Ондатрова шуба• 23 октября 2023
Як дати йому зрозуміти, що я його хочу?
Зарікалася сюди заходити, але блін це як шкідлива звичка) Ну блокуйте мене знов чи скаржеся чи що у вас там))) Коротше кажучи, що питаю -- подобається мені чоловік. Не суперкрасунчик, не якийсь типу мачо, не багатій тощо. Звичайна людина, лікар в приватній клініці, атошник, воював. Розлучений, є діти, малі ще. Ну і в мене є, і і теж розлучена. Поки мне не встигнуть блоканути, (є сумний досвід на цьому форумі)), може хтось з досвідчених дам порадить, як і чим нарешті його зачепити, щоб він врешті решт зрозумів, що я хочу бути з ним -- всерйоз і надовго.
Большой секретик• 23 октября 2023
В нього такі ж м´язи кістки ноги руки очі як у вас, у інших. Просто людина із своїми проблемами радощами комплексами фобіями цілями
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Мы не издеваемся.
Просто привлечь мужика это чуть ли не самое простое и легкое в этом подлунном мире. Любая сможет. Это не что-то сложное.
Це якраз дуже схоже на знущання,бо якраз а реальності я бачу, як жінки воюють за чоловіків двічі і тричі розлучених, а ви пишете дурню про ’аліментщиків’. Мені на його дохвд байдуже, хоч заробляє він в на себе і на дітей, за що я його поважаю, просто тут справа не в доході. Я просто хочу, злоб він нарешті мене помітив, не як ’Лілю з нічних змін’, а як людину -- я люблю зелений колір, терпіти не можу каву, люблю малювати, вишивати і вирощувати квіти. Я б хотіла, щою він це знав, я ю хотіла якось заснути і прокинутися поруч з ним. Я знаю, де а нього на руці шрами, я приносила йому мазь і розтиоалп ті рубці. Я знаю, де ц коли його поранили -- він розказував мимохіть, а я ловила кожне слово. Мені здається, що я люблю його . Розумієте?
Большой секретик• 23 октября 2023
Кожна людина навіть ріал принц чи селебріті це в першу чергу просто звичайна людина як усі. Смертна з плоті та крові неідеальна. Все
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Я ідеалу не шукаю. Просто запитала тут, як звернути його увагу на сег. Тепер почуваюся обпльованою.
Та не реву я• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Вы так рассказываете - у вас талант, дар слова )
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Задіньте його сильно проходячи повз. А потім вибачтесь і запропонуйте власну випічку до кави в якості вибачення. Ну це я утрірую. Але самі імпровізуйте.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Якщо чесно я не розумію за що любити якогось мужика який не був вам вірний, не рятував, не забезпечував. Але якщо це дає вам мотивацію чом би й ні. Не розгубіться. Беріть його поки вільний.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я навіть трошечки по білому заздрю вам. Що в вас така легко реалізуєма мрія. Це так легко отримати. Будете з ним прокидатись кожного ранку що й набридне вам 🙂
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Спасибі) Знаєте, я дуже давно не плакала, а от якраз оце все тут писала і плачу як дитина. Це жалюгідно, напевно, шукати в незнайомих людей поради -- як зацікавити чоловіка. Але от я дійсно виплакалася і зрозуміла, що люблю цього чоловіка. І які б гидоти хто б там не писав, а я недаремно тут поставила це запитання! В мене був дуже страшний і болючий досвід -- я була заміжня, від того шлюбу двоє синочків малих ще. Але такого трепету душі, такого томління і сподівання, що він мене помітить і зацікавиться мною -- не було і близько. Заміж виходила дівчиною, в неповних 19. Крім чоловіка, нікого близько й не знала. Вибачте за раку розлогу відповідь, просто якось на душі накипіло. Я б дуже хотіла, щоб хтось мудрий і досвідчений підказав, як зробити так, щоб він відчув, як він мені сильно подобається
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Як??? ’Візьми мене тут і зараз’???
Чому так? Хіба не можна сказати ’ ти мені дуже подобаєшся, я би хотіла бути з тобою. Може спробуємо?’
