда, что для вас имеет значение кошелек. А не простые человеческие качества. Я, например, раньше тоже не понимала как можно сойтись с разведенным, да еще и если есть дети. Я не буду скрывать что и сейчас не хотела бы строить отношения с таким мужчиной. Но не считаю что это помойное ведро или как там вы написали. Да и не знаю как сложиться жизнь. Если встречу такого человека, то его дети уж точно не будут мне помехой. И представьте себе, из детских домой забирают детей. Чужих. А тут дети от любимого мужчины. Но вы не поймите. Для этого сердце надо как минимум.
Наследство в том числе. Зачем нужны конкуренты и вообще чужие дети которых ты никогда не полюбишь?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А про що? В темі базове ваше бажання сексу з ним
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Як??? ’Візьми мене тут і зараз’???
Это ’хочу быть с ним серьезно и надолго’?
на ночь?
Странные у вас представления однако...
на ночь? Странные у вас представления однако...
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Не из ведра, а за его счет
Та не реву я• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Не из ведра, а за его счет
Хи. У ведра нет счета. Не верите - сходите к своему на кухню :)
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Чому ж ви, така розумна і досвідчена мудра дама, не поділилися секретами зваблення тих ’молодших чоловіків’, які буцімто поруч з вами, а замість того взялися до аналізу моїх душевних поривань? А може мені це непотрібно було і грубе втручання в мої емоції виглядає негарно з вашого боку? Варто відповідати суто на поставлене запитання, а свої домисли лишити при собі. Як і ваші розповіді.
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мій внутрішній голос схибнувся і підказує зловити його на чергуванні, коли не буде викликів, і одягнути халатик на голе тіло -- ну не голе, білизна і панчохи, і зняти того халатика при ньому. Напевно, я геть здуріла...
тупая проститутская идея.
больше ничего не можете предложить, кроме голой тушки и кормилицы?
серьезные отношения вообще не с этого начинаются.
еще и опозоритесь на работе.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Просто не розумію вашої проблеми. Ваш ідеал нікому не потрібен, ідіть і забирайте. Чого страждати?
ДолькиКабана• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
А зачем обобщать? Если вы не полюбите чужих детей, это не значит что все такие.
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Сподіваюсь що ви тріль.
причём озабоченный.
и наташину идею про Саркисыча слизала )))
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляСвій варік
тупая проститутская идея.
еще и опозоритесь на работе.
Так -так. Туь ще одна ваша колега вище про ’карміліцу’ теж розповідала, прямо одразу вгадується сленг дам вашої професії) Спасибі, але поради осіб вашого роду занять мені не потрібні)))
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Попросіть його про допомогу чи пораду. Це елементарно. Він легка здобич бо ви 100% єдина жінка що ним зацікавилась
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Похваліть його. Чоловіки мліють коли їм чухають їх самооціночку
Та не реву я• 23 октября 2023
Ответ дляСвій варік
причём озабоченный.
Ностальджиии ) Хорошие темы были с Саркисычем ))
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Якби ж так. Людина, з якою я працюю нещодавно, але але вважаю подругою, теж зацікавилася ним. А вона молодша, незаміжня і без дітей. Якось некомфортно в цій ситуації.
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
как же не нужны, если все идеи крутятся между ’ ну возьми меня’ и припереться голой к нему в кабинет и там отдаться? это как раз ваша профессия. а я главбух, и к коллегам в чулочках на член не прыгаю на работе )))
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Хваліть його без перестану. Дайте йому змогу побути лицарем. Дайте йому це відчуття що він сильний та кращий за інших і він зробить усе
Большой секретик• 23 октября 2023
Навіть якщо він останній лузер, скажіть йому - ти просто неперевершено відчиняєш ці двері та приносиш документи, ти мій ідеал чоловіка, ти кращий ніж усі ті лузери.
Все. Він ваш. Забирайте
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Мені це просто незрозуміло. Але подобається беріть. Це його єдиний шанс мати секс.
а по тексту, так это он её единственный шанс. так прям из трусов готова выпрыгнуть. прямо в клинике причём.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляСвій варік
Автор троллит я думаю. Или он попал в ее типаж.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляСвій варік
Та блін, ну хочу я його))) Сниться він мені в еротичних снах) З його низьким голосом, чорною бородою, карими очима. Можете ви зрозуміти чи не здатні ні на що окрім глуму? От відчуваю, що з ним була б щаслива.
Я не просто заради якогось сміху чи абощо сюди пишу. В мене нема з ким порадитися. Матері, подруг близьких -- нема. Та будьте ви людьми! Годі писати гидоти, я вже не маю сил ’огризатися’. Та й не буду. Можете щось дієве порадити -- радьте, ні, -- йдіть з богом. Га нього значно гарніші, ніж я, звнртаґть увагу, я ж знаю, без проблем і двох дітей в 26. Я усе добре розумію і все про себе знаю. Просто надіялася, раптом хтось напише щось таке, що мені доплмолде, і він гляне на мене з інтересом, не просто як на медичну сестру, а як на дівчину, недурну і з певним кругозором, щоб я могла бути йому цікавою. Можете порадити -- дуже подякую, а ні -- то не знущацтемя, це не робить вам честі.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Мы не издеваемся.
Просто привлечь мужика это чуть ли не самое простое и легкое в этом подлунном мире. Любая сможет. Это не что-то сложное.
Свій варік• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Вести себя достойно, а не как шалава подзаборная - главный совет.
Не вешаться на шею. Заинтересовать интеллектом, а не голым телом. Ему как врачу это явно не в диковинку.
Конотопська відьма• 23 октября 2023
может у него уже есть девушка, да ещё и не просто,а нравится ему?
у него же есть медсестра -поузнавайте.
а то вы тут со своими чулками, а он млеет от другой или на работе ни-ни...
у него же есть медсестра -поузнавайте.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Вам дійсно для щастя потрібен саме чоловік? Може в цьому і є проблема?
Кожна людина самодостатня, щастя в нас самих
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Перестаньте дивитись на нього так. Він просто людина яких 8 мільярдів. Він жере, сере, мастурбує, байдикує та працює як усі. Нічого в ньому немає такого унікального щоб так нервувати.