Ондатрова шуба• 23 октября 2023
Як дати йому зрозуміти, що я його хочу?
Зарікалася сюди заходити, але блін це як шкідлива звичка) Ну блокуйте мене знов чи скаржеся чи що у вас там))) Коротше кажучи, що питаю -- подобається мені чоловік. Не суперкрасунчик, не якийсь типу мачо, не багатій тощо. Звичайна людина, лікар в приватній клініці, атошник, воював. Розлучений, є діти, малі ще. Ну і в мене є, і і теж розлучена. Поки мне не встигнуть блоканути, (є сумний досвід на цьому форумі)), може хтось з досвідчених дам порадить, як і чим нарешті його зачепити, щоб він врешті решт зрозумів, що я хочу бути з ним -- всерйоз і надовго.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я хтива пенсіонерка збоченка фетішистка. То є так
Здоров´я вам і сил!
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Невже?))) То як там пишеться ’видніше’?) Сподіваюся, відповісти зумієте ?)
Так як ви виправили) і не так як вперше написали) розумаха)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Здоров´я вам і сил!
Дякую. Нема ні того ні іншого. А хочеться 🙂
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Розумаха, ви якось закушуйте. І обирайте якісний алкоголь -- оце, під чим ви зараз пробуєье висловитися, зв´язності думок геть не сприяє...
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Усе буде! Треба мислити оптимістично)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Усе буде! Треба мислити оптимістично)
Я сподіваюсь. Вмирати не час ще :/
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Авторе, удачі. Полікуйте голову тоді приходьте знову. Зрозуміло тепер, чого вас тут банили. З таким прибабахом вам не тільки цей, а ніякий мужик не світить. Більше вам не відповідатиму.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Усе буде! Треба мислити оптимістично)
А скільки років вашим хлопцям? 😊
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я сподіваюсь. Вмирати не час ще :/
Як казав колись мій 96-річний пацієнт з хоспісу -- ’у мене ще все життя попереду, на мене дівчата шістдесятирічні заглядаються’) Хороший і оптимістичний був дядько, у ви бажаю такими бути.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я не влюбчивая. Для меня отношения не что-то важное. Сильно влюблялась раз в жизни и то сто лет назад)
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Кому лікувати голову -- вам? Пишітьб
в особисті повідомлення. Я все таки медик і постараюся допомогти)
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
А скільки років вашим хлопцям? 😊
Старший пішов у другий клас, молодший ще в садочку)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ще маленькі для мене 🥲
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ще маленькі для мене 🥲
Слава богу))
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Слава богу))
Да ладно. Може я невістка вашої мрії 😉
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Да ладно. Може я невістка вашої мрії 😉
А скільки вам все ж?)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Слава богу))
Це ви не куштували моїх смаколиків. Я смачно готую коли в хорошому настрої
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А скільки вам все ж?)
35+
Це має значення? 🤓
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
35+
Це має значення? 🤓
От уявіть -- моєму старшому вісім, тобто у вас гіпотетично різниця більш ніж у 28 років. Нащо вам таке мале сцикуня, якщо б ви зустрілися з ним років через 10? Йому буде 18, а вам 48? Навіщо бабця середніх літ тінейджеру?)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Не знаю. Я чимось чіпляю людей різного віку. Хоча я сама звичайна як і всі :)
А мені цікаві лише ті що любили хотіли лише мене. Якщо він любив чи трахав іншу просто не цікавий більше. Як реальна людина більше не цікавий.
Organic• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Як??? ’Візьми мене тут і зараз’???
Вы медсестра?)
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Але ж досвіду серйозних тривалих стосунків у вас не було, наскільки я зрозуміла?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Був шлюб.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Був шлюб.
І в мене був. Принаймні діти хороші вийшли))
Organic• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Так)
Не пойму в чем проблема)Когда я работала в больнице киевской,причем не одной,не было такого врача,что б не изменял жене)Все на сменах пили и спали друг с другом) Неужели сейчас все не так?
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ми всі різні хоча схожі. Життя одне. Треба жити так як хочеш саме ти. Не жити чужими ідеями. Іншого життя не буде.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляOrganic
Ну изменяют не все. Но бухают врачи как скотины. И это люди саркастические, любители черного юмора, циники
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я ж іншого життя й не хочу, приймаю своє з усіма недоліками і перевагами) Все ж як гадаєте -- у мене нема шансів щодо нього? Серйозно?
Він такий гарний, а я, а що я? Посередня дівка з раннім шлюбом і дітьми? Дуже хотілося б, щоб він все ж мене нарешті помітив. Дуже сильно хотілося б.
Бо він дійсно мені небайдужий.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Бо він дійсно мені небайдужий.
У вас всі шанси мати секс і шлюб з ним