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Просто будь чесною та собою. Скажи йому як є. Але не нав´язливо. Не треба давити собою. Скажи щось на кшталт. Я сумувала за тобою. Коли ми з тобою спілкуємось я почуваю себе краще.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Я дурна закомплексована 26-річна жінка з двома дітьми) Радьте, будь ласка, як врешті навчитися поводитися по-дорослому?
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я написала що можно сказати. Що ще радити?
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Завтра вранці спробую) Скажу, що мені його бракувало за вихідні. Будь що буде, якщо має зрозуміти, то зрозуміє.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Просто покинь звичку нервувати. Немає нічого поганого в тому щоб просто бути собою
энциклопУдия• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Чого ви так вважаєте, ви автора особисто знаєте, і того чоловіка? Ви знаєте що автор красива і в його смаку? Пробувати хай пробує звичайно, але таке писати, нащо?
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Вчитимуся. Дійсно пора. Треба якось долатт ті дурні упередження.
Підібрала на завтра одяг -- штанці з завищеною талією і білу блузку, під форменим костюмом не буде видно, але впевненості додасть) Ще в Єві купила червону помаду, в мене досі такої ніколи не було) Хоч спробую, а раптом...)
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Построить отношения с любым человеком это самое элементарное в мире. Это факт. Это точно не повод страдать. Все люди по большому счету плюс минус схожи во многом. И это просто люди.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Внешность не играет никакой роли. Это иллюзия.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ну вибачте за саиовихваляння, але я якщо й не красива, то принаймні симпатична) і мій невеликий, але все ж досвід свідчить, що у кожного слдпіка своє поняття жіночої краси, тому тут якраз справа не в зовнішньому вигляді.
Та не реву я• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Да что вы - вам нужно было. И поноворить, и высказаться. Это совершенно нормально :) У все есть чувства, эмоции...
И это замечательно - вы умеете испытывать такие чувства. Душа с крылышками :)
А полсказать... Согласитесь, даже зная человека, иногда сложно советовать. А не зная - тем более.
Но знаю одного. Односторонней, неразделенной любви, настоящей - не бывает. Вот именно любви. Не знаю, как это работает - но факт.
Просто ...’включите’ себя. Не знаю, как это сказать нормально )
Если ваш человек - будет ваш.
И да .. Вот искренне желаю вам, чтобы ..чтобы счастливой были. Пусть любовь у вас будет взаимная. А ведь будет, правда.
Если ваш человек - будет ваш.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Парфюм. Той який подобається, в якому комфортно.це важливо
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Если ваш человек - будет ваш.
Спасибі!))) Ви дуже хороша і добра! Я б хотіла познайомитися з вами особисто і попити чаю з шоколадкою, якби це було можливо!
Большой секретик• 23 октября 2023
Треба кайфувати від себе самої. Не боятись. Життя одне. Не боятись фейлів, вони не критичні.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Мої ’фейли’ не критичні, але погодьтеся, що невдалий шлюб все ж залишає певні рубці на душі, і нікуди від них не дінешся.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляТа не реву я
Если ваш человек - будет ваш.
Настоящая любовь это если ты его единственная любовь и единственный секс партнер, он не любил и не хотел других, обеспечивал и поддерживал во всем. Все остальное это пародия 😉
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Після шлюбу хіба може залишатися ’трєпєт’ до чоловіків? Ви ж мали досвід сексу та стосунків вже.
Ондатрова шуба
• 23 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Тобто якщо я в 26 не цнотлива, а він а 33, то це пародія? В мене таке відчуття, що ви пишете з 16 століття, -- якби на той час був доступ до інтернету. Ну це жах якийсь, чесно.
Большой секретик• 23 октября 2023
Бабочкі в жівотє це ок коли тобі 20, ти незаймана романтична. Але коли ти доросла жінка з досвідом сексу та шлюбу, то трєпєт може бути хіба від смс що прихильник скинув гроші на картку чи прислав суші кур´єром і новий ноутбук.
Большой секретик• 23 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Чому жах? Ну яка любов чи трєпєт? Він доросла людина, трахав інших жінок, навіть кінчав в них. Ви серйозно відчуваєте ’трєпєт’ до нього? Це смішно, чесно 🤣